Bitcoin selhává jako měna - Engadget | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin selhává jako měna - Engadget

Bitcoin selhává jako měna - Engadget

Co se týče kde vanilka Bitcoin jde odtud, zdá se zamkl do svého osudu, jako náhrada za zlatem, dolarech a eurech.

Bitcoin může selhali ve své původní poslání, ale jeho největší vítězství může otevřít dveře pro ostatní, více-škálovatelných cryptocurrencies. Využití sílu blockchain, projekty jako ethereum, které mají méně z mezí stanovených Nakamoto na vlastní tvorbu, mají potenciál šířit mnohem širší. Možná, že za pár desítek let, lidé budou šetřit na svých digitálních důchodech Bitcoin ale kupovat jejich potraviny s ethereum.
load...

Velebení ze strany Daniel CooperBitcoin je v bublině a tady je to, jak se to zhroutí - CNBCPočítač, biotech, internetové akcie a nemovitosti, a všichni havaroval při nadměrné optimismus zdaleka převažují více racionální očekávání, obvykle spojené s obezřetného investování.

Stejně tak bude v případě Bitcoin.

load...

Až dosud Bitcoin také selže jako měny v několika způsoby.

Bitcoin je v bublině, nenechte se mýlit. Epizoda, pro některé, skončí špatně, zatímco jiní sklízet plody dostat do akce brzy a co je důležitější, jak se před poprsí.

Velebení vyrobena Byron Insana


Bitcoin je (téměř) všichni mrtví - ActonPrávě teď, Bitcoin je jen většinou mrtví. Jako investici, to byla nejhorší od roku 2014.. Problémem však je, že Bitcoin pravděpodobně nepřežije, aby si na tuto úroveň inovací. Bude Bitcoin nadšenci ji podpořit poté, co si uvědomit, že přestal být užitečný jako měnu a je to hrozné investice? Nepravděpodobně. V určitém okamžiku jdou si uvědomit, že oni jsou dotovat Bitcoin teoretických a emocionálních důvodů, aby mohla být zneužita regulačních-hledat rizikového kapitálu. Když se to stane Bitcoin bude posun od bytí většinou mrtví jsou všichni mrtví.

load...

Bitcoin je zastaralý tech - HackernoonV současné době existuje více než 1500 cryptocurrencies novější než Bitcoin. Tyto mince jsou efektivnější, rychlejší a nabízí funkce, které Bitcoin postrádá.

Tam je historie prvních hybatelů ztrácejí inovativním rychlých následovníků. Výzkum ukazuje, že jako první vstoupí na prostor je 6 krát vyšší pravděpodobnost selhání a pak se podniky, které ji následují.

Bitcoin odvedl obtížnou práci Osidlovatelé a nyní stavidla jsou otevřena pro zabil moderních konkurentů.

Bitcoin a jeho blockchain mají vážné nedostatky.

  • Bitcoin sítě může zpracovat pouze 7 transakcí řezu. To znamená, že pouze 7 lidí na celém světě mohou koupit nebo prodat za použití Bitcoin každý druhý... Nízký rychlostní limity transakcí Bitcoin je účinnost jako měna. To také bolí ty, kteří vidí Bitcoin jako uchovatel hodnoty.
  • Bitcoin peněženky jsou vázány na adresu hashe (náhodné sekvence písmen). Jakmile majitel peněženky je určen všem svým minulých transakcí a všechny jejich budoucí transakce jsou viditelné pro každého, kdo stáhne knihu Bitcoin je. Tato historie nikdy nemůže být odstraněny nebo změněny.
  • Bitcoin byl navržen jako digitální měny. Tato technologie umožňuje pouze základní programování. Tím se zabrání Bitcoin byly použity ve složitějších situacích, stejně jako pro chytré automaticky vykonávajících smluv. Ber to jako kalkulačka v porovnání s počítači.

Velebení vyrobena byCoin a Crypto


Bitcoin je zbytečný - HernaesZatímco nedávný prudký nárůst cen Bitcoin je dobrá zpráva pro mnoho Bitcoin investory, mělo by být chápáno jako trest smrti pro funkční hodnotu Bitcoin. Vzhledem k tomu, cena i nadále získat nové rekordní úrovně, je zřejmé, že Bitcoin je k ničemu, na nic jiného než spekulace.

Ve srovnání s vládními vydáno měn bitcoins divoká jízda dokazuje, že postrádá nezbytnou předvídatelnost působit jako měnu. Vezmeme-li z našich staniolu klobouky na chvíli bychom měli uznat, že měny jsou regulovány z nějakého důvodu. Poskytnout finanční stability.The více Bitcoin cen nárůst díky své spekulativní hodnoty a rostoucí poptávka, tím více se k ničemu Bitcoin stane jako měna. A jak Bitcoin bude k ničemu, jako měně, ztrácí svou vnitřní hodnotu jako aktivum.

Eulogy vyrobena byChristoffer O. Hernæs


Bitcoin právě vyskočil přes 4000 dolarů a je v blízkosti největší finanční havárie za 400 let - uliceNěkteré z nich přirovnal trh kryptoměna do odvětví internetu v roce 1999. Zatímco tam bylo málo pochyb o tom, tehdy a jasný důkaz, protože to, že tyto podniky by se po celé planetě, dva Nasdaq indexy klesly v průměru o 90% v období 30 měsíců končící 2002. Tentokrát Bitcoin mánie, která převyšovala i Tulip Žárovka šílenství, by se měla stát posterchild Graduate school case study nejen pro finance, ale také psychologie, sociologie, a možná i dalších oborů. Je ironií, že pro nedostatek disciplíny!

Přátelé nenechávají své přátele držet Bitcoin pod $ 2,900, čáru v písku ochrany sell-stop. V opačném případě se v blízké budoucnosti, jeden by mohl být přál si, aby už prodal $ 3,500 zónu, jako Bitcoin přestávky pod $ 35, s rostoucím potenciálem za $ 3,50.

Velebení provedeny: Ken Goldberg

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin těžební v roce 2015: ASIC, těžba mraků a obtížnost

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoin nadace Nad Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice

Post Bitcoin

Bitcoin milionář: Top 5 Bitcoin milionáři

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Profitable v roce 2018?

Post Bitcoin

Bitcoin v roce 2014: Ups a Downs roku

Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

Bitcoin Price se mění směrem nahoru s bankovním záporným zájmem

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 21.-27. Září 2014

Post Bitcoin

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014