Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay | Czech.Lamareschale.org

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

  

Sir Richard Branson, známý britský miliardář a zakladatel skupiny Virgin se v současné době věnují Atlanta Bitcoin spuštění BitPay. Richard je jeden z Bitcoin investorswho dát do $ 30 milionů do projektu. Odhaduje se, že asi 70 pracovních míst bude přidán kvůli startu. Hlavním bodem programu za podnik je vyvinout softwarové nástroje, které umožní on-line obchodníci vybírat své platby přes Bitcoin sítě peer-to-peer.

load...

Dne 8. Dubna se objevily zprávy přijaté v Atlantě Business Journalthat BitPay určené ke zvýšení finančních prostředků v několika kolech. Index Ventures byl v čele 30 milionů dolarů kole. Tam byl také některé účast jiným Bitcoin investorssuch jako zakladatelé fondu, RRR Ventures, Felicis Ventures a AME Cloud Ventures. Kromě toho, Atlanta založila podnik firma TTV Capital investovala i na kole. Firma se zaměřuje především na FINTECH prostoru.

load...

Ostatní Bitcoin Investoři v BitPay

BitPay se také podařilo dosáhnout podporu dalšího vyššího válce, pane Li Ka-Shing. On je Hong Kong miliardář rozhodl vstoupit do seznamu Bitcoin investorů. Ke konci loňského roku Horizon podniky, firma odpovědné za správu soukromých investic Ka-Shing do technologií, telekomunikací a mediálním průmyslu, byl součástí týmu, který investoval 2,7 milionu $ v BitPay.

Bitcoin je digitální měny. Není vydáno žádné vlády ani konkrétní banky. Měna se těží ve vysokorychlostních počítačů. Přibližně 12 milionů bitcoins jsou v současné době v oběhu. Nicméně, počet bitcoins, které mohou být potenciálně ražených se pohybuje kolem 21 milionů. Digitální peněženky slouží k ukládání bitcoins. Mohou být také použity na nákup výrobků nebo služeb od více než 20.000 obchodníků po celém světě.

load...

Virgin Galactic, která je Richards komerční Space Travel Company, využívá BitPay s cílem usnadnit platby v Bitcoin. Ve skutečnosti, Richard byl upozorněn BitPay poté, co jeden z prvních Bitcoin investory s ním mluvil o umožnění Bitcoin rezervovat Virgin Galactic lety. Od té doby se tři lety byly nakoupeny za použití Bitcoin.

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin nadace rady volby: Jim Harper, Olivier Janssens, nebo to dokonce záleží?

Post Bitcoin

Twitch.tv začal přijímat Bitcoin pro předplatné

Post Bitcoin

Hlavní proud Bitcoin část 2: Academia a laici

Post Bitcoin

5 způsobů, jak koupit Bitcoin s Paypal - Scams a Legit způsoby

Post Bitcoin

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Post Bitcoin

Bitcoin by mohl být zde 100 let, ale je pravděpodobné, že se úplně zhroutí, říká laureát Nobelovy ceny - CNBC

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

27. dubna 2015

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 31. srpna - 6. září 2014

Post Bitcoin

Bitcoin obchodních služeb a obchodů s peněžními službami

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT