7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin

7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin

Tisíce firem nadále přijímat Bitcoinas paymentfor jejich on-line služeb a fyzického zboží; Platba procesor BitPay může pochlubit více než 20.000 obchodníků ve svém adresáři, a to ani obsahovat webové stránky, které používají Coinbase. Pojďme se podívat na jen 7 z největších jmen, která jsou přijímání Bitcoin online:

load...

1. Bitcoin for Retail: Nadměrné

Nadměrné byl zahájen v roce 1999 CEO Patrick Byrne a od té doby zůstal hlavním online prodejce zboží. Na webových stránkách začal likvidaci přebytečných zásob neúspěšných dot-com firem, ale nakonec se rozšířil o nové zboží stejně. Nadměrné šel veřejnost v roce 2002 a pokračovala v rozšiřování své činnosti - maloobchodník se táhne ve více než miliardu dolarů v ročních příjmů.

load...

Nadměrné začal přijímat Bitcoin v lednu 2014, v souladu s vzpurný postoj a ochotu zpochybnit status quo Byrna. Následná vzrušení v kryptoměna komunity vyústilo v $ 126000 v hodnotě prodejů s Bitcoin hned v prvním dni.

2. Bitcoin pro elektroniku: TigerDirect

Existuje jen velmi málo lepší způsoby, jak nakoupit, počítačů a spotřební elektroniky on-line, než se TigerDirect, který začal přijímat Bitcoin v lednu 2014. Maloobchodník dosahuje nízké ceny tím, že velký důraz na úspory slev, a dokonce nabídl $ 20 slevu pro zákazníky Bitcoin během první několik týdnů přijetí.

TigerDirect v současné době řadí asi 1500 mezi nejnavštěvovanější webové stránky, a to má také desítky fyzických míst ve Spojených státech a Kanadě. Přestože kanadská verze stránek TigerDirect v současné době nepřijímá Bitcoin, tato stránka se zdá naznačovat, že to tak může učinit v budoucnosti.

load...

3. Bitcoin pro lásku: OK Cupid

Ve věku internetu, je to nikdy nebylo tak snadné poznat nové romantické partnery, a teď to může být provedeno s pomocí Bitcoin. Datování webové stránky OK Cupid začal brát digitální měny v dubnu 2013 jako odměnu za jeho „A-List“ službu, která přidává další funkce na vrcholu bezplatnou službu webu. Například volné uživatelé dostanou jen aby zjistili, kdo je měl rád, když je vzájemná přitažlivost; prémie uživatelé mohou vidět, kdo jim líbilo bez ohledu na vzájemnosti.

Zprostředkovatelského Společnost uvedla, že její Důvodem přijetí Bitcoin byl nutně založen na poptávce uživatelů, ale kořeny v touze stát v čele inovací. CEO Sam Yagan dokonce čerpal srovnání mezi mechanismy za jeho místě a digitální měny: „Používáme matematiku, aby vám data a oni používají matematiku, aby se transakce bezpečné.“

4. Bitcoin pro doménových jmen: Namecheap

Jeden z nejpopulárnějších řešení pro registraci domény a web hosting, Namecheap začal přijímat Bitcoin v březnu 2013 poté, co mnozí z jejich zákazníků technicky orientované požádal ji. Přijímání Bitcoin rovněž spadá v souladu s filozofií společnosti, že jsou „průkopníky v prostoru v oblasti inovací a svobody.“

Digitální měna může být použit při Namecheap na nákup domény, webhosting, SSL certifikáty a soukromí služby WhoisGuard.

5. Bitcoin pro blogování: WordPress

One high-profile inovátor Bitcoin byl WordPress, svobodného a open source blogování služby. Na webových stránkách začal brát digitální měnu již v listopadu 2012, a zůstane pravděpodobně nejlepší řešení pro bloggery, jak získat kvalitní funkce tím, že platí s kryptoměna.

Když WordPress začal přijímat Bitcoin, že citovaný demokratickou povahu digitálního měny jako výhodu oproti centralizované způsoby platby, jako je PayPal a kreditní karty. Lidé, kteří používají tyto platební metody lze technicky blokována z jakéhokoli důvodu ze strany ústředního orgánu. WordPress říká, že jejich „cílem je umožnit lidem, ne je blokovat.“

6. Bitcoin pro košile: Smíšené Tees

Pryč jsou dny, kdy tam bylo jen několik košile na výběr v obchodním domě; nástup internetu umožnil blízko-nekonečné množství kreativních designů košile. Smíšené Tees klade velký důraz na pop kultury a vzorů geek související s tím, že představí košile, které mají motta a uvnitř vtipy z pořadů, jako je Doctor Who. Existují dokonce i několik Bitcoin související návrhy pro ty, kteří chtějí předvést svou kryptoměna hrdost.

Smíšené Tees začal brát Bitcoin v říjnu 2013 jako odměnu za jejich košile, a to navzdory stále zpochybňovaný o přijetí měnu, která není založena na pravidelných dolarů. Společnost uvedla, že jiné formy alternativního platby připravena je pro kryptoměna: „Práce s Google Wallet a Paypal dělali technologie přechodu snadné v našem případě.“

7. Bitcoin pro Gift Card: Gyft

Takže si můžete koupit počítačové díly, oblečení a dokonce i získat rande s Bitcoin, ale co všechno ostatní? Pro všechny věci, které se nedá koupit přímo s digitální měně, Gyft je zde hrát všechny důležité střední muže.

Gyft je v podnikání, uhodli jste, dárkových karet. Prodají karty pro širokou škálu obchodů-včetně Zappos, Whole Foods a Fandango, a to nejen přijímat Bitcoin, ale aktivně podporovat zákazníkům využívat bitcoins prostřednictvím systému odměny. Lidé, kteří zaplatí s Bitcoin dostat 3% body zpět na jejich účet, na rozdíl od nižších sazeb odměn poskytovaných lidem, kteří používají kreditní karty. Gyft používá tuto strategii, protože poplatky jsou nižší při použití kryptoměna a štědrý odměny systém je stále oblíbený u spotřebitelů.

Gyft rovněž nabízí Amazon dárkové karty, což znamená, že celý masivní výběr produktů Amazon je dokořán výdaji z Bitcoin. Používání Gyft jako prostředník mezi Bitcoin a obrovský výběr produktů na Amazonu znamená, že prakticky všechno je možné zakoupit s digitálním měně.

Takže příště někdo ironicky ptá: „Co můžete koupit za Bitcoin, vlastně je?“ Můžete odpovědět po pravdě: „cokoliv“

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Je Bitcoin anonymní? Zde je kompletní odpověď

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost závisí na vás

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 7.-13. Září 2014

Post Bitcoin

BetChain se stává vedoucím kasínem Bitcoin ve vícejazyčné podpoře

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Post Bitcoin

Bitcoin a přechod k penězům

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?