Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times | Czech.Lamareschale.org

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

V pondělí předseda regulátora francouzského trhu odsoudil Bitcoin jako „nebezpečné iluze“ a nástroj pro zločince. „Je to způsob, jak koupit ilegální zboží, je to způsob, jak vyprat nedovolené příjmy, je to způsob, jak rozvíjet a zaplatit za kyberkriminalitě a je to čistě prázdná komodita,“ Robert Ophele, předseda Autorité des Marchés Financiers, řekl v Bloomberg Television rozhovor z Tokia. „Kdyby to byla měna, bylo by to velmi špatný.“

load...

Velebení vyrobena byRobert OpheleCo je Bitcoin pro prarodičeVčera první virtuální Bitcoin expo skončila. Bylo to docela hezké nápad, kde lidé z celého světa, svolaná do virtuální místnosti a slyšel přednášky od předních Bitcoiners. Také jsem se zúčastnil této konference a dal prezentaci o Bitcoin pro začátečníky.

load...

Krása této prezentace je, že si můžete dát do svého babičce a ona nejspíš pochopili, co Bitcoin je. Takže tady je moje řeč, neváhejte a předat kolem toho, kdo žádá o Bitcoin.


Bitcoin v Číně - První Bitcoin ATM Instaloval RobocoinBitcon v Číně

load...

# 8211; Úsilí čínské Státní správa má zdiskreditovat Bitcoin nebo zakázat úplně stejně dostala ránu. Las Vegas-based on-line bankovnictví Bitcoin poskytovatelem a výrobce ATM za dlouhé řadě Bitcoin ATMsaround svět Robocoin instalován první Bitcoin Bankomat v Pekingu Satoshi Plaza dnes !. Bitcoin ATM je 1000 metrů čtverečních. Podle zprávy tiskové z Robocoin mohou čínští Bitcoin zákazníkům nakupovat a prodávat bitcoins na Bitcoin bankomatu 27/7 a 365. Robocoin CEO Jordan Kelly měl tuto zprávu pro Bitcoin spotřebitelů v Číně:

„Naši čínští partneři prošli krajnosti, aby nadšence a nováčky Bitcoin nejjednodušší a nejrychlejší přístup k Bitcoin v nejvíce vyhovující způsob. Snažíme se, aby splňovaly všechny zákonné požadavky a doufáme, že budeme moci pokračovat prosperovat v Číně.“

Bitcoin v Číně - první Bitcoin ATM by Robocoin

Podívejte se na seznam Bitcoin ATM místech v zemích, států, měst. Pokud víte o jakýchkoli Bitcoin bankomatů, které nejsou uvedeny v seznamu, určitě se na nás obrátit se umístění, vlastnictví a informace o výrobci a my jim přidat do seznamu. Také pomůže, pokud nám můžete posílat fotky z Bitcoin bankomatu (ů). Vy jste v Číně? Použili jste Bitcoin v Číně? Pokud ano, dejte nám ozvete!

Zdroj: coindesk


Bitcoin Investment 2016: stojí za to?Bitcoin investice 2016

# 8211; Bitcoin je stále vzestupně, zdánlivě roste v hodnotě každý den, stejně jako popularity. Faktem je, že s rostoucí globalizací a rozmanitost ekonomických trhů, univerzálně přístupné měna s požadovanou hodnotou, jako je Bitcoin je nesmírně cenné. To je základem jejího úspěchu, a důvod, proč je stále pravděpodobné, že inteligentní investovat do Bitcoins.

Bitcoin investice v roce 2016 - Stojí to za to?

Čím více převládající měna se stává vyšší hodnotu a větší podíl na kterou má v ekonomickém světovém trhu. Podle všech náznaků se Bitcoin zachování jeho popularitu (stačí se podívat na hodnoty akcií Satoshi Nakamoto je; Bitcoin tvůrce, dosáhl $ 700 millionin hodnotu) a potřeba užitečnou a všudypřítomné on-line měny nebude mizí v dohledné době. Takže je Bitcoin investice do 2016 worthit? To si piš, že je!

Dalším velkým prvkem, který ukazuje na pokračující výtečnosti Bitcoin je, že je to snad jediná měna, která umožňuje, aby jeden fungovat zcela anonymně. To mu dává jedinečnou hodnotu, že žádná jiná měna má, a že by mělo být podnětem jeden investovat do Bitcoins protože to ukazuje na další úspěch. Když si vyberete, jaký výrobek investovat, budete chtít zjistit, jak jedinečný je, výklenek, že to zabírá, a tím i pravděpodobnost, že starší zákazníci budou vracet a že novější udrží dovnitř. Bitcoin investice je to nejvyšší 2016and hledá jen nahoru.

V obou těchto oblastech stále se jeví jako chytré investovat do Bitcoins, protože se pohybují jedinečnou pozici na svém trhu, nejsou jen nejznámější značka, ale pro mnohé jedinou rozeznatelné značky on-line, anonymní měny. Když máte značku, která je tak univerzální a bez výrazné hospodářské soutěži, to je, když víte, budete chtít investovat do Bitcoins. Jen do toho, řídit a začít svůj Bitcoin investice v roce 2016.

Buy Bitcoin Online lokálně nebo globálně!

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Post Bitcoin

19 milionů dolarů stojí za aukci v Austrálii - Bitcoin trh reaguje!

Post Bitcoin

Bitcoin směřující na $ 0.00 a mnozí ztratí všechno, když se bublina objeví - varuje investora Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Rumunská nadace Bitcoin Foundation, dominikánská populace, která obdržela bitcoin a další

Post Bitcoin

Bitcoin oficiálně legální v Kalifornii! Gov. Jerry Brown podepsal AB129!

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečí zlomkového rezervního bankovnictví

Post Bitcoin

Účinky Bitcoin na systému D - Stínová ekonomika

Post Bitcoin

Twitch.tv začal přijímat Bitcoin pro předplatné

Post Bitcoin

Bitcoin Currency Converter - Jak převést Bitcoin na USD

Post Bitcoin

10. dubna 2015

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 17. srpna - 24. srpna