Bitcoin proti USD (dolaru) proti zlatu: Která je lepší investice? | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin proti USD (dolaru) proti zlatu: Která je lepší investice?

Bitcoin proti USD (dolaru) proti zlatu: Která je lepší investice?

Pokud jde o porovnání Bitcoin vs Goldand Bitcoin vs USD (dolar), každý z nich může mít své výhody, ale tento článek bude vám jasnější pohled na celkové tou nejlepší volbou. Samozřejmě, že americký dolar je nejběžnější a široce uznávanou měnou, ale zlato je také dobře zavedené na trhu měny. Bitcoin je poměrně nová, takže samozřejmě, že to bude nejméně respektována a používá tři. Existuje mnoho faktorů, které mohou být použity k porovnání Bitcoin vs. Goldand Bitcoin vs. USD (dolar), ale budu jen používat některé v tomto článku dát přehlédnout podobností a rozdílů. Tři z nejdůležitějších faktorů pro hodnocení podle mého názoru by bylo likvidity, investic a stability.

load...

Bitcoin Vs USD (dolar) vs zlato

První se podíváme na likviditu Bitcoin vs Goldand také Bitcoin vs USD (dolar). Americký dolar je nejvíce likvidní, protože je světovou rezervní měnou. Zlato by bylo druhé místo na tomto seznamu a Bitcoin by vzdálená třetina. Pokud jde o investiční záměry, zlato by bylo tou nejlepší volbou, protože jeho dlouhověkosti. Jako spekulativní investice, Bitcoin by bylo lepší cesta ve srovnání s zlata nebo dolaru. Americký dolar kolísá, takže návratnost investice je velmi minimální, pokud se investují obrovské množství kapitálu.

load...

Přečtěte si také: Co je Driving Bitcoin Cena dnes? Je Bitcoin Mining nelegální?

Stabilita je něco, co musí být úzce se podíval na z důvodu pokračujících změn v měnovém trhu. Americký dolar je méně volatilní než zlato nebo Bitcoin kvůli americký dolar ztratil téměř všechny své kupní síly alarmujícím tempem od roku 1900. Zlato má za sebou obrovské množství růstu od roku 1940 a je držitelem ustálený, pokud jde o její kupní síly. Bitcoin neviděl velmi velký růstový jiskru, ale od svého uvedení na trh v lednu 2009, to zůstalo stabilní.

S faktorů zkoumaných v tomto článku spolu s dalšími, jako je přenositelnost, platebních systémů a skladování; existují jasné výhody při srovnání Bitcoin vs Gold / Bitcoin vs USD (dolar) pro každou z nich. Nakonec, není to, co je lepší. Každý z nich může pracovat odlišně pro jednotlivce během různých operací. V budoucnu namísto srovnávání Bitcoin vs Goldand Bitcoin vs USD (dolar), doufejme, že se stane systém, kde každý z těchto měn a jiní mohou koexistovat spolu navzájem k vytvoření co nejlepších výsledků pro svět jako celek.

load...

Bitcoin Vs USD Chart

Musí přečíst: Bitcoin Země! Top 10 Nations kteří milují BTC

Bitcoin Vs Gold Graf

Článek Zdroj: Rappler

Související zprávy


Post Bitcoin

Hodnota Bitcoin: povaha a původ peněz

Post Bitcoin

Maják Mikeho Hearna by mohl masivně zlepšit Bitcoin

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoins Growing Acceptance: 6 způsobů využití BTC

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

Jaký je nejlepší procesor pro platby Bitcoin? Coinkite nebo BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: EFGs BTC

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?

Post Bitcoin

Neměli bychom se snažit přizpůsobit Bitcoin stávajícím právním strukturám

Post Bitcoin

Jste některá z těchto 8 obchodních osobností Bitcoin?