Expedia Expedia Hotels.com nabízí nejlepší výběr hotelů blízko místa Bitcoin za bezkonkurenční ceny | Czech.Lamareschale.org

Expedia Expedia Hotels.com nabízí nejlepší výběr hotelů blízko místa Bitcoin za bezkonkurenční ceny

Expedia Expedia Hotels.com nabízí nejlepší výběr hotelů blízko místa Bitcoin za bezkonkurenční ceny

Expedia Přijímá Bitcoin

Další skvělou zprávou pro Bitcoin komunitu jako on-line cestovní kancelář Expedia oznámila, že nyní přijímá bitcoins jako platbu za hotelové rezervace. Expedia přijímá Bitcoin ve skutečnosti není novinka na putovní agentury, ale má jedno z největších CK všeobjímající Bitcoin je vynikající zprávou pro virtuální měna.

load...

Letové a auto rezervace ještě nejsou podporovány, ale Michael Gulmann; viceprezident Expedia je globální přípravku městě řekl, že stránky budou brzy přijímá Bitcoin letů a automobilů stejně. CheapAir je první on-line cestovní kancelář akceptovat Bitcoin jako platební prostředek. Bitcoin platby za městě budou zpracovány pomocí Coinbase!

Expedia Přijímá Bitcoin

load...

„Bitcoin je stále životaschopný měnou,“ řekl Gulmann. „To se nijak neliší od jít do jakéhokoliv trhu, pochopení, jak můžeme dělat obchod, a nabídnout způsoby platby, zákazníci chtějí.“

Mít velký webové stránky, jako městě přijímá Bitcoin jako platební legitimizuje a ztuhne Bitcoin jako skutečnou alternativu k tradičním platebních metod.

„Cesta Bitcoin je na je v některých ohledech, co PayPal byl zapnutý. Na první pohled se zdá podivné... Ale to bude stát více hlavního proudu.“ řekl Michael Gulmann. „To přece dělá Bitcoin trochu vážnější,“ pokračoval Gulmann. „Z našeho pohledu, Bitcoin je mladý, ale je to kryptoměna to tady zůstat.“

load...

Expedia přijímá bitcoinas platba je nejen dobrou volbou pro firmy, ale budoucnost Bitcoin sebe. Hodnota jednoho Bitcoin dosáhne rekordní $ 1,000 na konci roku 2013 jako spekulanti a programy manipulace s trhem, jako je Willy a Markus jel na trhu nahoru. Nicméně, kryptoměna vzal velký hit za Bitcoin je největší a nejvíce se sídlem směnného Bitcoin společnosti Mt.Gox ohlášené obrovské hacking schéma, v němž tvrdil, hackeři dostali pryč s více než 400 milionů dolarů v hodnotě bitcoins zákazníků pak bankrot ochran v Japonsku!

Jak mohou firmy jako přínosy Expedia, z Bitcoin vlny? No, jednou velké podniky potřebují přijmout a integrovat virtuální měnu teď. Přitom nebudou označeny jako pozdní adaptérů a nedostatku inovativních vizí. Je třeba, aby partner s usazenými Bitcoin platebních procesorů jako BitPayand Coinbase aby mohli být připraveni na to, co by mohlo být hlavní vypínač na virtuální měny.

Expedia Přijímá Bitcoin Co je v něm pro městě?

No, protože Bitcoin má nižší transakční poplatky Expedia je umístěn tak, aby ušetřit obrovské množství peněz od toho. Společnosti vydávající kreditní karty obvykle účtují mezi 2-4%. Mohou také svým zákazníkům mnohem šťastnější sdílením úspor. Podle Gulmann, nižší transakční poplatky, není důvod, proč Expedia přijímá Bitcoin. Říká, že „jako Bitcoin stává více široce přijímaný, očekáváme, že tyto transakční náklady stoupat trochu.“

Expedia přijímá bitcoinas platba je další vítězství kolo pro Bitcoin komunity. Co si myslíte o této skvělé novinky lidi?

News Zdroj: cnet

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Rozloučení s fraccionálními rezervami

Post Bitcoin

Konspirace proti okamžitým Bitcoin transakcím: RBF, CPFP a Scorched Earth

Post Bitcoin

Bitcoin Audit společnosti Bitstamp zobrazuje rezervy pro všechny vklady

Post Bitcoin

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem

Post Bitcoin

Deep Web Bitcoin Mixer Nedávné Hack restartoval Debata Darkcoin proti důvěryhodným mixérům a důvěryhodným mixérům

Post Bitcoin

Bitcoin Price Analysis: dopad společnosti Dell na cenu Bitcoin

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

Post Bitcoin

Butterfly Labs Josh Zerlan Deposice Hightlights

Post Bitcoin

Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon

Post Bitcoin

Koncentrovaný útok DDOS zakáže mnoho webů Bitcoin

Post Bitcoin

Coinbase: Současný vedoucí v přímém nákupu Bitcoin

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoin nadace Nad Mgmt