Být upřímný | Czech.Lamareschale.org

Být upřímný

Být upřímný

Jedna věc, kterou jsem chtěl mluvit o této nové blogu je fakt, že mi patří affiliate odkazy na svých názorů a já bych chtěl řešit, proč dělám to, co to znamená pro vás jako čtenáře a co to znamená když jsem konstatovat, že dávám čestný a poctivý přezkum.

load...

Dělám tuto stránku proto, že jsem byl při pohledu na druhu stránek jsem hodnocených za posledních několik měsíců a viděl několik dalších lidí začíná vodítka, jako je tento. Byl jsem zděšen úrovni reklamy, podvody a jen pochybnými recenze jsem četl.

Rozhodl jsem se, že budu-li vytvořit vodítko svého druhu, jak dobře a že bych sdílet nejlepší z nejlepších míst, které jsem nacházet na internetu a udržovat ji v aktuálním stavu s nejnovějšími informacemi o tom, které stránky jsou stále upřímný, stále platí i ty, které mění způsob, jakým se věci dělají.

load...

I přidat affiliate odkazy na svých názorů, protože mi pomohl platit za své náklady na provoz tohoto webu. Oni mi také dát k mírnému trochu náhradu za svůj čas sdílet tento návod s ostatními. Ty však nemají vliv na mých názorů. Už nikdy nebudete muset pro přihlášení u mého odkazu, ale v tom, že mi dává menší poděkování a pomáhá mi pokračovat v tom, co dělám.

Pokud bych narazit na místě a začít si jej a to je odpad Jdu vám říct, že je to nesmyslné. Už jsem psal o několik recenzí hned, že nejsou příliš laskavý a jasně poukázat na problematiku z lokalit, programy nebo software, který jsem stáhnout a snaží pro vás čtenáře.

load...

Vy jako uživatel nemusíte používat svůj affiliate odkazy. Povzbuzuji vás k registraci jejich použití ale protože mě sotva kompenzovat můj čas strávený psát tyto názory. Mohu vás také ujistit, že někdy budu psát recenze, které nesvítí o různé věci, já jsem najít na internetu.

Doufám, že mě budete držet nástupem na tuto cestu, jak jsem rozšířit tento web, aby obsahoval i další recenze a názory. Jsem také doufají, že v blízké budoucnosti, aby uživatelské hlasování na stránkách, takže můžete vidět, co vaši kolegové věří stejně.

Dík!

Mike

PS
Pokud máte nějaké připomínky, neváhejte se vyjádřit nebo pomocí kontaktního formuláře na mých stránkách se dostat do kontaktu! Já bych rád slyšel od vás.

Související zprávy


Post Bitcoin

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Time Inc. přijímá Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a další

Post Bitcoin

Deflace Část 1: Deflaceční povaha ceny Bitcoin

Post Bitcoin

Argentinská centrální banka se bojí Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - Co to jsou, jak používat tabulky BTC

Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Post Bitcoin

Správná analýza ceny Bitcoin Část 1: Metodika

Post Bitcoin

Jste některá z těchto 8 obchodních osobností Bitcoin?

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

Flexibilní Bitcoin Supply nebude stabilizovat Bitcoin cenu

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další