Antonopoulos Leaves Bitcoin nadace Nad Mgmt | Czech.Lamareschale.org

Antonopoulos Leaves Bitcoin nadace Nad Mgmt

Antonopoulos Leaves Bitcoin nadace Nad Mgmt

Počítačový vědec a prominentní Bitcoinadvocate Andreas Antonopoulos odstoupil od nadace Bitcoin nad skupinou je „naprostým nedostatkem transparentnosti,“ podle jeho Twitter feed. Antonopoulos dříve odstoupil z výboru pro boj proti chudobě nadace před dvěma týdny, a nedávné události tlačil Antonopoulos oddělit zbytek svých vazeb se skupinou. Nemá už „i ten nejmenší vztah“ s Nadací Bitcoin.

load...

Bitcoin Foundation je skupina zasvěcenci průmyslu se stanovenými cíli financování Bitcoin infrastruktury a podporovat ji na veřejnosti. To je zčásti důvod, proč Nadace také více než $ 350,000from členské příspěvky jen v loňském roce - desítky Bitcoin souvisejících začínajících a stovky platících členů myslí, že skutečně přispívá ke zlepšení Bitcoin prostřednictvím nadace.

load...

Nicméně, Bitcoin Foundation byl kritizován v minulosti skutečně dělá velmi málo financovat jádra Bitcoin infrastruktury. Developer Mike Hearn řekl, že nadace pouze zaplatí tři peopleto pracovat na kódu jádra Bitcoin je, a to, že základní infrastruktura „radikálně nedostatečně“. Pokud je to skutečně případ, jaké jsou stovky platící členové vlastně dostat z nadace Bitcoin ?

Drahé lobování

Část odpovědi může ležet v nedávné newsthat Boarddecided v Bitcoin nadace najmout hlavní lobbování pevně Thorsen francouzský Advocacy posunout agendu skupiny ve Washingtonu, DC ostatní klienty firmy patří Sprint, Western Union, Comcast NBC Universal a největší farmaceutickou lobbingu skupina ve Spojených státech. To by naznačovalo, že Thorsen French Advokacie je velmi úspěšná při získávání příznivého legislativa prošla pro své klienty.

load...

Nicméně, to také znamená, že Thorsen French Advocacy účtuje pádný poplatek za jejich práci. Koneckonců, mazání soukolí politického stroje USA není zadarmo v těchto dnech - zejména když se to dělá tím, Washington zasvěcenci Alec francouzských a Carl Thorsen. Podle internetových stránek firmy, francouzský hrál „klíčovou úlohu“ při průchodu Millenium zákon Digital Copyright Act (DMCA), v letech 1998 - zákon, který byl sporně byl použit odvádět nadměrné a nepřiměřené sankce proti souborových účastni.

Thorsen, na druhou stranu, dříve pracoval jako právní poradce pro Bushe a pomohl tlačit svůj program v Kongresu. Generální prokurátor John Ashcroft chválen Thorsen za jeho úsilí, které pomáhají projít Vlastenecký zákon USA z roku 2001, zákon, který byl následně použit jako právní základ pro drakonická opatření dozoru ve Spojených státech. V průběhu roku 2004, Thorsen pracoval v Iráku jako senior poradce pro koaličních vojenských činitelů, kteří byli za úkol cvičit novou iráckou policii - práci, která selhala okázale s ohledem na nedávné události v této zemi.

Alec francouzštině a Carl Thorsen spojily své síly v roce 2010 k vytvoření Thorsen francouzské advokacie je v soukromém sektoru lobbistickou firmu, která se může pochlubit hluboké a složité spojení s politiky na Capitol Hill. Získání tohoto druhu přístupu není zadarmo, a to zejména v době neomezených firemního dárcovství. Jen v roce 2013, Thorsen French Advocacy vyrobena téměř $ 3 miliony z jejich práce lobbování Kongresu jménem společností a zájmovými skupinami.

