Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc! | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Navzdory pádu jednoho z Bitcoin je největší a nejvíce zavedené směnného společnosti Bitcoin je na vzestupu opět po velmi turbulentní měsíc! Proč Bitcoin odmítá zemřít? Je to jedna z mnoha otázek, lidé žádali od Mt. Gox sestoupil s více než $ 600 milionů v hodnotě bitcoins zákazníků, které vedly k Mt. Gox podání návrhu na konkurzní ochranu. Bitcoin pricesare na vzestupu!

load...

Měnové skeptici virtuální měl míč. Někteří dokonce vzal na největších světových médií echo ‚Řekl jsem, že dělat‘ výraz nejčastěji používané, když jeden předpovídá zničení něčeho. K podporovatelé bitcoins však chce mít poslední smích. Bitcoin pricesrose poprvé v tomto týdnu a viset za velký vrátit.

Bitcoin cen na vzestupu!

Někteří říkají, že Bitcoin byla cesta přes oceňují a co se stalo, je prostě úpravu ceny. Ale my jsme přesvědčeni, Bitcoin pricesare asi překvapí každého. Epizoda na Mt. Gox by měly sloužit pouze jako příležitost pro budoucnost bitcoins a vážnějších výměn a investory, aby zvýšily. Dokonce i jeden z nejkonzervativnějších kongresmanů bývalý americký kongresman Ron Paul jednou řekl Bitcoin mohla být alternativou k dolaru Spojených států.

load...

Podle nezávislé, existují 3 důvody, proč bitcoins nezmizí:

1. Lidé, které věci v to věří.

Pokud jste se seřadí vlajkovou kolísá proti odpůrců, je těžké ignorovat srovnávací make-up obou.

Propagátory krypto-měně jsou často činitelé a tvůrci. Jsou to lidé jako Marc Andreessen nebo vyšších web průmyslovými manažery firem: inženýři a podnikatelé, kteří jsou v současné době vytváří mnohem více bohatství než ostatní průmyslová odvětví. To znamená, že pokud se domnívají, že vášnivě něco, oni stavět věci na její podporu.

Naproti tomu mnoho z nejhlasitějších skeptiků odpovídaly profilu institucionalizovaných místopředsedů osobního i profesního kapitálu investovaného do statu quo. Pracují pro banky, jsou uvedeny s cennými papíry a jinými finančními organizacemi a nic získat - a hodně ztratit - je-li systémy, jako Bitcoin nadále zakořenit v povědomí veřejnosti.

load...

Velmi častým důvodem proti Bitcoin dán besuited odpůrců je: „Já tomu nerozumím.“ Ve světě ovládaném neurčitými derivátů a CFD, je to opravdu pádný důkaz tvrzení?

2. Čínští investoři to líbí.

Jak již bylo uvedeno, nárůst hodnoty Bitcoin byl nejprudší, když nejstarší čínská burza Bitcoin - BTC Čína - vzala na financování. I přesto, že krypto-měna je zakázán v Číně, čínští investoři nalije do Bitcoin.

3. Bitcoin se zdá, že jsme získali důvěru.

Jedním z klíčových prvků k jakékoliv rádoby měny - zejména ten, který není podpořena aktiva, jako zlato - je důvěra.

V případě zjištěného měny jako dolar, že důvěra je suverénní závazek vlády a instituce.

Zatímco Bitcoin nemá nic společného se blíží této úrovně hloubky, její přežití Mt gox zhroucení je významná zkouška prošel. To signalizuje potenciálními uživateli a investory, že v případě další takové události dojde, jejich virtuální hodnotu, může nezmizí přes noc.

********

Aby bylo jasno, nemám žádnou vlastní Bitcoin. Nejsem ani pravděpodobné, že koupit jakýkoli brzy (novináři nejsou obvykle investor-grade jednotlivci). Ale mohu jasně vidět využití pro Bitcoin: s trochou většího rozvoje, je to velmi efektivní, bez tření způsob převodu peněz a přijímání plateb.

Mohu-li vidět, existují miliony daleko chytřejší lidi, kteří si to také vidět. Já bych vsadil na Bitcoin umírá v dohledné době.

Jaké jsou vaše důvody, proč Bitcoin nezemře?

[Photo Credit: ihavebitcoins]

Související zprávy


Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Post Bitcoin

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Post Bitcoin

7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Currency Converter - Jak převést Bitcoin na USD

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost závisí na vás

Post Bitcoin

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Post Bitcoin

Bitcoin Block Velikost ekonomiky: objasnění a revidování argumentů

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

10. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoin přijal: eBay integrovat Bitcoin s Paypal!

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin rezervuje na 104%

Post Bitcoin

Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin