Twitch.tv začal přijímat Bitcoin pro předplatné | Czech.Lamareschale.org

Twitch.tv začal přijímat Bitcoin pro předplatné

Twitch.tv začal přijímat Bitcoin pro předplatné

Dříve dne 1. Srpna, Twitch.tvthe dobře známá herní live streaming webové stránky začaly přijímat Bitcoinas platební možnost pro své prémiové předplatné. Škubnutí také oznámila, že bude přinášet nové možnosti platby za odběry kanálů stejně. Odběry kanálů jsou způsob, jak diváci mají k přímé podpoře své oblíbené tvůrcům obsahu na škubnutí po zaplacení poplatku přihlásit k odběru jejich kanálu a přijímat nějaké další výhody, stejně. Tam nemusí být přesné datum, kdy se to bude dít, ale škubnutí řekl, že to brzy. Uživatelé byly pomocí Bitcoin, jakož i dalších digitálních měn, například Reddcoin andDogecoin, ke konečkům fáborky na Twitch.tv již nějakou dobu. Nicméně, toto nebylo podpořeno škubnutí přímo.

load...

Škubnutí byl založen již v roce 2011 jako dceřiná společnost živé webové stránky streaming Justin.tv se zaměřením na herní související streamování. Od té doby se stal jedním z největších a nejoblíbenějších živé streamování webových stránek po celém internetu. S více než 35 milionů unikátních návštěvníků měsíčně Twitch byl čtvrtým největším zdrojem internetového provozu ve špičce ve Spojených státech v roce 2014. Hned za Netflix, Google a Apple. A konečně, dne 24. Července škubnutí 2014 bylo oznámeno, že Google podepsal dohodu o koupi škubnutí za přibližně $ 1 miliarda.

load...

Škubnutí ví, že jsme stejně jako možnosti, a někteří z nás vybrat Bitcoin

Na rozdíl od mnoha jiných společností, lidé na škubnutí zjevně nepodporují názor, že čím více platebních možností dáváme lidem, tím méně mají tendenci utrácet. S touto nejnovější aktualizaci zavedli přes 600new způsobů uživatelům platit za předplatné přirážka na webových stránkách, s Bitcoin bezpochyby je tím, kdo zastínit ostatní. Jiné pozoruhodné příklady by mohly být předplacené karty (Amazon, metro atd.) Nebo kreditní platby i mobilní. U všech těchto nových platebních možností, škubnutí mohou nyní být jisti, že uživatelé po celém světě budou moci zaplatit za výhody předplatného prémie bez omezení vůbec. 

load...

Vypadá to škubnutí spolupracuje s globální společnost platebních služeb, Xsolla k dosažení tohoto cíle. To bylo pravděpodobně Xsolla je přizpůsoben platební řešení služba, která nechá škubnutí začít přijímat kolem 600 různých platebních možností najednou. Uživatelé, kteří zvolí zaplatit přes Bitcoin, budou přesměrováni na stránku Coinbasepayment jakmile jsou připraveni platit své předplatné. Takže to vypadá, že Xsolla se chová jako proxy pro platby Bitcoin. 

Je to stojí za to zmínit, i když, že mezi jinými možnostmi, Bitcoin může být jediná k dispozici ve všech oblastech. Skutečnost, že zdůrazňuje, že je to výhoda mezi jinými měnami a systémy pro převod peněz na celém světě. Na konci přijetí nemůže být ale dobrá věc pro Bitcoin. Škubnutí je # 1 webové stránky pro hraní her živé vysílání v okamžiku, a vypadá to, že to také má světlou budoucnost. Bitcoin mohli dostat představil nové publikum právě existující jako způsob platby do takové webové stránky. Další oběh měny pomáhá to přínosem a také udržovat zdravou trh.

Související zprávy


Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 21.-27. Září 2014

Post Bitcoin

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?

Post Bitcoin

Flexibilní Bitcoin Supply nebude stabilizovat Bitcoin cenu

Post Bitcoin

Být upřímný

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

Bitová cena stále hledá novou podlahu po zprávě EBA

Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Post Bitcoin

Je Bitcoin anonymní? Zde je kompletní odpověď