6 restaurací, které přijímají Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

6 restaurací, které přijímají Bitcoin

6 restaurací, které přijímají Bitcoin

Bitcoinis přijímány rostoucím počtem malých podniků, včetně restaurací, které změní váš digitální měnu na výbornou kuchyní. Zde je seznam 6 restaurací, které začaly užívat Bitcoin jako platbu za potraviny.

load...

1. Whiffies Fried Pies- Portland, OR - Přijetí Bitcoin Od února 2013

Toto jídlo kamion, i když ne tradiční restauraci, dělá smažené ruční koláče plněné pikantní přísad, jako jsou grilované hrudníku a kuřecího masa, nebo zdravé ovoce, jako jsou bobule, jablka a broskve. Whiffies začal přijímat Bitcoin v únoru 2013, a majitel Greg Abbott říká, že došlo velmi málo problémů, od té doby. Ve skutečnosti, jeden z jeho oblíbených výhodách přijetí Bitcoin je interakce s lidmi, kteří jej používají. Abbott říká, že se těší setkání „Opravdu chytré lidi, kteří jsou na špici.“

load...

2. Thelonious mořský ďas - Cambridge, MA - Bitcoin stoupenec od února 2013

Podávat větší Boston oblast s jedinečnou vzít na sushi a další asijské speciality, Thelonious mořský ďas se stal první restaurace v Nové Anglii přijmout Bitcoin již v únoru 2013. Skupina studentů z MIT přesvědčil vlastníka, Jamme Chantler, že došlo k obrovský nevyužitý trh nadšenců Bitcoin kteří hledali fyzických místech utrácet své peníze. „Cítili jsme, že v případě, že je skupina i jen hrstka Bitcoiners touží vyměnit své digitální mince pro sushi a slaninou Pad Thai,“ Chantler říká, „pak jsme nadšeni, že jim vstříc!“

load...

3. Cafe Berlin Las Vegas, NV - German Food pro Bitcoins Od května 2013

Někdo unavený z dlouhé noci hazardu, s peněženkou plnou bitcoins a touhou po autentické německé jídlo, mohl udělat mnohem horší, než Cafe Berlín. Tato malá restaurace v jižní Vegas nabízí širokou nabídku lahodných jídel, včetně různých přípravků klobása a mnoho druhů řízek. Po začátku přijímání Bitcoin v květnu 2013, Cafe Berlín zaznamenal mírný nárůst zákazníků a jen jednou měl problém s zpracování Bitcoin transakce.

4. Flyte World Jídelní a víno- Nashville, TN - Bitcoin pro labužníky Od listopadu 2013

Fakturační sebe jako „neformální, ale elegantní jemné kulinářský zážitek,“ Flyte si klade za cíl být jedním z nejvíce sociálně uvědomělý restaurací v Tennessee pomocí udržitelné zdroje masa a chovaný předložit, kdykoli je to možné. Tento vnímavý přístup se vztahuje i na jejich platební systém, který začal přijímat Bitcoin v listopadu 2013. Od té doby, restaurace má 23 zákazníci platit Bitcoin a podle spolumajitel Scott Sears, BTC uživatelé obvykle tráví 15% více než průměrný zákazník. Byl jednou jeden technický problém, kdy by mohl Coinbase aplikace nemůže připojit k serverům, ale toto bylo napraveno pomocí BitPay místo. Sears říká, že je to znamení síly Bitcoin je: „Tento druh flexibility není k dispozici u zpracování kreditních karet“

5. FlameStone American Grill- Oldsmar, FL - Bitcoin Accepted Od února 2014

Nachází se v malém městečku na okraji Tampa, FlameStone používá přírodní varné techniky jako zahřátí nad otevřeným ohněm a používat lávový kámen, aby se guacamole. V restauraci se začala přijímat Bitcoin pro své dárkové karty v únoru 2014 a od té doby viděl hrstku zákazníků platících za digitální měny. Majitel Nick Pappas říká, že zprávy v tisku byla spousta zábavy, i když má „pocit vítán a přijat stále rostoucí Bitcoin pozor.“ Místní skupina Bitcoin Tampa Bay Bitcoineersare také očekává, že začne týdenní Meetups na FlameStone v nejbližších týdnech.

6. Lamppost Pizza- Reno, NV - jedinečný styl italský výraz pro Bitcoin Od dubna 2014

Prohlašovat, že je první restaurací v Reno přijmout Bitcoin, Lamppost začal brát digitální měny v dubnu 2014 výměnou za velkou škálu pizz, těstovin a sendvičů. Speciální nabídka zahrnuje Taco pizza, pikantní thajské kuřecí Pizza a Chicago pes Pizza. Podle majitele Jay Watson, většina zákazníků platících s Bitcoin byli od místní setkání nadšenců Bitcoin, ale praxe také urychlil rozhovory s klienty, kteří jsou zvědaví na digitální měně, a chtějí se dozvědět více.

To jsou jen hrstka z restaurací, které berou Bitcoin a další budou určitě vyskočí do budoucna. Tam je téměř žádný konec nejrůznějších chutných potravin, které mohou být prodávány s kryptoměna.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

5 způsobů, jak koupit Bitcoin s Paypal - Scams a Legit způsoby

Post Bitcoin

Bezprecedentní: Bitcoin Mining Network překračuje 100 PH

Post Bitcoin

Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Bitvavý medvěd Peter Schiff se zdvojnásobí: Dokonce i za 4000 dolarů je to stále bublina - Coindesk

Post Bitcoin

Bitcon je Geld chce Bitcoin být peníze

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečí zlomkového rezervního bankovnictví

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

10. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoin přijal: eBay integrovat Bitcoin s Paypal!