Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Zajímavou novinkou graf nám, které z 100 top (Alexa), webové stránky přijmout Bitcoinas opce platba / darování ukazuje. Ale co to znamená pro graf Bitcoin přijetí? Pojďme to zjistit.

load...

Rozšířená Bitcoin Přijetí a Numbers

Podle statistiky prezentovaných 7 z 100 nejlepších webových stránek přijímat Bitcoin a 2 z nich jsou pravděpodobně již plánují v blízké budoucnosti. Pojďme se podívat na to, co tyto stránky jsou, jak se vypořádat s Bitcoin a také, jak přišel k rozhodnutí o přijetí platby a dary. (Pronajímatel chronologickém pořadí od prvního, který začal přijímat Bitcoin na nejnovější).

load...

WordPress, jeden z časnějších Bitcoin, kterým se přijímají webové stránky

Jak již bylo zmíněno ve svém blogu Poston 15. Listopadu 2012:

PayPal sám blokuje přístup z více než 60 zemí, a mnohé společnosti vydávající kreditní karty mají podobná omezení. Některé z nich jsou blokovány z politických důvodů, některé z důvodu vyšších sazeb podvodů, a někteří z jiných finančních důvodů. 

A tak Bitcoin se stal jedním ze tří platebních možností Worldpress přijímá spolu s PayPal a kreditní karty. Mohou ve skutečnosti být považován za jeden z prvních adoptivních rodičů, jako Bitcoin je pricewas kolem 12 $, a userbase rozhodně menší tenkrát.

load...

Reddit nabídne „zlato“ pro Bitcoin

  Reddit.com

FrontPage internetu, začal přijímat Bitcoin v průběhu února 2014. Bitcoin byl přidán jako způsob platby po mnoho požadavků na nový způsob platby podle jejich blogu.

Než aby uživatelé mohli koupit jen reddit „zlato“ s Paypal a Google Wallet a jen obyvatelům USA a Kanadě byli schopni platit kreditní kartou. Od té doby, mnoho uživatelů skutečně vytvořili roboty, aby ostatní cryptocurrencies které mají být použity při nákupu reddit zlato. Ty však mají tendenci buď použít k výměně převést finanční prostředky do Bitcoin, nebo mohou zahrnovat jednotlivce, který je nákup měny od uživatele výměnou za nákup reddit zlato pro ně.

The Pirate Bay a Kickass Torrenty Tiše Začnou Accept Bitcoin a litecoin

Oba weby přijímat pouze Bitcoin (nebo litecoin) o dary, protože, jak torrent stránek pro sdílení souborů, nebudou prodávat žádné výrobky nebo služby přímo svým uživatelům. Nicméně, oni mají velmi příznivé userbase a přijímat významné dary.

The Pirate Bay neměli posílat žádné oznámení o tom, ale jejich veřejné sbírky adresa obdržel první transakci dubna 2013. Krátce po tom, The Pirate Bay také začal přijímat Litecoindonations.

Stejně Kickass Torrenty nedopustila oznámení o přijetí Bitcoin dary. Místo toho jen odpověděl na otázku v jejich FAQ s adresou Bitcoin. Zatímco není tam žádná data uvedeného konstatovat, kdy byla tato otázka zodpovězena, první transakci na této adrese byl poslán na listopad 2013.

Další věc, kterou můžeme říci ti dva mají společné to, že začali přijímat dary, když Bitcoin je cena byla na špičkové ceny. Nebylo to vrchol Bitcoin tak daleko, ale víme, že někde kolem 10. Dubna 2013 se cena dosáhla v blízkosti 230 USD, rekordní cenu na dobu, před svržením zpět dolů a začíná více stabilní stoupání.

Samozřejmě, že skutečný „high“ pro Bitcoin bylo dosaženo v listopadu 2013, kdy se priceshot až ~ 1150 dolarů.

XHamster Přijímá Bitcoin bez fanfár

Jedná se o další případ, že webové stránky začne přijímat Bitcoin z čista jasna. Opět tam byl žádný oficiální oznámení, ale musíme thisreddit příspěvek od 11. Července 2014 nám říká, že xHamster začala přijímat Bitcoin jako způsobu platby.

XHamster je ve skutečnosti jedním z nejznámějších adult video webové stránky na světě, a uživatelé mohou zakoupit prémiový přístup na webové stránky, nebo koupit žetony, které mohou být vynaloženy v sekci live-streamu na webové stránky s BTC.

Wikipedia Nakonec Umožňuje darů Bitcoin

V neposlední řadě je největší ze všech. Šestý nejoblíbenější webové stránky na internetu a také největší encyklopedie někdy existovat. Poté, co byl široce požadoval, nadace za Wikipedia, Wikimedia, konečně začaly přijímat Bitcoin dary ze dne 30. Července 2014. I když je jasné, co dělal Wikimedia oddálit to tak dlouho, někteří světlo byla prolita na případ od sloupku oni dělali v jejich úředníkovi Facebooková stránka.

S přihlédnutím k dosavadnímu vedení od IRS, Wikimedia Foundation se rozhodla přijmout digitální měnu v rámci svého úsilí o darování co nejjednodušší a nejinkluzivnější.

Velké neziskové nadace, jako jsou Wikimedia, musí být před zavedením nové možnosti darování pro veřejnost velmi opatrný. Zřejmě darováním do Wikipedie není tak jednoduché, jak jen předávání transakce na veřejnou adresu, protože všichni dárci Bitcoin jsou požádáni o vyplnění formuláře s jejich osobními údaji a poslat svůj dar přes Coinbase. Nicméně, dokonce se, že v místě, které známe z oficiálního Coinbase reportthat dary na Wikimedia dosáhl 237 bitcoins jen v jednom týdnu!

Co je na obzoru? Které webové stránky budou přijímat Bitcoin dál?

Pověsti z několika zdrojů, které zatím zůstávají nejasné, tvrdí, že image hosting obří imgur bude přidání Bitcoin jako způsob platby v budoucnu.

Zatímco jejich odpovědi na podporu zahrnovaly reakce se zmínili, že Bitcoin je považován za způsob platby, to je nejisté, kdy, a to iv případě, že se chystáte začít přijímat Bitcoin.

Beyond jen fáma, to je také známo, že Rakuten, japonský elektronický obchod a internetová společnost se sídlem v Tokiu, který se také rozšiřuje Je služeb po celém světě, se bude přijímat platby Bitcoin v budoucnu.

V případě, že Rakuten, to je CEO uvedl ve veřejném projevu, že budou o přijetí Bitcoin dříve či později. Doufejme, že to je dříve, než později.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečí zlomkového rezervního bankovnictví

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Time Inc. přijímá Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a další

Post Bitcoin

Bitcoin milionář: Top 5 Bitcoin milionáři

Post Bitcoin

6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Options pro začátečníky

Post Bitcoin

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Studie: Silk Road byla paradigma Shift v obchodu s drogami

Post Bitcoin

Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoins Growing Acceptance: 6 způsobů využití BTC

Post Bitcoin

3 bezpečné způsoby, jak bezpečně ukládat Bitcoins

Post Bitcoin

7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další