5 výzvy v současné době čelí Bitcoin (Podle Mika Hearna) | Czech.Lamareschale.org

5 výzvy v současné době čelí Bitcoin (Podle Mika Hearna)

5 výzvy v současné době čelí Bitcoin (Podle Mika Hearna)

Mike Hearn je bývalý inženýr Google, který nyní pracuje na různých Bitcoin souvisejících projektů, včetně implementace Java protokolu, který slouží jako základ pro peněženky aplikací. On je jedním z pouhých 10 až 15 lidí, kteří manipulují s psaní jádra Bitcoin kód, aby mohl být schválen horníků v síti, a jeho názor na kryptoměna ekosystému je rozhodně stojí za poslech.

load...

Následující citace jsou z Hearn nedávné prezentaci na Bitcoin 2014 konferenci v Amsterdamu, a nastínit některé z největších výzev, které v současné době čelí mladí digitální měny:

1. Overzealous Venture kapitalismus

Došlo k vyrážka, co by se dalo nazvat Bitcoin 2.0 projekty v poslední době, které obdržely velké sumy peněz a mnoho z nich - není ve skutečnosti mnohem k nim cítím. Některé z nich jsou trochu povrchní.

load...

Hearn neupřesnila, které startech si myslí, že jsou „povrchní“, ale financování venture jistě to zvýšila v posledních několika měsících. Například, Palo Alto bázi Vaurum nedávno zajištěné $ 4 miliony v penězích osiva pro jeho software, který vám umožní finanční instituce hostit své vlastní výměny Bitcoin.

2. Nespolehlivé Third-Party Storage

Existuje stále mnoho uživatelů Bitcoin na světě, kteří - ve skutečnosti nejsou Bitcoin uživatelů, jsou oni? Ukládají své Bitcoins s třetí osobou, a to, co se dostanou na oplátku jsou sliby, že se jí dostat zpátky. To není opravdu to, co Satoshi určen když postavený systém, který neměl mít žádné prostředníky.

load...

Je to letitá debata, která zuří v obci Bitcoin po celá léta - uložení mincí v online peněžence znamená předání kontroly na třetí osobě, která není vždy důvěryhodný. Aby se zabránilo další Mt. Gox z děje, Hearn důrazně doporučuje uživatelům Bitcoin ovládat své soukromé klíče, kdykoli je to možné.

3. Dobrovolník-Based Infrastructure

To není udržitelné, že jo? Nemůžete mít velký svět-klenout finanční infrastruktury, který je držen pohromadě žvýkačky a lepicí páskou, a lidi, kteří druh práce na něm, když mají čas, protože mají pocit, jako to.

Vzhledem k tomu, Bitcoin je open-source projekt, který není ve vlastnictví konkrétní osoby nebo skupiny, nemá mechanismus pro kompenzaci lidi, kteří pracují na svém kódu. Hearn předpokládá nový systém, kde uživatelé platí za pokročilými funkcemi a přímo podporovat vývojáře.

4. Škálovatelnost

Škálování je bude obrovská práce, za předpokladu, že je úspěšný. V tuto chvíli nemáme žádný problém, protože měřítka Bitcoin není opravdu roste, ale když [škálovatelnost] dostane pevné, že to bude tuny práce. To je jako v příštích deseti letech práce.

Bitcoin má v podstatě limit na množství transakcí, které mohou nastat v určitém časovém rámci, aby se zabránilo blockchain velikosti od spirálovitě mimo kontrolu. Síť nikdy tento limit před hit, ale to se stane, případně zda Bitcoin stává tradiční způsob platby. Je to velmi výmluvné, že Hearn si myslí, že by to mohlo trvat deset let opravit škálovatelnost problému Bitcoin je.

5. Ochrana

Mnoho lidí se mylně domnívají, Bitcoin je šifrovaný systém, ale nic v Bitcoin je šifrována. Takže to, co to znamená, že když jsem pracoval na NSA nebo GCHQ a dali mi tým pěti lidí, a oni řekli: ‚práci na toto téma po dobu šesti měsíců,‘ asi bych být schopen de-anonymizovat 70, 80, 90 procent systému Bitcoin. Takže bych nečekal Bitcoin, aby vám soukromí z NSA.

I když to není nezbytně problém v Hearn mysli - řekl jen to v reakci na otázku publika - narazí na srdci základní slabosti blockchain. Každá transakce, která kdy došlo k dispozici pro veřejnou kontrolu a analýzu. To by mělo být velmi znepokojující pro ochranu soukromí obhajuje, že uvedené správné zdroje, chlap jako Hearn může kravatu reálného světa identity pro drtivou většinu uživatelů Bitcoin. Naštěstí projekty jako DarkWallet rozpoznat tento problém a snaží se ho řešit.

Pro zbytek vystřízlivění pohledu Mike Hearnův o Bitcoin, podívejte se na jeho prezentaci níže:

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - nejlepší místo k nákupu Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC

Post Bitcoin

Bitcon je Geld chce Bitcoin být peníze

Post Bitcoin

Bitvavý medvěd Peter Schiff se zdvojnásobí: Dokonce i za 4000 dolarů je to stále bublina - Coindesk

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost je jasná: cena a vývoj

Post Bitcoin

Alternativy Google Adsense pro Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Bezpečná bitová peněženka: Bitcoin Security Tips

Post Bitcoin

Účinky Bitcoin na systému D - Stínová ekonomika

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

Bitcoin oficiálně legální v Kalifornii! Gov. Jerry Brown podepsal AB129!