První sada bankomatů v Los Angeles tento týden | Czech.Lamareschale.org

První sada bankomatů v Los Angeles tento týden

První sada bankomatů v Los Angeles tento týden

Bitcoin ATMsin Los Angeles

# 8211; Bitcoin obchodníci a majitelé v oblasti Los Angeles by měl vrátit za druhým nejlidnatějším městem v Americe je stále jeho první sadu Bitcoin bankomatů někdy příští týden. Tyto Bitcoin bankomaty v Los Angeles, Kalifornie bude být instalována a řízena ExpressCoin - santa Monica Bitcoin platební procesor. Bitcoin majitelé budou moci provádět Bitcoin vkladů a měnových bitcoins v hotovosti na kterémkoliv z bankomatů instalovaných ve městě! Stejně jako ostatní Bitcoin bankomatů, které jsou nainstalovány na celém světě, tyto Bitcoin bankomaty jsou vyráběny Robocoin za cenu $ 15,000.

load...

Bitcoin bankomaty v Los Angeles, Kalifornie tento týden!

Tyto Bitcoin bankomaty v Los Angeles může být použita ke koupi, prodávat a vyměňovat si bitcoins na amerických dolarů. Vzhledem k tomu psaní této novinky kus, cena jednoho Bitcoin je 598,467 $ - asi 40 $ pod minulého týdne cena za jednu Bitcoin. Protože myšlenka Bitcoin bankomatů jsou nové pro lidi, kteří nejsou obeznámeni s virtuální měnou, majitelé Bitcoin bankomaty neočekáváme vidět lidé hrnou k nim. Však, že se očekává, že brzy změní místních obchodech, jako je 7-Eleven a Whole Foods jsou usnadňuje lidem platit za zboží a služby s využitím bitcoins.

load...

Lokalitách Bitcoin bankomatů v Los Angeles, Kalifornie

Přesné umístění nových Bitcoin bankomatů locali obchodech 5825 Franklin Avenue v Hollywoodu a 701 Lincoln Blvd. V Benátkách. Jordan Kelley, Robocoin CEO vypadá jeho all in „Budeme vytvářet přístup k Bitcoin, který nebyl nikdy vytvořen předtím.“ Řekl. Pan Kelley ukázal, že on obdržel přes 100 žádostí od potenciálních Los Angeles Bitcoin operátorů a on bere každý single Bitcoin požádání ATM v úvahu. To, že plánuje instalovat mnoho dalších Bitcoin bankomatu v Los Angeles a jižní Kalifornii. „Bitcoin je ještě trochu scarcy pro spotřebitele,“ řekl Kelley. „Snažíme se, aby to tak jednoduché, jak je to možné, a na této platformě jsme to.“

load...

Robocoin instalován první Bitcoin Bankomat někdy v říjnu 2013 v kanadském Vancouveru. Mají rozšířil do Hong Kong, Tel Avivu a 13 dalších zemích se mnoho dalších přijít. Robocoin má 6 Bitcoin bankomatů působící po celých Spojených státech. Šest Bitcoin stroje pojme 500.000 dolarů v hodnotě z bitcoins!

 Zdroj: latimes

Související zprávy


Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 17. srpna - 24. srpna

Post Bitcoin

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Post Bitcoin

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: ABCs BTC (Q - U)

Post Bitcoin

10. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 14.-20. Září 2014

Post Bitcoin

Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoin je nyní na Bloombergu a Yelp!

Post Bitcoin

Sofistikovaný Bitcoin Ransomware se vyvíjí, Critroni a TOR

Post Bitcoin

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600