10. dubna 2015 | Czech.Lamareschale.org

10. dubna 2015

10. dubna 2015

(Podnikatel) Můj investiční filozofie je velmi dlouhá, termsays Reid Hoffman o Bitcoin.

(LiveJournal) LiveJournal je nyní přijímá platby v Bitcoin.

(New York Times) Hackeři cílené SendGrid, hromadný e-mailovou službu 180.000 firem včetně Uber, Pinterest, Spotify a Foursquare, který se používá k infiltraci Coinbase, jeden z nejpopulárnějších výměn Bitcoin.

load...

(CoinDesk) Mlčenlivá Bitcoin startup 21 Inc oznámila, že bude vést sponsorfor nadcházející Bitcoin Job Fair, který se koná v Sunnyvale, Kalifornie, 18. Dubna.

(Mince Fire) Mississippi Power Company (MPC) podal žalobu proti Panečku horníků, LLC, angažovanou kryptoměna společnosti v okresního soudu jižní pro Jižní okres státu Mississippi.13. Dubna 2015

load...Poslední aktualizace: 13:57 EDT

(TechnInAsia) Philippine Bitcoin zastřešující společnost Satoshi Citadel Industries (SCI), dnes oznámila, že získala Bitcoin směnný BuyBitcoin za nezveřejněnou částku.

(Business Standard) Tým hlášeno studovat blockchain aby zjistil, jestli to může být integrován s jádrem bankovního řešení.

(American Banker) U společnosti v kryptoměna a právní marihuany firmy - dva sektory, které regulátoři nyní zkoumat nejvíce - získání přístupu k bance accountcan stát tisíce na měsíční poplatky, pokud je to možné vůbec.

(Wall Street Journal) Charity jsou často otevřené pro všechny druhy darů, ať už v penězích nebo v naturáliích. Teď se obrací na nový zdroj: darování Bitcoin.

load...

16. Dubna 2015Poslední aktualizace: 17:39 EDT

(CoinDesk) The New York State Department of Financial Services (NYDFS) naznačuje, že se pohybuje stabilně k releaseof uzavŏený BitLicense, za nichž by digitální měna podniky regulovány státem.

(CNBC) Digitální měny Group, New York-založené osoba a založený Bitcoin advokát Barry Silbert, přejmenovala svou kancelář-dealerdivision z SecondMarket Inc se specializuje na obchodování virtuálních měn, včetně Bitcoin, podle tiskového prohlášení ve čtvrtek.

(Mince Fire) Brawer.com vypnul. Společnost zasvěcených řekl mincí ohněm na zaměstnance, že vývojáři se ujal vedení na místě a nebyly po delší dobu zaplaceno. Rovněž zopakoval, že na místě nebyl rentabilní a schopen zaplatit zaměstnance


2. Dubna 2015Poslední aktualizace: 14:28 EDT

(The CoinTelegraph) Očekává se, že navrhovaný zákon zakázat Bitcoin v Rusku, které mají být předány v Augustof letos, jako krypto-právní expert doporučuje podnikům „dostat ven z ruského příslušnosti.“

Compliance office (CoinDesk) Coinbase je snaží získat operativní informace z Bitcoin těžby companiesin proces, který některé z podniků tohoto odvětví jsou rámování jako porušení na svých obchodních tajemství.

(Knoflíkové Front) Navzdory skutečnosti, že Bitcoin Bowl přinesl dobré hodnocení, BitPay a ESPN dosáhly vzájemné dohody do konce to, co by bylo tříleté sponzorské akce.

(CNBC) investoři brzy mohl začít obchodování akcií prvního investičního nástroje vázané na Bitcoin.


22. Dubna 2015Poslední aktualizace: 14:51 EDT

(Velká zeď čísel) po konzultaci s řadou odborníků v oboru, konstruovány I hrubý, ale přesnější toku fundsbased na skutečné chování uživatele.

(Vnitřní Bitcoins) zvlnění platební síť je čelí kritice tento týden po odhalení o likviditu některých jejích aktiv. Je to nevyšlo najevo, že zvlnění brány - na onramps a offramps ze sítě - mají schopnost „zmrazit“ uživatelské prostředky dle libosti. Kromě toho Ripple Labs již využila svého vlivu a přesvědčit Bitstamp, prominentní bránu a výměnu, zmrazit 1 milion dolarů v hodnotě z fundsbelonging vlnit se odchýlil zakladatele Jed McCaleb.

(TechCrunch) oznámení vydaném dnes pokyn zákazníkům přihlásíte do svého Mt. Gox účet u claims.mtgox.com, odkud mohou dělat jejich pokus o rekultivaci. (K dispozici je také offline možnost pro ty, kteří dávají přednost hory papírování.)

(Pojďme Talk Bitcoin) Stephanie, Andreas a Adam mluvit s časným Entrepreneur Charlie Shrem.

(The CoinTelegraph) Tether, první blockchain povoleno platforma umožňující fiat měn, které mají být použity jako Bitcoin, oficiálně byl propuštěn na okamžité výměně kryptografických, shapeshift. Tato integrace bude nyní dělat to bezbolestně snadné volatility Dodge Bitcoin je využitím šifrovací mince verzi USD.

(Mince Fire) Bitmain již pracuje na řešení ke zmírnění DDoS attackson AntPool a AntMiners. Než abychom se snažili bojovat ohněm proti ohni, tím účinnější způsob, jak minimalizovat následky útoku DDoS je vyhnout se útoku, spíše než se bránit.

(Traders Magazine) Genesis Trading, stoprocentní dceřiná společnost Digital měny skupiny a rozdělení broker-dealer SecondMarket, právě otevřela své dveře a launcheditself jako první americký broker-dealer, aby se specializují na obchodování digitálních měn, včetně Bitcoin,

(CoinDesk) New York ministerstvo pro finanční služby dozorce Benjamin M. Lawsky předvídá konečnou podobu regulačního rámce BitLicense bude uvolněna někdy do konce května.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Post Bitcoin

9. dubna 2015

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Boční akce pokračuje

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Být upřímný

Post Bitcoin

27. dubna 2015

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

Bitcoin přijal: eBay integrovat Bitcoin s Paypal!

Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečí zlomkového rezervního bankovnictví