6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete | Czech.Lamareschale.org

6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete

6 Nové Bitcoin bankomaty a kde je najdete

Bylo to méně než sedm měsíců od prvního BitcoinATMlaunched v malé kavárně ve Vancouveru, a během té doby několik společností zvýšily, aby poskytla více stroje na mince hladové masy. V současné době existuje několik desítek bankomatů zřízených po celém světě, který umí konvertovat Fiat Bitcoin nebo vice versa, s více již brzy. Pojďme se podívat na pouhých 6 místech, která jsou dostávají zcela nové stroje:

load...

1. Hong Kong, Čína

Zatímco spekulace a diskuse nadále komplikovat oficiální status Bitcoin v Číně, podnikatelé se pohybují plnou parou vpřed s plány na zvýšení přijetí. Hong Kong, jeden z nejvíce hustě obydlených oblastí na světě, je nyní domovem pro HK Bitcoin ATM Store se nachází uvnitř nákupního centra Chic ve čtvrti Mong Kok.

load...

Po jeho slavnostního otevření dne 18. Května HK Bitcoin ATM Store je nyní v provozu 24 hodin denně a poskytuje lidem způsob, jak koupit digitální měnu, dozvědět se o fiat inflaci, a dokonce posílat Bitcoin tipy na robota, který bude tančit za úplatu.

2. Saskatoon, Canada

Americký soused na sever se ukázala být živnou půdou pro Bitcoin bankomatů, a největší město provincie Saskatchewan má nyní svůj první stroj, který vydává digitální měny. Zahájena na začátku května by startup společnost Bitcoin Solutions ATM byl vyroben Ottawa sídlem BitAccess a nyní sídlí v restauraci kalorií na Broadway Avenue.

load...

Stroj v Saskatoon je jen posledním krokem v rámci ambiciózního plánu Bitcoin Solutions přinést několik Bitcoin bankomatů do měst po celé západní Kanadě.

3. Brisbane, Austrálie

Třetí nejlidnatější město ve spolkové zemi protinožců je nyní hostitel pro Bit2Bit vyráběných Bitcoin bankomatu. Stroj se nachází v Roastery Cafe Glenelg Street a zahájil poměrně nedávno 16. Května samozřejmě umožňuje stažení a prodej Bitcoin, ale to, co odlišuje tento stroj od sebe je to, že přijímá také litecoin a dogecoin.

Roastery Cafe spolumajitel Bruce Carrall, jehož obchod také přijímá Bitcoin na kávu, doufá, že se upozornit na své podnikání z místních digitálních nadšenců měně. „Je tu spousta lidí, kteří čekali na to,“ řekl. „Je tu Bitcoiniacs, kteří mají schůzky všude každý týden, a tyto skupiny jsou rychle roste.“

4. Glasgow, Skotsko

Technologie prodejce CEX nedávno začal přijímat platby Bitcoin na svém on-line webové stránky, a teď to byla fyzická ATM nastavit v jednom ze svých míst cihel a malty. Nachází se v obchodě CEX na Sauchiehall Street ve městě Glasgow je aladlammú vyráběný stroj v současné době k dispozici atraktivní 0% poplatek na transakcích.

Obchod držel speciální propagační akce od 13. Května do 15. Na oslavu zahájení letového provozu, ve kterém pouze Bitcoin by mohlo být použito jako platba za výrobky CEX je. Společnost tvrdí, že nový ATM je „otočením skotské hlavní třídě do Bitcoin laboratoři.“

5. Ljubljana, Slovinsko

Každý, kdo jde na pobyt v Tresor Hostel ve slovinském hlavním městě nyní budou mít možnost koupit Bitcoin v tomto bankomatu, který byl vyroben a zřízené místní firmy Bitnik. Stroj je naloženo s 16 BTC, což zajišťuje dostatek digitální měny pro spotřebitele v blízké budoucnosti.

Jen asi 50 firem v současné době přijímat Bitcoin ve Slovinsku, ale Bitnik doufá zvrátit ve prospěch kryptoměna. Podle Bitnik výkonné Peter Trčkové, „Naším dalším krokem je přesvědčit prodejce, aby Bitcoin je dobrý měny.“

6. Johannesburg, Jižní Afrika

Největší město v Jižní Africe bude zřízena s prvním Bitcoin bankomatu na kontinentě do konce května, a to díky start-up ZABitcoinATM a výrobce aladlammú. Zatímco přesné umístění se stále pracuje ven, stroj by měl být umístěn v prodejně restauraci nebo na kávu. Bankomat v Jižní Africe bude pravděpodobně pomůže Bitcoin dělat nájezdy s velkým trhu remitencí v této zemi.

ZABitcoinATM také oznámil druhý stroj, který bude zřízen v Kapském Městě v Jihoafrické republice do konce června.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Post Bitcoin

Bitcon je Geld chce Bitcoin být peníze

Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Post Bitcoin

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Post Bitcoin

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Post Bitcoin

Bitová cena stále hledá novou podlahu po zprávě EBA

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: MNOs BTC

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Profitable v roce 2018?

Post Bitcoin

Správná analýza ceny Bitcoin Část 1: Metodika

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Rozloučení s fraccionálními rezervami

Post Bitcoin

OP-ED: Potřebujeme větší profesionalizaci na trhu analýz cen Bitcoin

Post Bitcoin

10. dubna 2015