Snažíte se koupit Bitcoin se službou Paypal? Tady je to za 2 minuty | Czech.Lamareschale.org

Snažíte se koupit Bitcoin se službou Paypal? Tady je to za 2 minuty

Snažíte se koupit Bitcoin se službou Paypal? Tady je to za 2 minuty

Pokud čtete tento příspěvek pak jste pravděpodobně se snažil, aby to, co každý druhý člověk dělá, když poprvé slyší o Bitcoin - kupovat přes PayPal.

Vzhledem k tomu, Bitcoin vstoupil do povědomí široké veřejnosti problém nákupu Bitcoin s Paypal nebyla věnována správné řešení. V tomto příspěvku budu ukázat vám, jak to udělat rychle a snadno (i když v poněkud drahým způsobem).

load...

Důvod, že Paypal neumožňuje lidem prodávat Bitcoins výměnou za Paypal úvěru je velmi jednoduché. Bitcoin je jako hotovost a Paypal je úvěr. Pokud se někdo zpochybňuje prodej tohoto Bitcoins poté, co koupil s Paypal, společnost (Paypal) nemá žádnou možnost zjistit, v případě, že transakce se skutečně stalo. Je to hlavně kvůli pseudonymnímu povaze Bitcoin. Omáčky, Paypal zavře jakýkoli účet, který bude přijímat platby za Bitcoins s jejich úvěrů.

load...

NICMÉNĚ!

To je na internetu a vůbec, tam je vždy způsob, jak dělat něco, co nemůže být provedeno přímo :)

Takže zde je několik způsobů, jak můžete ještě koupit Bitcoins PayPal úvěrů, jsem uvedena jim nejoblíbenější k nejméně. Mějte na paměti, že vždy, když budete používat PayPal k nákupu Bitcoins budete narazit na problém vysokých poplatků. Vzhledem k tomu, že prodejci v těchto metod vím, že to je problém, který se nechávají účtovat hodně pro něj bohužel. Takže se ujistěte, že jste si vědomi všech poplatků před uzavřením obchodu.

Obchodní Second Life Lindens (SLL), který jste si koupili s Paypal pro Bitcoins

load...

První metoda je druh řešení. Namísto nákupu Bitcoins PayPal což není povoleno, budeme kupovat jinou měnu, která je povoleno a potom vyměnit jej za Bitcoins.

Second Life Lindens nebo SLL v krátkosti je virtuální měna používaná ve hře Second Life. To je možné zakoupit s PayPal prostřednictvím webové stránky s názvem Virwox. Po zakoupení SLL přes Virwox můžete snadno vyměnit za Bitcoin na SLL / BTC výměny (také na Virwox).

Celý proces může trvat až 48 hodin, jak je Virwox ručně schvaluje každý nový zákazník, ale od roku 2013 bylo prokázáno, tato metoda se znovu do práce čas od času. Je to Jediná nevýhoda je, že má vysoké poplatky.

Zde jsou kroky ve zkratce:

  1. Otevřít účet u Virwox
  2. Vložit peníze na svůj účet PayPal
  3. Buy SLL v SLL / exchange USD
  4. Exchange SLL k Bitcoin v SLL / BTC výměnu
  5. Odvolat své Bitcoins

Pokud potřebujete podrobnější popis postupu naleznete v tomto návodu.

Nákup z místního prodejce nebo on-line prodejce přes místní Bitcoins

Další možností, které můžete použít, je na internetových stránkách místních Bitcoins. Tato webová stránka vám umožní najít prodejce ve vaší blízkosti zeměpisné poloze. Nicméně, protože se chcete platit Paypal můžete hledat prodejců z celého světa.

Když se zabývá Local Bitcoins je důležité číst poznámky každého prodávajícího týkající se transakce a ujistěte se, že splňují. Někteří prodejci mají velmi přísná pravidla týkající se prodeje vám Bitcoins s Paypal. Také se ujistěte, aby se zabývají pouze zkušení prodejci, které mají velmi dobrou pověst na Local Bitcoins.

Vzhledem k riziku v nákupu Bitcoins PayPal je položena pouze prodejci, někteří prodejci nebudou mít tendenci prodávat na vás, pokud nemají dobrou pověst na webu. To je důvod, proč tato metoda může být trochu obtížné realizovat, než ta první.

Máte-li Paypal debetní karty - použití této metody

Necháte-li v USA, pak jste pravděpodobně nejsou schopny vydávat sami Paypal debetní karty. Pokud je to ten případ, pak si můžete snadno koupit Bitcoins s Paypal s velmi nízkými poplatky. Stačí otevřít účet na Circleand nezapomeňte připojit svou debetní kartu do svého profilu.

Od této chvíle, kdykoli budete používat tento debetní kartu koupit Bitcoins bude odečítat od zůstatku Paypal.

Dejte si pozor na podvody!

Existují samozřejmě různé jiné webové stránky, které se hlásí k prodeji vám Bitcoins s Paypal. Nicméně žádný z nich byly asi dost dlouho na to, abych ručit za. V tuto chvíli jsou nejlepší v závislosti na vašem osobním preferance tyto tři možnosti.

Necháte-li ve Spojených státech - použijte kruh s debetní kartou PayPal.

Chcete-li, bezproblémová transakce - pouze Virwox.

Pokud všechno ostatní selže - pouze místní Bitcoins.

Hodně štěstí!

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin News Today - Nejhorší BTC Round Up!

Post Bitcoin

Bitcoinovo místo v příštím ekonomickém zhroucení

Post Bitcoin

Brzy se objeví první debetní karta Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin v roce 2014: Ups a Downs roku

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Post Bitcoin

Být upřímný

Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Post Bitcoin

19 milionů dolarů stojí za aukci v Austrálii - Bitcoin trh reaguje!

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin rezervuje na 104%

Post Bitcoin

BetChain se stává prvním Bitcoin Kasínem, který nabízí bezplatné spiny v nejnovějších volných rotacích v pátek

Post Bitcoin

5 způsobů, jak koupit Bitcoin s Paypal - Scams a Legit způsoby

Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin