Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - nejlepší místo k nákupu Bitcoins | Czech.Lamareschale.org

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - nejlepší místo k nákupu Bitcoins

Coinbase proti Btc-e proti BitStampu - nejlepší místo k nákupu Bitcoins

Vzestupný trend Bitcoin je reálný a určitě tady k pobytu. Mnoho lidí po celém světě, jsou zvědaví na této digitální měny. Pokud plánujete investovat do Bitcoin podnikání a jsou zvědaví, co je nejlepší místo na nákup Bitcoins, je tento článek právě pro vás.

Vzhledem k popularitě Bitcoin je stále více a více obchodní platformy jsou k dispozici pro každého, aby obchodovat bitcoins online. Nicméně, toto ztěžuje nováček si vybrat, který z nich je nejlepší volbou. Dobrá věc, tam jsou specifické cenných papírů, které jsou uvedení vše, co mají, aby byly účinnější systém. V současné době hlavní výměny jsou Coinbase, CS-E, a BitStamp. Chcete-li vědět, který z nich vám může nabídnout další výhody, čtěte dál a dozvíte se více. Stále přemýšlel, co je nejlepší místo na nákup bitcoins? Pokračovat ve čtení!

Nejlepší místo pro nákup Bitcoins

Coinbase - Fakta, co potřebujete vědět: $ 100 = 98,85 $ = 0.2213BTC

Poznámka: Coinbase už není nejlepší, prosím koupit Bitcoin - Je to CoinMama (Vysoce remcommened). Budeme psát o tom později!

Založena dne 20. Června 2012, Coinbase je soukromě-run společnost se sídlem v San Francisku. Kromě nabízet mobilní Bitcoin služby, nabízí webové služby, aby svým zákazníkům. To je často přezdívaná jako PayPal z Bitcoin sítě, protože jeho uživatelé budou muset vypořádat s firmou namísto sítě. Pokud jde o poplatky, v němž společnost účtuje pouze 1 procento poplatků za každý převod, Bitcoin na dolary a naopak. V současné době se již zvýšil více než 31 milionů $ z různých významných investorů. Mějte na paměti, že Coinbase je k dispozici pouze pro obyvatele USA.

Pravda o BTC-E $ 100 = $ 98,8 = 0.2283BTC

BTC-E je další populární poskytovatel služeb v síti Bitcoin. Založena 17. Července 2011, je společnost se sídlem v Evropě a. Kurz Bitcoins je levnější na BTC-E. Je to celosvětová služba, která účtuje poplatek 1 procento za každý bankovním převodem. Pro každou transakci provedla jeho uživatelů, je společnost účtuje 0,2 procenta poplatek. To obvykle trvá 7 až 10 dní, než se zaregistrovat a ověření, však obchod je obvykle okamžitě popraven.

Jak O BitStamp? $ 100 = $ 84,575 = 0.1902BTC

Narozený v roce 2011, BitStamp je poskytovatel služeb sídlem ve Velké Británii. Ve srovnání s BTC-E, směnné kurzy na BitStamp jsou obvykle dražší. Jedná se o celosvětový výměna, která přijímá různé platební formy, včetně mezinárodního bankovního převodu, EU Bank, AstroPay a zvlnění. To je považováno za nejstarší obchodní platformy v podnikání Bitcoin. V závislosti na výši vaší transakce, obchodní poplatky se obvykle pohybují v rozmezí 0,2 procenta a 0,5 procenta.

Nyní, kdo je vítěz?

Pro větší pohodlí a bezpečnost, Coinbase je považován za nejlepší volba a nejlepší místo na nákup bitcoins. Chcete-li otevřít účet Bitcoin, můžete se spolehnout na tomto konkrétním poskytovatelem služeb. Jako společnost, Coinbase nabízí state-of-the-art technologii nabídnout klid. Stejně jako jakékoliv jiné výměny, budete muset svěřit klíče zabezpečení pro společnost. To je považováno za bezpečné poskytovatel služeb Bitcoin, protože je v souladu s federálními a státními předpisy, kromě toho, že se opírá o podporu mnoha významných investorů. Je nejlepší místo na nákup Bitcoins, to vám umožní investovat malé částky.

Vzhledem k tomu, že se stal současný trend ve virtuálním světě v dnešní době, Bitcoin má sílu stát se velkou silou ve finančním odvětví. Výběrem nejlepší výměnu nebo Bitcoin peněženku, budete mít možnost získat to nejlepší z tohoto vydělávání peněz příležitosti. Spoléháním se na nejlepší místo na nákup výměnných bitcoins Bitcoinsor on-line, budete mít šanci, aby se velké množství peněz on-line.

Foto úvěru: 99bitcoins.com

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Post Bitcoin

Průvodce pro začátečníky k těmto bankám

Post Bitcoin

Bitcoin země! Top 10 národů, které milují BTC

Post Bitcoin

Bitcoin obchodních služeb a obchodů s peněžními službami

Post Bitcoin

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 21.-27. Září 2014

Post Bitcoin

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: MNOs BTC

Post Bitcoin

Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

BetChain se stává vedoucím kasínem Bitcoin ve vícejazyčné podpoře

Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží