2018 Předpovědi: Bitcoin Will Crash- CTech | Czech.Lamareschale.org

2018 Předpovědi: Bitcoin Will Crash- CTech

2018 Předpovědi: Bitcoin Will Crash- CTech

Je zřejmé, že již nyní Bitcoin není běžně používán pro transakce (kromě nezákonné činnosti), a to je velmi nepravděpodobné, že to bude měnit v dohledné době. To, co nám zbývá je store-of-hodnotu mechanismus, který někteří by argumentovali, je podobný jako zlato, ale není lepší v žádném případě ve věku ETF, kdy se zlato obchoduje digitálně.

load...

Lidé, kteří kupují Bitcoin těchto dnech hlavně spekulují, věřit, že cryptocurrencies je nový a snadný způsob, jak zbohatnout. Ale v určitém okamžiku, cena přestane jít nahoru, a pak se lidé budou přilepená s „měnou“, která má nulové využití.

Velebení vyrobena byAmit Karp4 kroky k udržení vašeho Bitcoins bezpečné

load...


Aby se zabránilo krádežím a mějte Bitcoins bezpečné používat tyto 4 kroky.

Krok 1 - Vyberte si silné heslo pro Bitcoin peněženku

Mnoho lidí si zvykli výběru stejné heslo pro všechny své online účtů. To dává své Bitcoins v ohrožení. Zvolit silné heslo pro Bitcoin peněžence. Můžete použít software jako 1password nebo RoboForm vytvářet a ukládat hesla pro vás - tudy nikdy dvakrát někdy znovu použít stejné heslo.

Krok 2 - Použijte ověřování 2 faktoru

Většina on-line Bitcoin peněženky poskytují možnost ověřovacího procesu 2 faktoru. To znamená, že pokud se přihlásíte jste povinni ověřit si s přídavným krokem jiného než heslo. Většinu času to bude ověřovací textová zpráva odeslána do vašeho telefonu. I když to může cítit těžkopádné v době, za použití 2 faktor autentizace snižuje riziko krádeže drasticky.

load...

Krok 3 - Záloha Bitcoin peněženka

Zálohování vašich walletcan vás chrání před počítačovými poruch a mnoha lidských chyb. To může také vám umožní obnovit svou peněženku poté, co váš mobilní telefon nebo počítač byl ukraden, pokud budete mít vaše peněženka šifrována.

Krok 4 - Použijte studené úložiště pro velké množství Bitcoins

Pokud je vaše peněženka ukládá velké množství Bitcoins ujistit, aby ji udrželi v čem je známý jako chladírny. Chladírna znamená, že vaše peněženka není k dispozici na webu nebo na jiném počítači. Příkladem pro skladování v chladu může být papíru peněženku nebo flash disk, který má svůj soukromý klíč šifrovaný na něm.


V Bitcoinu získáte 40 €. Ledger Peněženka Nano Duo EditionAktualizace: To prozradí skončil a vítěz je Rendy Marandhika z Cianjur, Indonésie. Rendy rozhodl se přijmout € 40 v Bitcoins (odkaz na transakce). Děkuji vám všem za účast a přidejte se k nám příští měsíc v jiném prozradí.

Dubnový prozradí se na to cesta a tento měsíc Rozdáváme si Ledger peněženka Nano „Duo Edition“. Pro ty z vás, kteří nevědí, co je Ledger, je to hardware peněženka, která umožňuje bezpečně uložit vám Bitcoins na něm. Nedávno jsme ho sem přezkoumán.

I v případě, že vlastníte Ledgerwallet stále můžete vstoupit, protože vítěz bude moci volit mezi získání skutečné Ledger peněženku nebo € 40 v Bitcoin.

Soutěž je poměrně přímočará:

  1. Odpověď na jednoduchou otázku, aby prokázal, že jste člověk
  2. Zadejte svou e-mailovou adresu k odběru 99Bitcoins
  3. Kliknutím na odkaz uvnitř potvrzovacím e-mailu vám zašleme
  4. Jsi v!

