Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT

Tyto měny budou obchodovat na nulu nebo dost blízko na to, když bublina praskání, „předpovídá Schiff.“ Právě teď, jediný důvod, proč jsou lidé kupují Bitcoin je proto, že cena stoupá. Když se otočí, že se nebude prodávat to ze stejného důvodu.“

load...

„Není v Bitcoin žádná hodnota, můžete ji použít jako peníze,“ Schiff podotýká. „To je příliš pomalý, příliš drahé a příliš zranitelný.“

Velebení ze strany Peter SchiffBitola plummets - a může být zastrčený v self-spouštějící dolů spirály - Business InsiderVirtuální měna je čím dál sužované, a jeho cena byla klesá stabilně v posledních měsících.. Je připomínkou bezpečnostních problémů, kterým čelí žádnou virtuální měnu hledají tradiční přijetí, a to vyvolává vzpomínky na nechvalně známé výměny Mt. Gox.. V kombinaci s pověstí Bitcoin jakožto hnací motor pro trestnou činnost, je pravděpodobné, že se tento problém veřejného image brání tradiční přijetí. Jako jeden komentátor na diskusní fórum Hacker News poznámkách Bitcoin je „ještě horší“ investicí než zlato.

load...

Bitcoin: Ponzi zmizel globálně - makro podnikání„Jedná se o globální pyramidové hry a to je konec.... Nemusíte být Einstein, aby vidět, že super-národní měna takhle zásadně podkopává sílu autoritářských státech, jako je Čína, nemluvě liberální demokracie, jakož. Je-li, můžete mi říct, kde je toto riziko vede pak jste Albert Einstein...

Hrát to, vlastnit to, co se vám líbí s ním, ale vždy na paměti, že to není nic víc, že ​​vnitřně bezcenné globální pyramidovou hru, která by mohla zkolabovat každou chvíli.“


Bitcoin cena HODNOCENÍ: Bitcoin nebude trvat minulý rok 2018 - Express

load...Bitcoin nepřežije, ale to neznamená, že celá kryptoměna bláznění je mrtvý s užitečnými Cryptos jako zvlnění a ethereum překonal Bitcoin, Benjamin Quinlan, generální ředitel a vedoucí partner Quinlan a kolegové odhalila.

V rozhovoru pro agenturu Bloomberg, řekl: „Myslíme si, že různé formy cryptocurrencies přežije a bude dělat dobře.

„Myslíme si, že cryptocurrencies s potenciálními aplikacemi a utilit, jako ethereum nebo éter, chytrý kontrakt může být postaven na vrcholu toho, decentralizovaných aplikací.

„Bitcoin ve své současné podobě nemůže udělat.“

„Ostatní cryptocurrecnies mají anonymity funkce a soukromí, které daleko přesahuje úroveň Bitcoin a některé mají dobu zpracování transakcí, které také předčí Bitcoin.“

Quinlan srovnání Bitcoin na počátku platformy sociálních médií, které byly překonané, ale novější, více funkčních místech.

Řekl: „Podíváme-li se, a my použil analogii a já jsem mluvil o tom dříve, než k našim klientům, je to opravdu je, pokud jste přirovnávat technologii blockchain na něco jako internet.

„Díváte se na základních aplikací tom, sociální média, je jen jedna aplikace z Internetu, zatímco cryptocurrencies je jen jedna aplikace blockchain.

Ale existují různé sociální mediální přehrávače.

„Tam jsou hráči, kteří začali na počátku, když platformy sociálních médií přišlo, ale vzhledem k tomu, že nebyly technologicky tak pokročilé jako konkurenty, kteří přišli dovnitř, skutečně vypadl z laskavosti s investory.

„Bitcoin ve své současné podobě, ačkoli tam jsou plánovány aktualizace pro řešení otázek kapacity, myslíme si, že v případě, že trh v podstatě obrací zády k Bitcoin letošního roku bude opravdu vypadnout z laskavosti ve vztahu k jiným krypty, které mají mnohem větší užitečnost a hodnotu přidat."

Eulogy vyroben Benjamin Quinlan


Rally Bitcoin může pokračovat - ale je to spíše způsobeno vyššími vzdělávacími schopnostmi než základy? - MarketWatchBitcoin vypadá jistý bubliny - katastrofa už jen čeká na...

Takže Bitcoin, potom. Bublina, nebo ne? Máte-li ignorovat argumenty, které se pokoušejí ospravedlnit své ocenění, to vypadá jako jeden, byť s dynamikou, které jsou velmi obtížně interpretovatelné. Máte-li naslouchat jim, vypadá to, že způsob, jak ještě více, s větší důvěrou v předstírané povaze argumentů. Nakreslit svůj vlastní konečné závěry.

Velebení ze strany Dr. Constantin Gurdgiev


Bitcoin Startup? Chyby na straně požáru se blížíMince Fire bude vyrábět nový týdenní zvukový program s názvem Fire Side Chatsthat bude představovat cryptocoin startech.

Každý týden budeme sedět s startu kryptoměna a dozvědět se více o zakladatelů, technologií, myšlenek, koncepcí a více.

Pokud vyvíjíte spouštěcí kryptoměna, místa, produktu nebo služby, které chtějí slyšet od vás.

Pošlete nám e-mail na:

Za bonusové body zahrnují sadu médií, tiskovou zprávu nebo jiné marketingové materiály, takže můžeme získat představu o tom, co děláte, kdo jste a jaké jsou vaše plány.

Oba hostitelé programu vám e-mail, pokud vybrán, aby se na časy programů a nastavení, které s vámi mluvit o Skype a záznam show.

To je vynikající příležitost pro zvýšení expozice pro váš spuštění!

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin rezervuje na 104%

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

Bitcoin v roce 2014: Ups a Downs roku

Post Bitcoin

Bitcoin selhává jako měna - Engadget

Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Rozloučení s fraccionálními rezervami

Post Bitcoin

Bitcoin milionář: Top 5 Bitcoin milionáři

Post Bitcoin

Jste některá z těchto 8 obchodních osobností Bitcoin?

Post Bitcoin

Bitcoin a přechod k penězům

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets