Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu | Czech.Lamareschale.org

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

To je téma, které jsem dal významnou myšlenku do během několika posledních měsíců. Zdá se, jako by Bitcoin a jiných digitálních měn, by mohly významně ovlivnit rychlost, s jakou fiat měn zažít inflace nebo deflace. Ve Spojených státech, Fed již potíže způsobuje míru inflace jsou zaměřené na, a že schopnost by mohla být dále omezována v budoucnu.

load...

Jak může Bitcoin Effect inflace?

Jako Bitcoin dosáhne více hlavního proudu uznání, a volatility uklidňuje, že je pravděpodobné, že bude opět začne pomalu stoupat v čase valueover. V tomto bodě, bude to rychle stát velmi obtížné pro všechny fiat měn udržovat pouze malé množství inflace, jak se běžně hledal po ekonomy v určitých myšlenkových směrů.

Místo toho, je-li měna manipulovat takovým způsobem, že se očekává, že způsobí inflaci, bylo by to v nejlepším zájmu obyvatelstva pomocí této měny převést své finanční prostředky do bitcoins, aby se vyhnuli jejich bohatství ředit. To však může ve skutečnosti mít za následek zvýšení inflační rychlost fiat měny, jako takový příliv do Bitcoin by se rychle řídit cenu Bitcoin vs fiat nahoru. Zvýšená kupní síla, která by Bitcoin nyní bude muset pocházet z někde jinde, a to místo by pravděpodobně od fiat měně převáděna do něj.

load...

Naopak, pokud ekonomika dané země je silná, a je to měna se zdá být odolné vůči inflaci, nebo je-li Bitcoin sám zažívá klesající tendenci, pak záplava jednotlivců prodávají Bitcoin může způsobit fiat měna začne zažít deflaci. Výše manipulace to bude trvat pro vládu, nebo instituce, jako je Federální rezervní systém, omezit dopady by to mohlo velmi rychle dostat mimo jejich kontrolu.

Je to dobré nebo špatné pro Bitcoin?

I když by to mohlo být tkané vypadat jako negativní směrem k Bitcoin, protože by bylo destabilizující sílu v jedné z těchto situací, které by bylo krátkozraké. Pokud jeden z těchto situací mělo dojít, bylo by prostě být dokladem toho, úskalí spočívající v systému měnového systému, jako je Fiat, který se opírá o monopolu fungovat. Neočekávám, že Bitcoin, nebo jakýkoliv jiný digitální měnu, někdy zcela nahradit tradiční měny. Nicméně mám očekávat, že to bude vyžadovat vyšší míru odpovědnosti, a odpovědnost, které mají být udržovány ze strany řídících orgánů, a to bude dobré pro všechny.

load...

Samozřejmě, že to vše je závislé na Bitcoin dosažení hlavního proudu uznání a rostoucí mnohokrát, že je to aktuální tržní kapitalizace. To by mělo dát ekonomů a bank dostatek času na vývoj plánů zvládnout případné situace, které mohou nastat. Doufejme, že toto plánování je již probíhá.

Související zprávy


Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: EFGs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost závisí na vás

Post Bitcoin

Bitcoinův průlom je plný nesnesitelných budoucích platforem část 1

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Post Bitcoin

Arbitraging Bitcoin - Jak jsem dosáhl ROI 12,12% za 1 hodinu

Post Bitcoin

Studie: Silk Road byla paradigma Shift v obchodu s drogami

Post Bitcoin

Být upřímný