Království Doomsday Bitcoin - NYMAG | Czech.Lamareschale.org

Království Doomsday Bitcoin - NYMAG

Království Doomsday Bitcoin - NYMAG

S budoucností peněz v rukou brilantní protokolu Satoshi Nakamoto je, nepřesné centrální plánování by byla nahrazena algoritmické decentralizace.

Samozřejmě, nic z toho se nestalo. A to je mimořádně pravděpodobné, že nic z toho nebude.

load...

Koneckonců, je rozdíl mezi apokalyptické předpovědi hledači a snu Bitcoin je to, že mohou tyto self-naplnění. Povaha spekulativní komoditou jako Bitcoin je to, že v podstatě běží na naději - čím více lidí, kteří si koupí humbuk, čím vyšší je hodnota jde, a čím více firem jako Andreessen Horowitz jsou ochotni pumpovat peníze do posílení Bitcoin ekosystém. Přát UFO dost těžké, a to by mohlo skutečně dorazí.

load...

Ale Bitcoin sen je téměř mrtvý. Nyní praví věřící se snaží vyrovnat se svými neúspěchy zvýšením jejich počtu. A pokud je historie vodítkem, budou pořád říkám vám světlou budoucnost Bitcoin je přímo před námi, dlouho poté, co jste přestali věřit tomu sami.

Velebení ze strany Kevin RooseBitcoin fundraiser peněženka dodána Dorian NakamotoDne 6. Března 2014, Newsweek zveřejnil příběh, které Leah Goodman. V tomto příběhu, paní Goodman prohlašoval, že odhalili totožnost tajemného Satoshi Nakamoto, tvůrce Bitcoin. Článek začíná s proklamací, které se zdají naznačovat, že Leah pozoroval Satoshi Nakamoto přímo před ní, a že muž se přiznal k bytí tvůrce Bitcoin prostřednictvím vytržené z kontextu komentář. Tento muž byl Dorian Nakamoto, a že není tvůrcem Bitcoin. Dorian Nakamoto ani nevěděl, co Bitcoin byl předtím ji Leah přivedl k jeho pozornosti. Offhanded komentář pana Nakamoto také nebylo přiznání viny, nýbrž prohlášení deka z důchodu muže, který byl zapletený s několika velkými společnostmi, a americká vláda, pro většinu z jeho kariéry.

load...

Jak může Bitcoin nápovědy Dorian?

V 7. Března 2014, Andreas Antonopoulosstarted charitativní fond pro Dorian Nakamoto, ve snaze zmírnit stres umístěný na něj po chybném Newsweek příběh. Bitcoin komunita rychle shromáždil za ním, a vylití podpory byl impozantní. Celkem 49,18 BTC byl darován v tomto okamžiku, a různé komunity, fóra, subreddits a sociální sítě rozzářila odsouzení za paní Goodman příběh, stejně jako gesta soucitu a ujištění pro pana Nakamoto.

Dne 22. Dubna 2014 pan Antonopoulos vydal peněženku panu Nakamoto a Andreas vydal prohlášení z Dorian, ve formě videa na YouTube, vyjadřující vděčnost za pomoc. Podle pana Nakamoto, zatímco on nevěděl o Bitcoin dříve, bude nyní připojit ke komunitě a přispívá to, co může, aby tento pohyb.

Welcome z Bitcoin Společenství

Jako člen komunity Bitcoin sám, dovolte mi říci: Vítejte pane Dorian Nakamoto. I, a většina z komunity Bitcoin, stojí za vámi na podporu. Máme soucit s danou situaci. To, co paní Goodman ti udělal bylo nezodpovědné, a doufejme, že fond, který byl dodán pomůže opravit některé škody. Nemusí být na Satoshi Nakamoto, který začal Bitcoin, ale jsme rádi, že jste s námi přesto.


Co je to dvojnásobné výdaje?Vzhledem k tomu, Bitcoin je v podstatě digitální soubor je snadnější duplikovat než skutečné peníze - to znamená, že někteří lidé mohou manipulovat s jejich cesta k zaplacení více než jednou se stejným Bitcoin. To je to, co je známo jako „dvojitý výdaje“... Tak, jak je to možné vyhnout?

Řekněme, že mám jen 1 Bitcoin a Rozhodl jsem se ho poslat na vás. Tato transakce (nazvěme to transakce A) jde do bazénu nepotvrzené transakce a čeká na potvrzen.

Zároveň pošlu 1 Bitcoin Bobovi, tato transakce (nazvěme to transakce B) také jde do nepotvrzených transakcí bazénu. Takže jsem poslal jeden Bitcoin dvakrát - jednou pro tebe a jednou k Bobovi.

Jsou-li operace vyjmuta z bazénu nepotvrzených transakcí a dát do blockchain jsou kontrolovány pro jejich platnosti. Takže řekněme, že transakce A je vytažen z bazénu. Zdá se, že platí (protože mám jednu Bitcoin) a je vložen do blockchain.

Nyní transakce B je vytažen z bazénu. Je neplatná, protože nemám už Bitcoins strávit, a to nedostane potvrzena.

Ale co v případě, že ověřovací proces A a B se stalo současně? Význam obou transakce ukáže, že mám peníze potřebné. No v tomto případě budeme mít 2 větve blockchain a závod začne - první, kdo dosáhne příští blok potvrzení vyhraje.

Pokud se dostanou do další blok současně také, budeme mít další závod a tak dále.

To je důvod, proč je doporučeno počkat až 6 potvrzení před zvažuje transakce dokončena - Vzhledem k tomu, že je velmi nepravděpodobné, že (stejně jako výborný velmi nepravděpodobné), že tento závod se stane více než 6krát. Takže nakonec budeme mít jasného vítěze a jen jedna transakce bude potvrzena. Dokud se tento závod vyřešit obě transakce jsou v riziku získání zrušena.

Teď už víte, co double výdaje jsou a jak se vyhnout to riziko...

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Denní obchod: koupit a prodávat Bitcoin

Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program

Post Bitcoin

CME futures by měly zastavit, řídit cenu Bitcoin na nulu - Motls

Post Bitcoin

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Post Bitcoin

Sofistikovaný Bitcoin Ransomware se vyvíjí, Critroni a TOR

Post Bitcoin

Rozvíjení příběhu: Pověsti USMS a FTC Raid o Butterfly Labs

Post Bitcoin

Bitcoin whiteboard úterý - Co je to Bitcoin Mining?

Post Bitcoin

Bitcoin Block Velikost ekonomiky: objasnění a revidování argumentů

Post Bitcoin

Butterfly Labs reaguje na stížnost FTC

Post Bitcoin

Můj první Bitcoin: Anecdote na dobrovolné výměně

Post Bitcoin

Bitcoins Growing Acceptance: 6 způsobů využití BTC

Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times