Je pozoruhodné, že někteří z nejvyšších platící klienty zahrnují skupiny, které používají autorské právo způsobit značné násilí na koncové uživatele v podobě nákladných soudních sporů. Seznam také obsahuje Comcast, která se v současné době pokouší vytvořit komunikační monopol sloučením s Time Warner. Takový nestydatě anti-spotřebitelské pohyb je možný pouze tehdy, když je politická mašinérie namazat Comcast dolarů - 320.000 $, abych byl přesný, a to právě díky Thorsen francouzské advokacie.

Nevíme, kolik Bitcoin Foundation věnuje Thorsen francouzskou Advocacy, ale nakonec to bude odhaleno OpenSecrets přes Senátu Office of Public Records. Do té doby můžeme alespoň doufat, že nadace platí více než $ 80.000 Western Union - společnost, jejíž obchodní model je přímo ohrožena nízké transakční poplatky Bitcoin je. Kupovat vliv ve Washingtonu je téměř k ničemu, pokud konkurent platí více než vy, a to je ještě horší, pokud je to přes stejný lobbistickou firmou.

Priortity

Samozřejmě, to vše předpokládá, že lobbování politici se vyplatí a etický výkon na prvním místě - předpoklad, že se vehementně popíral mnoho v komunitě Bitcoin kteří připisují liberálních hodnot. Jsou přesvědčeni, že Bitcoin Foundation dělá chybu, když se dostanete k politikům a regulátorům, a že decentralizovaný digitální měna jako Bitcoin může dařit samo o sobě bez vměšování vlády.

Bez ohledu na politické motivace za lobování, můžeme s jistotou říci, že tyto snahy jsou strašně drahé - ať už mají či nemají zamýšlený právní účinky. Jak je vidět z výše uvedeného, ​​většina z 2013 plateb Thorsen francouzské advokacie byly vysoko nad $ 100,000. Pokud jsou tyto příklady jsou jakýkoli náznak toho, jak moc se Bitcoin Foundation zaplatil za tento konkrétní značku politického vlivu, pak je to jen další důkaz, že nadace je více zaměřena na politické schválení, než zlepšení kódu jádra samotného Bitcoin.

To sahá až Mike Hearn původní kritiky nadace, a to je také pravděpodobné, že jedním z důvodů Andreas Antonopoulos odstoupil ze své funkce. Bitcoin nadace - což je „základ“ pro Bitcoin, technologie, jen jméno - prostě má své priority směrem dozadu. To se zaměřuje většinu svého úsilí a finanční sílu při získávání jemnou a nestabilní schválení vládních regulačních orgánů, a pravděpodobně na extrémní náklady. Mnozí v komunitě Bitcoin se domnívají, že tyto finanční prostředky budou lépe využity na zlepšení technologie sám, spíše než se snažit přesvědčit vládu, aby jej podporují.

Teprve se uvidí, zda další členové opustí nadaci Bitcoin nad takovými otázkami, ale nové modely financování jsou již zavedeny s cílem zlepšit základní infrastrukturu bez pomoci nadace. Nejvýraznějším příkladem je maják, který získal Mike Hearn hodnotě $ 40,000 rewardfrom bohatý podnikatel Olivier Janssens. Pokud by takové decentralizované struktury financování může zlepšit jádra Bitcoin kód na jejich vlastní, možná bychom mohli nakonec nechat Bitcoin Foundation splynout nezávažnosti.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin přijal: eBay integrovat Bitcoin s Paypal!

Post Bitcoin

Bitcoin by mohl být zde 100 let, ale je pravděpodobné, že se úplně zhroutí, říká laureát Nobelovy ceny - CNBC

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Bitcoin milionář: Top 5 Bitcoin milionáři

Post Bitcoin

Správná analýza ceny Bitcoin Část 1: Metodika

Post Bitcoin

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Post Bitcoin

Bitcoin nadace rady volby: Jim Harper, Olivier Janssens, nebo to dokonce záleží?

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě

Post Bitcoin

Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin Scam Alert! Seznam současných podvodů Bitcoin a podvodníků

Post Bitcoin

Jak vzniká scéna Bitcoin Start Up v Africe?