Mějte na paměti, že když zadáte svůj e-mail, ve skutečnosti si objednají 99Bitcoins' mailing listu - to znamená, že budete mít se aktualizace z blogu asi dvakrát týdně. Jsme téměř nikdy vyslat propagační věci a můžete kdykoli odhlásit, takže volba je na vás.

Po zadání zkontrolovat vaší schránky pokyny.

Pokud nemůžete najít náš e-mail zkuste zkontrolovat složku se spamem, jak to může omylem tam dorazil. Pokud používáte Gmail, zkontrolujte, zda přetáhnout e-mail na kartě „Základní“, pokud se dostal do „Promotions“ kartu“- tímto způsobem vám neunikne, jestli vám zašleme e-mail, který jste vyhrál (jedna z minulých vítězů nedostal cenu, protože neodpověděl na naše vítězné e-mailem).

Pamatovat -pokud vyhrajete budeme emailyouat tuto adresu, pokud nebudeme slyšet zpět od vás do 48 hodin jsme se přesunout na další osoby v řadě.


5 Zlatá pravidla, která je třeba dodržovat při nákupu BitcoinsPostupujte podle následujících 5 zlatých, aby se zabránilo podvodu při nákupu Bitcoins.

Pravidlo # 1 - Kontrola důvěryhodnosti vaší Bitcoin prodejce.

Při nákupu od jednotlivce potvrdit svou pověst tím, že přezkoumání svého obchodníka profil, pokud je k dispozici. Zeptejte se na Facebook, LinkedIn nebo jakékoliv jiné sociální sítě profilu, aby se přesvědčila, že je skutečná osoba za zástěnou. Jako pravidlo nikdy koupit Bitcoins od někoho, kdo si nemůže odpovídat za jejich důvěryhodnost.

Pokud kupujete při výměně zkontrolujte, zda je název výměnného a slovo „recenze“. Při pohledu na hodnocení cenných papírů, a dokonce i jednotlivci v Bitcointalk fóru mohou také poskytnout cenné poznatky.

Pravidlo # 2 - Document vše

Vzhledem k tomu, Bitcoin je poněkud nevystopovatelné jako hotovost, v případě podvodu, že to bude těžké prokázat konkrétní tvrzení. Ujistěte se, že dokumentovat komunikaci s prodávajícím, a to způsobem, který bude snadno představit v případě potřeby později.

Pravidlo # 3 - Počkejte 1 potvrzení před předáním peněz

Pro malé až střední transakce je doporučeno počkat nejméně 1 potvrzení před odesláním platby. U větších transakcí, počkejte alespoň 6 potvrzení.

Pravidlo # 4 - Používejte escrow v případě potřeby

Při provádění velkých transakcí s jednotlivci používat escrow služby Bitcoin držet se svých peněz, dokud se zobrazí požadované množství potvrzení. Tímto způsobem vaše peníze budou v péči důvěryhodné 3. Stranou, dokud se nezobrazí Bitcoins.

Pravidlo # 5 - NIKDY nechat své peníze na burze

Pokud kupujete Bitcoins při výměně zkontrolujte, zda přesunout Bitcoin na svém vlastním Bitcoin peněženky v okamžiku, kdy jste si je. NIKDY nenechávejte Bitcoins uvnitř výměny, může to mít za následek ztratit svých Bitcoins v důsledku krádeže nebo podvodu.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Post Bitcoin

Správná analýza ceny Bitcoin Část 1: Metodika

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: EFGs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?

Post Bitcoin

Bitcoin novináři: Etika vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Nakonec snadný způsob, jak poslat Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Bitcoin Domain Name BTC.com prodáno za 1 milion dolarů USD!

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

5 výzvy v současné době čelí Bitcoin (Podle Mika Hearna)

Post Bitcoin

3 bezpečné způsoby, jak bezpečně ukládat Bitcoins