3 bezpečné způsoby, jak bezpečně ukládat Bitcoins | Czech.Lamareschale.org

3 bezpečné způsoby, jak bezpečně ukládat Bitcoins

3 bezpečné způsoby, jak bezpečně ukládat Bitcoins

Ukládání bitcoinshas stala hlavním důvodem k obavám. Navíc, když budete ukládat bitcoins v online peněžence, výměna, nebo v HYIP (High Yield Investment Program), nikdy nevíte, co se stane s nimi. Tam bylo mnoho případů tzv krypto měnové služby, které už vymizela s mnoha bitcoins.

load...

V některých případech byly napadeny velké Bitcoin služby. Vůbec první Bitcoin hack byl zaznamenán v roce 2011, kdy se uživatel „Allinvain“ od bitcointalk.org byl hacknut a ztratil 25.000 bitcoins, které byly v hodnotě zhruba $ 500,000 v té době a v současné době jsou v hodnotě 5,75 milionu dolarů. Dalším příkladem je Mt. Gox, který byl jedním z nejvyužívanějších vyměněn zpět, když to existovalo. Výměna byla hacknutý v roce 2011, což mělo za následek ztrátu kolem 2000 bitcoins a výměna v režimu offline po mnoho dní. To vše volá po silné bezpečnostní opatření, která mají být provedena, a dnes, budete mít vhled do různých bezpečnostních opatření.

load...

Bitcoin Insurance

První a nejdůležitější věc je cyber insureance. V současné době, Xapoand Coinbasehave byli pojištěni. Coinbase je pojištěna u Aon, která je jedním z předních světových pojišťovacích služeb, zatímco Xapo byla pojištěna Meredian pojištění. Cyber ​​pojištění může být průlom pro bezpečnost, protože jeho vlastnosti a bezpečnost. To může také pomoci při rozšiřování uživatelské základny, jak Cyber ​​pojištění Bitcoin zaručí uživatelům svých finančních prostředků v případě, že jsou ukradeny. Například Coinbase byl pojištěn, a to má neuvěřitelných 2,1 milionu uživatelů.

Toto pojištění je jediná svého druhu s firmou je pojištěna pro mnoho typů hacků a kompromisů, jako je interní krádeže, ztráty finančních prostředků v důsledku software chyba, závada, bitcoins uložené na serverech apod Ale nevracíme uživatele v případě, že havent přijata vhodná bezpečnostní opatření, ověřování, jako je 2 faktor, nebo je-li účet uživatele byla ohrožena v důsledku nedbalosti.

load...

Offline Peněženky

Zjednodušeně řečeno, v režimu offline peněženky jsou v bezpečí před online zranitelností, jako je například dálkové správy trojské koně, malware, viry a keyloggery. Existuje mnoho typů off peněženky, jako jsou papírové tašky, peněženky atd hardwarových Coinbase drží 98% všech svých prostředků v režimu offline v klenbách se nacházejí po celém světě. Zálohy jsou diverzifikovány do papírových zálohování, zálohování USB. Pro zvýšení bezpečnosti opatření, jsou dokonce šifrována. Pro hrst uživatelů, chladírenské peněženky může být tad příliš těžké zvládnout,

Xapo má některé jedinečné a zdánlivě neprůstřelné bezpečnostní opatření prováděna. Firma již dříve použit k nabíjení 0,12% Poplatek za částky uložené ve svých trezorech si i oni v poslední době o zproštění poplatku což je služba zcela zdarma. Navíc Xapo nyní používá satelitu z Satellogicto úložiště vitální informace / data, která umožňuje velmi bezpečné jako normálně, nikdo nemůže jít a zaseknout satelitu. Kromě toho, Xapo má multi podpis zařízení, které dále posiluje bezpečnost.

Bitcoin Wallet s multi Podpis

Existuje mnoho různých metod, aby spustila Bitcoin transactionssafely, ale multi-signaturetechnology je zdaleka jedním z nejlepších a nejbezpečnější způsob, jak provádějí transakce. V peněžence s multi podpisu, existuje určitá skupina soukromých klíčů, a musí být podepsán, aby transakce, které mají být provedeny určitý počet těchto klíčů. To je velmi užitečné, protože pokud hacker získá přístup k vaší Bitcoin peněženky, podepisuje svůj klíč a zahájí transakci pro bitcoins ve vaší peněžence, který bude odeslán na sebe, protože stále existuje určité množství klíčů, které musí být podepsána, jinak nebudou provedeny transakce. Díky tomu, a to iv situaci, zde zmíněného, ​​vaše bitcoins zůstanou v bezpečí.

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 miliony dolarů, Bitcoin výdajů PAC a další

Post Bitcoin

Alibaba IPO zodpovědná za Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Procesor Bitcoin Platba BitPay denně činí 1 milion dolarů v transakcích!

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

Sofistikovaný Bitcoin Ransomware se vyvíjí, Critroni a TOR

Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - nejlepší místo k nákupu Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin IRA recenze - Tax Free Crypto?

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Rumunská nadace Bitcoin Foundation, dominikánská populace, která obdržela bitcoin a další

Post Bitcoin

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

Post Bitcoin

Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin