Bitvavý medvěd Peter Schiff se zdvojnásobí: Dokonce i za 4000 dolarů je to stále bublina - Coindesk | Czech.Lamareschale.org

Bitvavý medvěd Peter Schiff se zdvojnásobí: Dokonce i za 4000 dolarů je to stále bublina - Coindesk

Bitvavý medvěd Peter Schiff se zdvojnásobí: Dokonce i za 4000 dolarů je to stále bublina - Coindesk

Tam je určitě hodně bullishness o Bitcoin a kryptoměna, a to je případ s bublinkami obecně. Psychologie bublin paliv ní. Právě jste stále přesvědčen o tom, že to bude fungovat. A čím vyšší je cena jde, tím více přesvědčen, stanete že máte pravdu. Ale to nebude, protože to bude fungovat. To se děje, protože spekulace....

load...

Co přijde, je, že Bitcoin nejsou peníze... Hlavním přínosem Bitcoin - jediný segment společnosti, kde je použit pro něco jiného než spekulace - je zločin....

Jedná se o spekulativní šílenství. Právě teď, to je bublina. Je to kult. Když jste v něm, samozřejmě budete potřebovat více lidí věřit v to, protože cena může jít jen nahoru, pokud ostatní lidé koupit V tomto smyslu je to přirozená schéma Ponzi. - hodně z toho je prostě chamtivost.

load...

Velebení provedeny: Peter SchiffCo jsou Bitcoin Blocks a Bitcoin Confirmations?Řekněme, že mám poslat 1 Bitcoin. Po několika minutách uvidíte, že tato transakce získala jednu „potvrzení“. Co to vlastně znamená?

Kladkostroj je postavena z „bloků“. Každý nový blok je sada nových unikátních Bitcoin transakcí, které byly v poslední době dělal. Takže když jsem vysílán na síti, které chci poslat 1 Bitcoin transakce šel do nepotvrzených transakcí bazénu.

Horníci vstoupili do nepotvrzené transakce bazén, vzal tuto transakci a další podobné to, ověřeno, že byly platné (což znamená, já vlastně mají 1 Bitcoin utrácet) a seskupeny je do bloku. Nový blok se nachází v horní části blockchain a je považován potvrzena. Nyní horníci mohou přejít k vybudování další blok na vrcholu, že jeden.

load...

Pokaždé, když nový blok je postaven to znamená, že starší bloky dostal opět potvrdil (protože oni jsou kontrolovány také v procesu). Čím více potvrzení dostanete, tím těžší to bude pro někoho manipulovat systém a odstranit blok obsahující tuto transakci od stěny (nebo blockchain), protože to je pohřben v rámci jiných bloků, které byly potvrzeny.

Doporučuje se vyčkat alespoň 6 potvrzení, aby bylo 99,9% jisti, že vaše transakce nebude mít zrušen - to trvá zhruba 1 hodinu, aby se dosáhlo. Pokud máte co do činění s menším množstvím peněz, budete pravděpodobně v pořádku s čekají jen 1 potvrzení.

Couvání transakce trvá plánování, čas a úsilí a hodně výpočetního výkonu. Většina lidí asi nebude procházet všechny tyto potíže pro malé množství peněz.


Kupci Bitcoin by měli být připraveni ztratit všechny své peníze, varuje britský regulační orgán - CNBCAndrew Bailey, výkonný ředitel Financial Conduct Authority (FCA), řekl BBC „Newsnight“ na čtvrtek, „Chcete-li investovat do Bitcoin, být připraveni přijít o všechny své peníze.“

Bailey řekl nedostatek zálohování ze strany vlád a centrálních bank pro světově nejpopulárnější digitální měně byl důkaz, že dávat peníze do bictoin nebyla bezpečná investice.

Velebení ze strany Andrew Bailey


Bitcoin Kalkulačka: Vypočítat aktuální tržní hodnotuCo je kalkulačka Bitcoin? Pojďme se blíže podívat na některé z složitosti v Bitcoin zařízení, počínaje tím, co je Bitcoin kalkulačka a jak používat kalkulačku Bitcoin. V podstatě, důlní kalkulačka nebo napájení calculatoris používají ke sledování a spočítat, kolik Bitcoin konkrétním systému může moje.

S použitím informací jako je aktuální hash sazbou a aktuálním stavu obtížnosti, může to kalkulačky přesně odhadnout bitcoins generované. To v podstatě odpovídá na otázku, co je kalkulačka Bitcoin. K dispozici je také Bitcoin ziskovost kalkulačka, která vám pomůže vypočítat skutečnou částku systém je schopen generovat a zároveň s ohledem na aktuální stav kurzu Bitcoin.

Není to opravdu těžké pochopit, jak používat Bitcoin calculatorand s trochou praxe a znalostí proces dostane jednodušší. Používání kalkulačky Bitcoin nahoře a podívejte se na hodnotu měny z Bitcoin. Doposud tato základní kalkulačka lze vypočítat pouze americký dolar (USD), britské libry (GBP) a Euro (EUR). Pracujeme-li přidat více měnách / zemí.

Bitcoin kalkulačka


Tam je fatální chyba v kryptocurrencies což znamená, že nikdy nemohou být skutečné měnyProblém, který cryptocurrencies tvář je, že selžou dva klíčové metriky o tom, co dělá měna měna,“řekl Donovan. „Měna musí být široce používanou prostředkem směny. Cryptocurrencies se nikdy dosáhnout. Doba."

„Fatální problémem cryptocurrencies je, že dodávky z nich může jen někdy jít nahoru,“ řekl. „Je unlimitedupside na dodávky cryptocurrencies.“

Velebení ze strany Paul Donovan

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení

Post Bitcoin

Bitcoin země! Top 10 národů, které milují BTC

Post Bitcoin

Studie: Silk Road byla paradigma Shift v obchodu s drogami

Post Bitcoin

BetChain se stává vedoucím kasínem Bitcoin ve vícejazyčné podpoře

Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Post Bitcoin

Bitcoin novináři: Etika vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

Post Bitcoin

BetChain se stává prvním Bitcoin Kasínem, který nabízí bezplatné spiny v nejnovějších volných rotacích v pátek

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost je jasná: cena a vývoj

Post Bitcoin

Bitcoin učí libertáře vše, co o hospodářství neví - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Options pro začátečníky

Post Bitcoin

Bitcoin selhává jako měna - Engadget