Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu | Czech.Lamareschale.org

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Přijímat dary Bitcoin

Jste v poslední době slyšeli o novém systému s názvem Bitcoin? Bitcoin lze definovat jako nový digitální měně, která byla zavedena na webu. Digitální měna je účinný a bezpečný způsob placení na internetu. Open source software je bezpečný avenue, aby se platby. Lze jej použít na různých platformách pro webové stránky například hazardní hry, kde Bitcoin stala populární transakční jednotka. Jak přijmout Bitcoin donationsis jednu z otázek mnozí webmasteři žádají. Přijímání Bitcoin jako darování je jistě pro webmastery nyní více než kdy jindy velmi důležité, protože stále více lidí se přesouvá do online plateb.

load...

Akceptovat Bitcoin Dary - Co je to?

Mnoho tech důvtipný jednotlivců se již posunula k používání Bitcoin ale co ti, kteří pořád nové myšlence? Novým trendem, který se v poslední době objevily, je vzhledem k Bitcoin dary. Jak přijmout Bitcoin donationson webu? Tolik otázek a vy jste odešel bezradný, takže zde je několik tipů, které vám pomohou při vytváření Bitcoin dary. Tento inovativní koncept přijímání peněz pomáhá, aby se po celém světě platby rychlé, bezpečné a jednoduché. Skládá se z technologie peer-to-peer, aniž by byl pod dohledem ústředního orgánu nebo bank. Pokud jste manipulace stránky, kde mohou být dary přijat poté pomocí Bitcoin, proces se stává poměrně snadné.

load...

Jak přijmout Bitcoin Dary?

Akceptovat Bitcoin donationsin podobě Spojených státu dolar (USD), euro nebo jakékoliv jiné formy měny na standardním kurzu. V současné době existuje více než 12 milionů Bitcoins v oběhu, kde většina uživatelů se skládají z obchodníků. Hlavních médií již provádějí šetření na rostoucí popularitu Bitcoin dary. Použitím různých účinných nástrojů, které přeměňují platby do Bitcoin měnu, vše, co potřebujete je Bitcoin rozšíření.

Bitcoin darování Tools

1. Darování proměnných množstvích mohou být vyrobeny s použitím obrazu odkaz, který podporuje spojení Bitcoin a specifický dar. Bitcoin QR codeimage lze umístit na svých stránkách, které také uživatelům umožňuje umístit dary pomocí svých chytrých telefonů. Pro zajištění Bitcoin daru je důležité udržovat bezpečné prostředí.

load...

Poznámka: Vytvoření Bitcoin tlačítko darování pro vaše stránky / blog. Jakmile jste se zaregistrovali, budete dávat Bitcoin darování tlačítka a Bitcoin QR kód obrázek přidat na své stránky. Doporučil bych přidat i pro větší pohodlí. Darování knoflíky, Bitcoin adresa a QR kód obrázek vypadat takto:

Uvnitř tohoto QR kódu je Bitcoin adresa, která vypadá takto: 16qT2iLQ7d5MiEkKWYau6mfRNHUFZ3NzHz

2. Chcete-li přijmout Bitcoin dary na místě pak alternativní varianta může být ve formě pultu darování. Umístěním darované doposud‘štítek na svých stránkách jako součást kampaně. Štítek může indikovat časový rámec a standardní částku pro darování uživatelé chtějí umístit. Nákupní košík plug-inů může být perfektní odpověď na vaši otázku stejně.

Poznámka: Použití blockexplorer.comto dostat Bitcoin daru pultu. Mají tam instrukce. 

3. Platební tlačítka přímo přidat Bitcoin transakce na svých stránkách. Tlačítko platba v zásadě otevírá překrytí, které lze ovládat, dokud byla přijata platba. Platební stránky, které jsou podobné tlačítek přímo přenese uživatele do online speciální platební stránky. Platební iFrames zejména zpracování platby přímo bez otevření pop-up okna.

Zatímco se snaží pochopit Bitcoin dary, musíte se ujistit, že váš web je bezpečný! Standardní zabezpečení webové stránky zdůrazňuje potřebu vlastnit úplnou kontrolu nad transakcí provedených. Bitcoin adresa může být snadno zachycuje během publikace, která může směrovat peníze na jinou doménu. Chcete-li vědět, jak přijímat Bitcoin donationsand chránit každou platbu pak využijí certifikátu HTTPS, který právně chrání vaše stránky z nešťastné události.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bezpečná bitová peněženka: Bitcoin Security Tips

Post Bitcoin

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

Bitcoin novináři: Etika vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice

Post Bitcoin

Coin Brief denní zpráva: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet věcí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Rozloučení s fraccionálními rezervami

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavním proudu Část 1: Swiss Bitcoin Research Paper

Post Bitcoin

7 Online podniky Momentálně přijímá Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?

Post Bitcoin

5 způsobů, jak koupit Bitcoin s Paypal - Scams a Legit způsoby

Post Bitcoin

Na Bitcoin a Strach

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: GHash.io, Irák a aukce FBI