Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Bitcoin BTC = BTSP je v bublině a její reálná hodnota by měla být kolem $ 100, nebo o 99 procent nižší než stávající úrovni, Katsunori ságo, investiční ředitel společnosti Japan Post Bank (7182.T) řekl ve čtvrtek.

load...
Ságo poznamenat, že blockchain je špičkovou technologií a jednoho dne Bitcoin mohl stát významným prostředkem k urovnání „Ale to bude roky daleko, možná i více než deset let. - takže není třeba kupovat Bitcoin nyní. Vzhledem k tomu, nikdo neví, kdy bublina praskne, to nejlepší, co udělat, zde je, aby zůstali daleko od ní,“řekl.

Velebení ze strany Katsunori Sago

load...


Bitcoin je nebezpečná spekulativní bublina, říká expert Yale - CNBCS cena Bitcoin pohybuje směrem k $ 12,000, vrchní ekonom v úterý poslal ostrý varování investory: kryptoměna je „nebezpečný spekulativní bubliny.“

Roach navrhl, že výměna legitimizace dělá Bitcoin „poněkud nebezpečný“ pro investory, vzhledem k tomu, co popsal jako „nedostatečné vnitřní základní ekonomické hodnoty k koncept.“ „Stejně jako všechny bubliny, které praskla,“ řekl Roach.

Velebení vyrobena byStephen Roach


Bitcoin je program Ponzi a bude se zhroutit jako jeden - The Hill

load...


Ve svém jádru je Bitcoin je schéma Ponzi - to zůstane na hladině jen potud, pokud dost lidí kupovat fikci, že Bitcoin představuje skutečnou hodnotu. Všechny ostatní počítačoví měny jsou Ponziho schéma, příliš, s výjimkou, pravděpodobně, primárních emisích mince (ICOS) financování skutečné nově zakládaných podniků.

Zatímco nadcházející Bitcoin poprsí neskončí dobře kybernetických měn postrádajících jakoukoli vnitřní hodnotu, ze které vrak vzejde bzučák prostředky pro provedení různých finančních transakcí, na základě blockchain technologie, které převádějí vlastnictví majetku s reálnou hodnotou.

Mezitím Bitcoin a podobně rychle slábnout do finanční historii, stejně jako tulipánová horečka udělal, sloužící výhradně k připomínat budoucím generacím hlouposti hazardu na iluze hodnoty.

Velebení ze strany Bert Ely


Bitcoin je pyramidový systém, varuje bývalého generálního ředitele společnosti Wells Fargo Dick Kovacevich - CNBCBývalý Wells Fargo předseda představenstva a generální ředitel Dick Kovacevich řekl CNBC, že věří Bitcoin je podvod.

„Myslím, že je pyramidovou hru. To nedává smysl. Jen mě překvapuje, že není ještě nižší,“ řekl na „Squawk na ulici.“

„Neexistuje žádný podvodný věc děje. Je to jen pyramidovou hru,“ řekl. „Ty sázení, že někdo se chystá koupit. A někteří lidé byli v pořádku.“

„Základy nedává smysl,“ on tvrdil.

Velebení ze strany Dick Kovacevich


Bitcoin je obětí dezinflace - The New York TimesBitcoin se ukazuje jako velký zklamání.. Je tu téměř jistě další špatné zprávy přijít. Elektronická Token má spoustu přetrvávajících problémů. Jako uchovatel hodnoty, která není předmětem státního zásahu, že postrádá podporu orgánů a je vždy v nebezpečí, že budou zakázány.. Obhájci Bitcoin nevzdali naděje. Jejich důraz přesunul však od měny k základnímu zpracování blockchain softwaru.. Ale to nebude vychovávat cenu Bitcoin.


Bitcoin je nepředstavitelná měna - BloombergBitcoin má skutečné výhody nad zlato, pokud jste, řekněme, se snaží dostat své peníze ze země s přísnými limity na lodní měnu v zahraničí. Je to mnohem snazší skrýt USB disk, než náklaďák plný zlata, nebo dokonce zahraniční bankovní účet plněný pašovaných hotovosti.

Ale Bitcoin má reálné nevýhody, taky: Jednotka USB je jednodušší ukrást, nebo ztratit, než náklaďák plný zlata. Kromě toho, zlato má mít skutečné využití: Je to docela na pohled, a to také má některé průmyslové aplikace, což znamená, že její hodnota se nikdy klesnout na nulu, jak by Bitcoin je. A Bitcoin je dobré trochu více volatilní než zlato, což znamená, že byste mohli náhle zjistíte, že vaše pečlivě pašované úspory stojí velmi málo, pokud je budete potřebovat. I v případě, „kdy je budete potřebovat“ je „příští týden.“

Snad největší slabinou však je, že pokud Bitcoin skutečně ukáže, že je to dobrý způsob, jak udržet vlády od řízení jejich hospodářství a jejich občany, pak budou vlády rozdrtit.

Takže když jsem se zeptat: „Co je dobré pro Bitcoin?“ Odpověď jsem přijít s „není dost ospravedlnit něco podobného těchto oceněních.“ Tam jsou všechny druhy zajímavých aplikací pro cryptocurrencies a blockchains. Ale pokud se stane globální měnou, nebo globální platební systém, nevidím důvod, proč, za 50 let od nynějška, kdo bude ochoten zaplatit desítky tisíc dolarů dostat své ruce na jednom.

Velebení ze strany Megan McArdle

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Post Bitcoin

Co je soukromý klíč Bitcoin, jak ho používat, udržet ho v bezpečí!

Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Post Bitcoin

Alternativy Google Adsense pro Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Bitcoin země! Top 10 národů, které milují BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Post Bitcoin

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

Bitcoin novináři # 2: účinek záměru na etickosti vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Post Bitcoin

Co je 51% útok - zjednodušený výukový program