Přechod AsiaCoin na důkaz sázení | Czech.Lamareschale.org

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení

AsiaCoin, obchodování jako AC, je nedávno zveřejněné altcoindesigned pro asijský trh. To bylo vypuštěno 16. Dubna a jedná se o hybrid Proof of Work / Proof of Vklad mincí. V tuto chvíli působí pod válečného zajatce, ale dnes to přejde do POS, spojující části Peercoin, Reddcoin a další. Díky tomu dnes tak dobrý nějaký čas jako jakýkoli přezkoumat tuto novou minci.

load...

Důlní zastaví AsiaCoin přepne do POS

Scrypt ASIC jsou tady, a to díky Gaw horníků, KNC horníků a hrstky svých konkurentů, stroje jsou záplavy sítě Scrypt. Stejně jako u Bitcoin cloud těžby Scrypt cloud těžba je dělat to jednodušší a snadnější zcela přemoci malé Scrypt kryptoměna sítě.

Zatímco ostatní měny, kteří se rozhodnou jít na několik algoritmů pro ASIC odporu buď běží souběžně, jak se Myriadcoin nebo smíchány dohromady do jednoho komplexního algoritmu, jako je Darkcoinand je to X11 algoritmus, AsiaCoin jde opačným směrem. Dnešní switch se očekávají zvýšení cen jako multipools které byly miningAsiaCoin již nebude moci učinit, a proto bychom měli vidět snížení dumpingu. BlackCoinexperiment ukázala, jak multipooling mohou být účinné při absorbování výkyvy scénáře čerpadel a výpisem a AsiaCoin sleduje tento náskok.

load...

Ti, kteří při pohledu na mince dnes bude soudit podle více než jen cenu. Mnoho rádoby-investoři se dostali na potenciální úskalí předem těžil mince, ale s nulovým premine, AsiaCoin neměl takový problém. No IPO rigging, nebo sázecích zde.
Důkaz Stake nabízí nejprve při rychlosti poutavým 100% v prvním roce. Za to, že sníží na 2%, takže tam je skutečný přínos pro rychlé zavedení. Ještě více ohromující, že je v současné době k dispozici na asi deseti různých burzách, včetně Cryptsy, MintPal a Poloniex. Tato silná počáteční potvrzení o výměn by mohly být považovány za velmi pozitivní, zejména s ohledem na věk mince. My jsme sledovali mnoho dalších altcoins zákulisního dlouhé a těžké být uvedeny na burzách, takže skutečnost, že některé z největších burz jsou na palubě je známkou dobrou podporou.

load...

Může AsiaCoin se předešlo problémům vidět v Bitcoin a dalších Altcoins?

Ale co za tento první rok? Zda nebo ne AsiaCoin je víc než jen další oportunistický, varianta pro určitou oblast bude závislý na to překonávání problémů, kterým čelí Bitcoinin trh. Zákazu / není zákaz, kvantový tok stav Bitcoin v Asii vytvořila volatilita a AsiaCoin se vyhnout pouze to v současné době tím, že letí pod radarem. Díky obchodování volumeof asi 300 BTC denně přes burzách, které nemusí být v případě mnohem déle.

Navíc, zatímco ostatní nové mince jsou inovuje tím, že řeší problémy na technické úrovni, AsiaCoin se pokouší řešit regionální problém, aniž by nabídl něco, co se zdá být obzvláště nový, nebo výklenek, na tomto trhu. Zatímco vývojáři mohou zavedly velkých zabezpečovací zařízení proti krátkodobým cenové manipulace, že problémy, kterým čelí digitálních měn v Asii zůstávají složitou problematiku politiky a kultury.

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin oficiálně legální v Kalifornii! Gov. Jerry Brown podepsal AB129!

Post Bitcoin

Jaký je nejlepší procesor pro platby Bitcoin? Coinkite nebo BitPay?

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Worth It?

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Partneři BitPay s aplikací Demandware, SpectroCoin přináší pohodlné řešení pro Evropany a další

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Správná analýza ceny Bitcoin Část 1: Metodika

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost závisí na vás

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Armory Technologies uvolňuje aktualizovanou verzi své peněženky Bitcoin po zajištění investice ve výši 600 tisíc dolarů

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitmain je P2pool Vývoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud těžební a další

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě

Post Bitcoin

Bitcoin v roce 2014: Ups a Downs roku