Bitcoin přijal: eBay integrovat Bitcoin s Paypal! | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin přijal: eBay integrovat Bitcoin s Paypal!

Bitcoin přijal: eBay integrovat Bitcoin s Paypal!

Bitcoin roste v popularitě v uplynulých letech. Existují obavy o bezpečnost rostoucí ale pokud je někdo se schopností přijít na to a jednat s nimi je PayPal a eBay. Ebay zvažuje umožnit svým zákazníkům používat Bitcoin jako formu platby za jak PayPal a eBay. Společnost je ještě učinit rozhodnutí, a společnost čeká na potřebný rámec pro jasnější před provedením konečné volání. Příchod měsíc ebay USA a eBay UK umožní svým zákazníkům prodávat a kupovat bitcoins poprvé. CEO eBay John Donahoe byl citován říkat „to zaslouží si uvědomit, že nikdo jiný vytvořil další paypal od paypal byl vytvořen, a to je proto, že platby a obchod se stává jedna věc.“

load...

John Donahoe, výkonný ředitel eBay řekl akcionářům ve výroční zasedání v San Jose v Kalifornii, že společnost byla aktivně zvažuje integrace paypal s Bitcoin. Akcionář požádal pana Donahoe o bitcoins potenciální role ve světovém obchodu, odpověděl tím, že digitální měna bude hrát významnou roli v budoucnosti. To není poprvé, co Donahoe okomentoval zájem společnosti na Bitcoin, v předchozím roce Donahoe uvedl, že Bitcoin možnost platby by být přidány do PayPal.

load...

Vzhledem k tomu, Donahoe nedokázal představit, jak by Bitcoin být tradiční technologie, on navrhl, že ebay bude uvažovat o přímé zapojení s digitálním měně. Donahoe není jedinou osobou, která podporuje Bitcoin. President David Marcus byl citován říkat, aby byl fanoušek digitální měny.

Přes Bitcoin není integrován jako formu platby eBay viděl některé digitální měny na svém místě. Virtuální měna kategorie byla přidána dubna do on-line tržiště. Sekce umožňuje uživatelům prodávat a kupovat digitální měny, výtěžek hardware a také Těžební smlouvy. Ebay přesunul vytvořit digitální platby měny, které by zahrnovaly Bitcoin jako jedna z mála možností, která byla podle patentové přihlášky vyplněné firmou prosince 2011. Vzhledem k tomu, PayPal čelí tvrdé konkurenci ebay nepřijímá Bitcoin nebo jiné digitální měny jako způsob platby.

load...

Plnicí s americkou Komisi pro cenné papíry (SEC), ebay považován Bitcoin za potenciálního konkurenta na PayPal. Zatímco náklady na PayPal se pohybuje od 2-3% na zpracování transakcí s použitím Bitcoin platby budou provedeny se zanedbatelnými poplatků za jejich převody budou provedeny i bez jít do banky nebo zúčtovací.

Paypal má schopnost být důvěryhodný Bitcoin peněženku, ve které by zákazníci byli ochotni zaplatit dobré Bitcoin peníze za takovou službu. Uživatelé Bitcoin by neměly držet celé své úspory Bitcoin on-line, stejně jako způsob, jakým by se udržet celé své celoživotní úspory ve své peněžence. Cena Bitcoin přijal hit nedávno poté, co japonská MtGox dal zmrazení výběry zákazníka. Nicméně zákazníci spekulují, že měna jsou přeprodané.

Zdroj: coindesk 

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Post Bitcoin

Bitcoin vysvětlil v 3:30 minutách

Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě

Post Bitcoin

Bitcoin a přechod k penězům

Post Bitcoin

Být upřímný

Post Bitcoin

7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost je jasná: cena a vývoj

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečí zlomkového rezervního bankovnictví