Bitcoin Scam Alert! Seznam současných podvodů Bitcoin a podvodníků | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Scam Alert! Seznam současných podvodů Bitcoin a podvodníků

Bitcoin Scam Alert! Seznam současných podvodů Bitcoin a podvodníků

Po pádu za poslední Bitcoin tam scamout jsem nucen psát o počtu Bitcoin podvody tam venku děje a podvodníky za nimi. Můj příběh začal ve čtvrtek po poledni (středa 13. Srpna 2014), kdy jsem byl kontaktován osobou předstírá, že je zástupcem cryptocoinsnews.com prodeje dotovaných příspěvků na tomto místě s bitcoins. Jednotlivec požádal for.40 hodnotě bitcoins pro sponzorované tyči, ale podařilo se mi ho přesvědčit, aby accept.02 bitcoins. Vidět kopii prvního Bitcoin podvod emailI obdržel níže.

load...

KLIKNĚTE NA CELÝ

Zde je první problém se mi nepodařilo odhalit. Podívejte se na e-mailové adresy, na jakou Bitcoin scamwas odeslané z. To zní David Parker je skutečný spolumajitel stránkách CryptoCoinsNews.com a je uveden na webu jako tak. David Parkeris důvěryhodně. Avšak to, co není legální, je to David Parker z této e-mailové adresy. Někdo duplikovány CryptoCoinsNews.com na CryptoCoinzNews.com. Poznáte rozdíl? Bitcoin podvod webové stránky / email je CryptoCoinzNews.comwith a ‚z‘ a důvěryhodně Bitcoin zpravodajského serveru je CryptoCoinsNews.com s ‚s‘. Ale když emailis poslal Bitcoin podvod, správné webové stránky je uvedena v těle e-mailu s podvodným e-mailové adresy!

load...

O několik hodin později poté, co vyjednávání nižší cenu za sponzorovaného poštou, jsem sent.20 bitcoins na podvod Bitcoin adresy 1NzpPpSKJyFbpUruMkxF8FVm6huoUwhrLc. Trochu jsem věděl, tohle Bitcoin adresa byla adresa, která by zmizet s mými bitcoins na ‚nikdy obnovit‘ zemi.

Klikni pro ČTĚTE

Předal 9 dní později. Po nesčetných e-maily na falešné David Parker žádají o status sponzorovaného sloupku, který měl být vyslán do 24 hodin, šel jsem do zpravodajského serveru Bitcoin CryptoCoinsNews.com a kontaktovala všechny uvedeny na jejich kontaktní stránku s neuspokojivé zprávě. Tehdy jsem byl poslán před post napsal týdny o Bitcoin podvod umělce falešně reprezentovat skutečnou David Parker. Četl jsem post a zjistil, že jsem nebyl jediný, kdo se stane obětí této konkrétní Bitcoin podvod.

load...

Stejný typ podvodu se zdá být pobíhat Coindesk stejně. Někdo předstírá, že je Shakil Khan (Coindesk majitel) je posílání e-mailů ohledně falešných reklamních spotů.

Jako výsledky, jsem se rozhodl vyprávět svůj příběh a vytvořit seznam Bitcoin podvody a podvodníky pomoci Bitcoin komunita identifikovat a neutralizovat je! Prosím padl, které chcete přidat do tohoto seznamu (na komentář straně a budeme se přesunou do seznamu) jakéhokoli známého Bitcoin umělec podvodu nebo Bitcoin podvody!

Seznam Bitcoin podvodníci / Podvodníci / Webové stránky / E-mailová adresa / Bitcoin Adresa

Podvodník: David Parker (reálná David Parker je spolumajitelem CryptoCoinsNews.com 'S' na mince (y))
Podvod Bitcoin Adresa: 1NzpPpSKJyFbpUruMkxF8FVm6huoUwhrLc

Související zprávy


Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Účinky Bitcoin na systému D - Stínová ekonomika

Post Bitcoin

Studie: Silk Road byla paradigma Shift v obchodu s drogami

Post Bitcoin

Bitcoin novináři: Etika vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

5 výzvy v současné době čelí Bitcoin (Podle Mika Hearna)

Post Bitcoin

Správná analýza ceny Bitcoin Část 1: Metodika

Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

Bitcoin oficiálně legální v Kalifornii! Gov. Jerry Brown podepsal AB129!