Caricoin přináší Bitcoin do Karibiku | Czech.Lamareschale.org

Caricoin přináší Bitcoin do Karibiku

Caricoin přináší Bitcoin do Karibiku

Jedním z nejzajímavějších trendů ve vývoji Bitcoin to bylo, že se zdá, že se daří v potýkají ekonomik, nebo přesněji řečeno, ekonomiky, v nichž lidé mají omezený přístup k bankovním účtům. Tato první vyšlo najevo, v Řecku, kde se finanční krize desetiletí trvající nedávno vedl některé občany jít o přijetí kryptoměna jako primární prostředek ukládání a přenášení prostředků. Skutečně loni v srpnu limity na bázi výběry bank, Řecko vidělo příliv 1000 Bitcoin ATMsmeant poskytovat malým a středním podnikům (stejně jako jednotlivci) s prostředky k přístupu k jejich vlastní finanční prostředky. To byl značný krok ve prospěch kryptoměna, ale my jsme viděli podobný zájem o Bitcoin v jiných zemích se potýkají ekonomik.

load...

Nyní to vypadá, že můžeme být schopni přidat zcela nový regionto této diskuse. Je zřejmé, že Caricoin zahajuje peněženku Bitcoin v Caribbeanfor účelem pomáhat „finančně trpěla“ na ostrovech. Vzhledem k tomu, tisková zpráva uvádí, přístup k bankovním službám v Karibiku není jistá věc i pro rodilé občany, a tedy téměř 50 procent obyvatel je unbanked. Netřeba říkat, že některé karibské země jsou účinnější s bankovnictvím, než ostatní, ale při pohledu na region jako celek bylo do očí bijící potřeba systému, který dělal prostředky jednotlivců dostupnější a snadněji zabezpečit a obchod.

load...

Pro ty, kteří mohou být méně obeznámeni s tím, jak Bitcoin funkcí, pouhé spuštění digitální peněženky služby nemusí jevit jako hodně pomoci k Karibiku občanům, kteří nemají přístup k bankovním účtům. Ve skutečnosti se však Bitcoins lze zakoupit prostřednictvím výměny nebo jednotlivce, a ten může být snadno usnadněno peněženky. Jinými slovy, jednoduše stažením Caricoin peněženku umožní občan se sídlem v Karibiku použít obyčejnou měnu nakupovat Bitcoins od jiného jedince (nebo snad dokonce výměna), který je má.

I když je to nepravděpodobné, že by mnozí tento krok Za prvé, to je myslitelné, kdo převést většinu něčí bohatství do kryptoměna tvaru poměrně rychle prostřednictvím řady jednoduchých peněženky transakcí. Ve Spojených státech nebo v Evropě by se zdát zbytečné, a dokonce i riskantní, ale to si zaslouží úvahu, když jste dal se do boty někoho zápasí se spojit s conventio
konečnou bankovní účet.

load...

Nejlepší ze všeho je, že to není nějaký náhodný, nebo oportunní venture pomocí nově nabyté společnosti Bitcoin. Caricoin navrhl svou Bitcoin peněženku Karibiku vedle Palo Alto firmy BitGo, který si říká lídr v oblasti blockchain bezpečnosti. To je velké jméno, které má na palubě, a ten, který je tak důkladně, vzniklá z bezpečnostního hlediska jako každá společnost by mohla být jen pár let do veřejného existence Bitcoin je. A že propůjčuje nové peněženku velkou legitimitu, protože se objeví v Karibiku.

Je třeba vyčkat, jak široce bude peněženka objal a kolik kapacity Bitcoin má expandovat v regionu. Ale teď to vypadá dalším stupni, ve kterém zápasí bankovní systémy usnadnily vzestup kryptoměna.

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Vyhrát USB Miner 100% zdarma - Můj Bitcoin Litecoin Dogecoin z domova!

Post Bitcoin

Jak koupit Bitcoins v Indii: Rychlý průvodce

Post Bitcoin

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Post Bitcoin

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení

Post Bitcoin

Jaký je nejlepší procesor pro platby Bitcoin? Coinkite nebo BitPay?

Post Bitcoin

Fed dubna Setkání minuty Vydáno: Co znamená politika Future Fed pro Bitcoin

Post Bitcoin

OP-ED: Nedostatečné rozšíření BitLicense prokázalo, že nadace Efforts Fruitless není

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatizovaný Bitcoin Trading Software Bot recenze

Post Bitcoin

Kanada implementovat nařízení Bitcoin