Hollywood nemocnice zaplatí hackerům 40 Bitcoin za 17 000 dolarů, aby uvolnili počítače | Czech.Lamareschale.org

Hollywood nemocnice zaplatí hackerům 40 Bitcoin za 17 000 dolarů, aby uvolnili počítače

Hollywood nemocnice zaplatí hackerům 40 Bitcoin za 17 000 dolarů, aby uvolnili počítače

Jeden z největších pevností Bitcoin by mohla být i jeho pád jako mnozí politici již přišla s žádostí o předpisech. Základním stavebním kamenem cryptocurencyis schopnost provádět anonymní transakce. Za účelem slovy, jedinec s Bitcoin walletcan odesílat a přijímat Bitcoin, které nelze vystopovat. Hackeři, být si vědom této skutečnosti využívají.

load...

Počátkem tohoto týdne, hackeři převzal počítačů Hollywood Presbyterian Medical Center nemocnici v Los Angeles, Kalifornie. Jsou zamčené lékaře a nemocniční věci z důležitých záznamů a informací, které jsou rozhodující pro záchranu lidí život. Hackeři demandedthat nemocnici zaplatí 40 bitcoins k hackery, aby se uvolnily počítačů.

Nemocnice Pays Hackeři v Bitcoin

load...

Převzetí došlo 5. Února, a to nebylo až do dnešního dne; 17.února, že nemocnice byla schopna získat přístup k informacím po načítání 40 bitcoins- ekvivalent k $ 17,000 na hackery.

Generální ředitel nemocnice, Allen Stefanek vydává prohlášení, které zní:

„Malware zámek systémy pomocí šifrování souborů a náročné výkupné získat dešifrovací klíč. Nejrychlejší a nejúčinnější způsob, jak obnovit naše systémy a administrativní funkce měl zaplatit výkupné a získat dešifrovací klíč,“ řekl Stefanek. „V nejlepším zájmu obnovení normálního provozu, jsme to udělali.“

Stefanek trval na tom, že žádné osobní údaje pacientů a péče byly ohroženy při převzetí. Nicméně, počítačoví odborníci velmi pochybuji, že je tomu tak. Mít několik zařízení v rukou pro hackerswith extrémně citlivým informacím týdny je problematické. Hackeři měli čas a prostředky k tomu, co se jim zlíbilo s těmito zařízeními. Myslím, že mr. Stefanek naléhání je ze strachu byly kontrolovány, nebo dokonce žádal o pacienty v nemocnici.

load...

PŘEČTĚTE SI: Evropské země rázná opatření proti Bitcoin Slow financování terorismu 

Brzy po hack, nemocnice zavolal na policejní oddělení Los Angeles a informoval je o situaci, která rovněž upozornil FBI.

„Nikdy jsem neslyšel o tento druh útoku se snaží vypnutí nemocnice. To staví život v ohrožení a je Sicking vidět takový čin,“ řekl. „Systémy pro správu zdraví začínají zpřísnit jejich bezpečnost.“ Řekl kybernetické bezpečnostní expert, Phil Lieberman.

Bitcoinis bude mít těžké dostat přes kongresu v nezamýšlených státy dávají některé z hacků vysokým profilem a počítačových rukojmí požadoval která má být zaplacena v Bitcoin frajer s nedostatkem sledovatelnosti transakcí v cryptocurency je.

Článek kredit: LaTimes

Související zprávy


Post Bitcoin

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Post Bitcoin

Získejte svobodnou kopii mé špinavé Bitcoin Secret

Post Bitcoin

GAWMiners: Co je HashCoin, HashBase a HashPool?

Post Bitcoin

Bit-tamum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, část první

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 14.-20. Září 2014

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Tmavá peněženka Alpha 4 Release

Post Bitcoin

Seznam 8 průzkumníků bloku a co přesně jsou?

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 21.-27. Září 2014

Post Bitcoin

Ghana drží Afriku první Bitcoin konference

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě