Bitcoin Domain Name BTC.com prodáno za 1 milion dolarů USD! | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin Domain Name BTC.com prodáno za 1 milion dolarů USD!

Bitcoin Domain Name BTC.com prodáno za 1 milion dolarů USD!

Josh Garza z GAWMiners je nyní zcela nový majitel domény Bitcoin nameBTC.com! Pan Josh koupil Bitcoin název domény pro černý $ 1 milion dolarů USD. Nikdo vlastně neví, kdo předtím registrována nebo vlastnili doménu Bitcoin ale to bylo vypsáno na prodej asi před týdnem. Společnost zastoupena název domény Bitcoin kontaktoval některé z kryptoměna trhu velkých hráčů, ale Josh byl štěstí odejít s BTC.com. Jméno Bitcoin domény nebyl v dražbě.

load...

Bitcoin Domain Name vyprodáno!

Tyto Bitcoin domén namewas uvedena jako ‚Vzájemné Nabídka‘ a ‚Kup teď‘ vlastnictví. Nejsme si jisti, jestli Josh Počáteční nabídka byla za $ 1 milion, nebo když vyjednal cenu dolů. Uvedení BTC.com na vyšší hořká vzít všechny aukce by byl velký zájem a byl by přilákal některé z největších Bitcoin investorů na světě. Nyní je příliš pozdě, pokud Josh plánuje proletí Bitcoin název domény. Josh zjistil, že předložila nejvyšší nabídku pro Bitcoin doménové jméno, když se probudil k e-mailu, který četl:

load...

Josh Garza
Takže jste chtěli nějaké novinky?

Koupil jsem si btc.com za 1,1 milionu :)

Josh s družinou GAWMiners je jedním z hlavních Bitcoin miningplayers v Bitcoin společenství a jeho investice do BTC.com ukazuje, kolik je ochoten jít na podporu Bitcoin a jeho příčiny. Doufáme, že ostatní Bitcoin a potenciální Bitcoin investoři vzali na vědomí. To je další známkou toho, že Bitcoin jako kryptoměna je zde k pobytu a je vázán na převzetí světovém trhu měny útokem. Se společnostmi, jako je Bitfury zvyšování zatížení peněz a více Bitcoin Bitcoin a spřízněných společností přichází s IPO, bude to hloupé, ne-li úplně trapné pro velké časové finančních aktérů zůstat pozadu v Bitcoin rozjetého vlaku.

load...

Cryptocoinsnewsreached se Joshovi a řekl toto:

Jak byl Bitcoin změnil svůj život, a jak jste se přiblížil peníze?

Bitcoin je Money. Určitě to dává nový pohled na univerzální měnu a hodnotu každého věřit ve stejné měně. To je velký důvod, proč jsem se dostal do něj začít. Řekl bych, že pro mě osobně, to mi pomohlo pochopit; Nejsem ten člověk, který právě věří moje firma potřebuje růst, cítím průmysl jako celek potřebuje k růstu. Pro mě je to, že musíme investovat do toho, co věříme. Neexistuje lepší způsob, jak ukázat vám věřit v něco, než investovat své peníze a čas. Zálohovat s šekovou knížku. Pro mě, já věřím v tomto odvětví, a jsem ochoten investovat své peníze jsem učinil ve svých dalších společností, které jej podporují a pomáhají mu růst. To je, jak se to změnilo můj pohled.

Tým BitcoinValues.netwould rád využil tento čas poblahopřát Joshe na svém velkém Bitcoin domény nameBTC.com nákup a přejeme mu hodně štěstí. Jsme vytažením pro vás Joshe!

Zdroj: cryptocoinsnews

Související zprávy


Post Bitcoin

Je Bitcoin anonymní? Zde je kompletní odpověď

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin rezervuje na 104%

Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 7.-13. Září 2014

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoin nadace Nad Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Armory Technologies uvolňuje aktualizovanou verzi své peněženky Bitcoin po zajištění investice ve výši 600 tisíc dolarů

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?

Post Bitcoin

Bitcoin by mohl být zde 100 let, ale je pravděpodobné, že se úplně zhroutí, říká laureát Nobelovy ceny - CNBC

Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy