Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí! | Czech.Lamareschale.org

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Co je Bitcoin

Bitcoin je digitální měna a platební systém, který byl představen jako open source software Satoshi Nakamoto kdo ji rozvíjet. Využívá peer to peer technologii, protože peníze lze přenést z jedné osoby na druhou přímo bez zapojení centrální banky. Všechny platby jsou obvykle zaznamenány na veřejném knihy. Jednotlivci používající software, jako je například peněženka software může dostat k odesílání a přijímání bitcoins elektronicky prostřednictvím PC, smartphone nebo webové aplikace.

load...

Co je to Bitcoin Private Key?

Co je Bitcoin soukromý klíč

Bitcoin privátního klíče je tajné číslo generované umožnit jednotlivcům trávit bitcoins. Jsou-li uživatelé vydáno Bitcoin adresou, ale jsou také vydáno Bitcoin privátním klíčem. Obvykle se jedná o 256 bitové číslo a vzhledem k tomu, že je zlatý lístek, který umožňuje individuální strávit jeho nebo její bitcoins, musí být bezpečné a bezpečně.

load...

Soukromý klíč lze akceptovat, prodávat a darovat Bitcoin. Mnoho charity jsou nyní přijímá bitcoins.

Jak si udržet Bitcoin soukromého klíče v bezpečí?

Jedním ze způsobů, jak je možné udržet si Bitcoin soukromý klíč bezpečně je uložením ji na svých počítačích v disku, který je zašifrován. Můžete také vytisknout na kus papíru. To lze provést pomocí pywallet. Pywallet je nástroj vyvinutý pomocí jazyka Python, který umožňuje uživatelům získat soukromé klíče z jejich peněženky souborů. Extrahované soubory pak mohou být vytištěny na malém kousku papíru s použitím tiskárny.

To je ale Bitcoin Soukromý klíč se používá pro?

load...

Aby se transakce, uživatel by měl mít dostupnost k nástroji, nebo program, který umožňuje import privátního klíče. Některé peněženky může provést transakci bez nutnosti importování soukromý klíč. Jiní budou vyžadovat soukromý klíč, aby se přehnala. Když soukromých klíčů projít postup zametání, bude transakce bude vysílat na jinou adresu, a která bude zahrnovat rovnováhu.

Jak importovat Bitcoin soukromého klíče?

Jak se dá importovat Bitcoin soukromý klíč? Jedním ze způsobů zahrnuje použití blockchain.info. Tento online nástroj pomáhá uživatelům importovat soukromé klíče snadno. Toho je dosaženo prostřednictvím jejich peněženky služby, která se označuje jako hybridní eWallet. Vzhledem k tomu, že je on-line nástroj, to neukládá informace o peněženku. To je stále ve vašem prohlížeči ve formě zašifrovaného souboru. Jste povinni vydávat své heslo nebo přezdívku tak, aby přístup k vašemu účtu.

BIPSalso povoluje dovoz soukromých klíčů snadno pouhým umožňuje uživateli buď zadejte klíč ručně z papíru peněženku nebo naskenovat pomocí QR čtečku aplikaci přes kamerou smartphone. Ostatní Bitcoin soukromý klíč poskytovatele dovozních patří podhoubí, které poskytuje aplikace pro Android, který lze stáhnout ze hry Google. Aplikace umožňuje, aby jeden naskenovat kód z papíru peněženky nebo použitím skladování v chladu.

Související zprávy


Post Bitcoin

Armory Technologies uvolňuje aktualizovanou verzi své peněženky Bitcoin po zajištění investice ve výši 600 tisíc dolarů

Post Bitcoin

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Profitable v roce 2018?

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014

Post Bitcoin

Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin

Post Bitcoin

Správná analýza ceny Bitcoin Část 1: Metodika

Post Bitcoin

Bitcoins Growing Acceptance: 6 způsobů využití BTC

Post Bitcoin

Arbitraging Bitcoin - Jak jsem dosáhl ROI 12,12% za 1 hodinu

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost závisí na vás

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

BetChain se stává prvním Bitcoin Kasínem, který nabízí bezplatné spiny v nejnovějších volných rotacích v pátek