Bitcoin země! Top 10 národů, které milují BTC | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin země! Top 10 národů, které milují BTC

Bitcoin země! Top 10 národů, které milují BTC

Je to Bitcoin převzetí a pokud si nejste v tomto seznamu deseti největších zemí, které přijímají tento jev obchodníka, pak nejste součástí Bitcoin země. Bitcoinhas velký potenciál. Možnosti jsou nekonečné, ale ještě důležitější je, že byl citován jako první opravdový globální měny, možná to bude sjednotit a doplnit globální e-commerce. Každý může použit tento nový internetový měnu, ale pouze tyto desítce národy, které budou uvedeny v tomto článku mají nejvíce vstřícný místa tak proto tyto národy jsou deklarovány Bitcoin Země.

load...

V seznamu, který se objeví v tomto článku pochází ze zdroje dat coinmap.org který sleduje globální BTC umístění obchodníka. Existují 5.400 obchodníci jsou uvedeny na celém světě a místa jsou aktualizovány každou hodinu. Populace ve vztahu k počtu míst, kde mohou spotřebitelé využívají bitcoins je vzorec použitý získat perspektivu, kteří skutečně patří v Bitcoin zemi. Níže jsou uvedeny top 10 Bitcoin spřátelených národů daboval Bitcoin zemi!

load...

Bitcoin země - Top 10 Bitcoin spřátelených zemí

Tyto národy jsou uvedeny od nejméně vstřícností vůči maximálně vstříc místech. Prvních 10 zemí pro data adoptionto BTC obchodníků, které tvoří Bitcoin Země jsou následující: Itálie, Spojené státy, Velká Británie, Finsko, Austrálie, Singapur, Nizozemsko, Kanada, Slovinsko a nejvíce vstřícný umístění Bitcoin Země je Isle of Muž. Jako bonus počet Bitcoin ATMsis také, i když nebyly vzaty v úvahu na žebříčku v dané zemi.

ČTĚTE TAKÉ: Seznam zemí, které mají zakázaný Bitcoin!

Jako další poznámka počet Bitcoin uzlů nebyly vzaty v úvahu, aby jako na obrázku nebude přesně odrážet podporu BTC infrastruktury v dané zemi nebo regionu. To by výrazně napomohlo Spojené státy (39,80%), zatímco všechny ostatní země je pozadu s běžcem nahoru (Německo) je v jednociferné čímž vytváří tento seznam Bitcoin země.

load...

Bitcoin je decentralizovaný, a proto je anonymní elektronická měna, která poprvé vznikla v roce 2009. Je to stále není jasné, do jaké míry Bitcoin může jít etablovat do hlavního proudu ekonomiky, ale národy uvedené v tomto článku byly přijaty Bitcoin jako prostředek k nakupovat zboží a služby na internetu více progresivně což je opravdu členové Bitcoin země.

Seznam prodejců Bitcoin (Kdo přijímá Bitcoins) roste každý den, takže mnoho národů je třeba se ptát sami sebe. Chtějí zůstat mimo hru, a ne být součástí tohoto kruhu, který vytvořil nový klub s názvem Bitcoin Country? Při psaní tohoto článku jsem rozhodně vím, že by to byla chyba, protože jsou-li splněny všechny odhady a předpovědi, že bude Bitcoin CountryTakeover.

Bitcoin Země: Obchodníci Příjem Bitcoin podle kontinentů

Foto Credit: cointelegraph 

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: EFGs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Post Bitcoin

Hlavní proud Bitcoin část 2: Academia a laici

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Post Bitcoin

Správná analýza cen Bitcoin: Úvod do ocenění USD do BTC

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI

Post Bitcoin

5 způsobů, jak koupit Bitcoin s Paypal - Scams a Legit způsoby

Post Bitcoin

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin pozitivní, ale riskantní pro vlády