Bitcoin by mohl být zde 100 let, ale je pravděpodobné, že se úplně zhroutí, říká laureát Nobelovy ceny - CNBC | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin by mohl být zde 100 let, ale je pravděpodobné, že se úplně zhroutí, říká laureát Nobelovy ceny - CNBC

Bitcoin by mohl být zde 100 let, ale je pravděpodobné, že se úplně zhroutí, říká laureát Nobelovy ceny - CNBC

Bitcoin bude pravděpodobně „úplně zhroutí,“ nositel Nobelovy ceny ekonom Robert Shiller řekl CNBC s tím, že mu připomíná „tulipán mánie“ před staletími v Nizozemsku.

Profesor Yale University řekl, že jsou „bubliny všude,“ a to nejen v Bitcoin, a dodal, že „neví, co si o Bitcoin nakonec.“

load...

„Má to vůbec žádnou hodnotu, pokud tam je nějaká společná shoda, že má hodnotu. Ostatní věci, jako je zlato bude mít alespoň nějakou hodnotu, pokud lidé neměli vidět to jako investici,“ řekl Shiller CNBC v rozhovoru před of the World Ekonomické fórum v Davosu ve Švýcarsku, kde se bude mluvit příští týden.

„Připomíná mi to tulipánové mánie v Holandsku v 1640s, a tak je otázkou to, že kolaps? Stále platí za tulipány ještě dnes a někdy prodražit. (Bitcoin) by mohl zcela zhroutit a být zapomenut a myslím, že je to dobrý výsledek by ale mohla prodlévat na pro dobrý dlouhou dobu, mohlo by to být tady za 100 let.“

load...

Velebení ze strany Robert ShillerTabulka tržních hodnot společnosti Bitcoin - údaje o živých burzáchBitcoin Tržní Chartshows odchylky v ceně napříč trhy. Každý trh vytváří svou vlastní sadu dat. Obchodník nebo kupující musí vědět, co trhy ke koupi, a který si trhy pro výměnu mezi Při manipulaci Bitcoin transakce. Pokud se chystáte ke koupi či návrh na výměnu bitcoins pro fyzickou měnu, pak tento graf je určitě nejdůležitější grafu je třeba, aby se to stalo.

Bitcoin Hodnota Market Chart - živé výměny dat

[Php Fragment = 3]

Poznámka: Jedná se o živé grafy!

load...

Data pro Bitcoin tržní hodnoty grafu je pro obecné informace a pouze pro čtení orientační stav. My v bitcoinvalues.net nejsou zodpovědné za správnost tohoto grafu.

[Graf Zdroj: vnbitcoin]


Bitcoin může selhat, ale technologie za ním bude žít - ForbesNavzdory liberálních fantaziích, které byly bandied asi v té době, Bitcoin byl pravděpodobně nikdy být mainstream měny. Nyní se zdá, že Bitcoin je opravdu hroutí a klíčové postavy v komunitě začínají ustupovat od něj.

Důvody neúspěchu Bitcoin je celá řada, včetně špatné správy, nedostatečné technologické infrastruktuře a bojů v rámci své komunity. Kromě toho, jak jsem uvedl v mém předchozím článku, skutečnost, že státní vlády mají sílu k dani ve vlastních měnách vždy dělal Bitcoin převzetí nepravděpodobné.


Bitová těžba důlních grafů = historické údajeNíže uvedená tabulka je ‚Bitcoin mining obtíž chart‘, také věděl, jak obtížnost historických dat grafu. Tento graf sleduje obtížnost algoritmy, které se používají k vytvoření bloků. Když se vytváří bitové mince, které jsou vytvořeny pomocí řešení složitých problémů. Pokud je problém vyřešen, blokové formy a mince jsou uvolňovány na trh. Obtížnost se změní tržní regulaci nicméně; historický graf může pomoci zajistit velké množství užitečných informací.

Bitcoin Mining Obtížnost Chart

Poznámka: Jedná se o živý graf!

[Php Fragment = 1]

Data / schéma pro těžební Bitcoin obtížnost Chartis pro informační účely a pouze orientační čtení. Nejsme zodpovědní za její správnost.

[Graf Zdroj: vnbitcoin]


BitTorrent papírový peněženkový výuk - Vytváření peněženky onlineBitcoin paper peněženka, zjednodušeně řečeno, je kus papíru s soukromého klíče a veřejného klíče na něm. Bitcoin papírové peněženky mají dvě hlavní výhody:

  • Pouze máte přístup tot ezi soukromých klíčů a udržet plnou kontrolu nad nimi.
  • Oni klíče jsou uloženy v režimu offline, a tak jsou v bezpečí před online hrozbami a zranitelností, jako jsou potkani, phishing, botnety, malwareand keyloggery.

Vytvoření papíru peněženka

Nyní máte svůj vlastní Bitcoin papíru peněženku.

Jak mohu poslat Bitcoins Můj papíru peněženka?

Aby bylo možné odesílat bitcoins do svého papírového peněženky z aktuální peněženky, vše, co potřebujete udělat, je naskenovat QR kód, který má titulek „Load a Verify“ a posílat finanční prostředky. Ano, jeho to tak jednoduché! Mnoho dalších peněženka programy poskytují možnost skenovat QR kódy pomocí telefonu fotoaparát nebo kameru.

Jak mohu poslat Bitcoins Z mého papíru peněženka?

Aby bylo možné odesílat prostředky z Bitcoin papírové peněženku, musíte použít soukromý klíč. Pokud používáte mobilní zařízení, můžete použít aplikaci Blockchain.info Android a zvolte možnost „custom-Send“, prohledá váš soukromý klíč, a máte dobré jít. Nicméně, je doporučeno odložit papírové peněženku, jakmile jej použít on-line. Jejich účel, jako fyzický Bitcoin peněžence, které nemohou být přístupné z internetu, znamená to, že byste měli udělat nový dokument peněženky pokaždé, když budete pohybovat bitcoins z peněženky. Máte-li ještě další BTC, který byste chtěli mít na paměti, jednoduše přesunout zbývající bitcoins do svého nově vytvořeného peněženku.

Samozřejmě, protože tato příručka se vztahuje na on-line metody generování papírovou tašku, již byl vytvořen on-line, a tak není pravda, chladírna paper peněženka. Budeme publikovat návod na kompilaci zdrojový kód, a vytváří papírovou tašku z počítače, který není připojen k internetu v blízké budoucnosti.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

3 bezpečné způsoby, jak bezpečně ukládat Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin těžební v roce 2015: ASIC, těžba mraků a obtížnost

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC

Post Bitcoin

Je Bitcoin anonymní? Zde je kompletní odpověď

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Bitcoinův průlom je plný nesnesitelných budoucích platforem část 1

Post Bitcoin

Bitcoin oficiálně legální v Kalifornii! Gov. Jerry Brown podepsal AB129!

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatizovaný Bitcoin Trading Software Bot recenze

Post Bitcoin

5 výzvy v současné době čelí Bitcoin (Podle Mika Hearna)

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Post Bitcoin

Bezpečná bitová peněženka: Bitcoin Security Tips