Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání | Czech.Lamareschale.org

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Pokud jste se po tech novinky, pak jste jistě slyšeli o úniku Ashley Madison. Hackeři - nějak, jaksi - zabezpečený přístup do identifikační údaje o odhadovaných 37 milionů uživatelů Ashley Madison je, a teď už vydala tuto informaci do světa.

load...

Ashley Madison je on-line datování webové stránky speciálně pro lidi, kteří chtějí mít poměr, takže si dovedete představit, identifikační informace patřící k uživateli je vysoce citlivé informace.

Nyní, vydírání umělci používají tyto informace k vydírání lidí, a oni požadují platbu v Bitcoin. E-maily byly v oběhu na internetu, s alespoň jedním vydírání umělec požadovat zaplacení přesně 1.0000X BTC. Vyděrač používá poněkud odlišné množství Bitcoin (takže 1.00001, nebo 1.000002) určit, kdo zaplatil co. Použitím kryptoměna tento vyděrač je dělat to téměř nemožné, aby ho nebo ji vystopovat.

load...

[Tweet_box konstrukce = "box_02"] Pokud jste terčem režimu Ashley Madison vydírání, zde je několik jednoduché rady:. Neplatili někdo se vás snaží vydírat [/ tweet_box]

Není to příliš obtížné tvrdit, že Bitcoin byl velký čistý zisk pro uživatele. Nízké transakční poplatky, zvýšené soukromí, efektivní způsob, jak bezpečně ukládat bohatství (je-li správně řízena): seznam výhod pro koncové uživatele může jít dál a dál. Všude tam, kde se jedná o peníze, ale můžete se vsadit, že tam je temná strana k výhodám.

Pokud jde o Bitcoin je all-digitální měna se stává populární volbou pro lidi, zabírajících do nelegálních aktivit. Bitcoin již získal pověst pro usnadnění obchodu s drogami a jiných nezákonných aktivit na svých internetových stránkách, jako je hedvábné stezky, ale možná největším rizikem pro koncové uživatele je vydírání. Ukazuje se, že mnohé z vlastností, které činí Bitcoin skvělé pro běžné koncové zákazníky, a navíc je měna volby vyděrači.

load...

Dvě slova rad obětem Ashley Madison: Neplaťte

Je možné, že jste narazil na tento článek poté, co našel sám sebe cíl režimu Ashley Madison vydírání. To je velmi nešťastné, ale mám jednu radu pro vás neplatí nikomu kteří se snaží vás vydírat. Nesnažím brát morální převahu zde, více se snaží být pragmatičtí.

Všechny informace z úniků Ashley Madison byl učiněn veřejně dostupné a snadno vyhledávat. Pokud váš dalších významných chce zkontrolovat svou e-mailovou adresu, není to bude trvat mnoho úsilí. Právě teď je to o tom, jak snadno prohledávat obrovskou cákat hromadu dat Ashley Madison části, protože je prohledávat online telefonní seznam nebo Facebook.

Faktem je, že i když budete platit vyděrače, není nic zastavit další vyděrače z vydírání vás, nebo možná ten samý vrátí náročné druhé kolo plateb. A to i přes to, co každý hacker nebo vyděrač může tvrdit, neexistuje žádný způsob, jak odstranit své informace nyní, když byla zveřejněna.

Existují i ​​jiné druhy vydírání, nicméně, a v některých případech vám může být lépe placení. Pojďme se nad tyto scénáře.

S jinými formami Bitcoin vydírání to by mohlo platit platit

Mělo by být žádným překvapením, pak to Bitcoin stala populární volbou pro online hackerů, kteří se snaží vydírat lidi. Ve skutečnosti, jeden z nejrozšířenějších škodlivých programů trápí na internetu právě teď je Cryptolocker a četné deriváty, které byly točil mimo něj.

Tyto programy práce šifrováním cenné soubory na vašem počítači, a hrozí, že smazání souborů řekl, pokud výkupné zaplatí k určitému datu. Jako Ashley Madison skandálu, vaše data jsou drženi jako rukojmí, a také jako Ashley Madison skandál, že vyděrači přijímat platby pouze v Bitcoin. Pokud jde o čas, bude hackeři a jiní vymyslet nové způsoby uložení dat, hardware a další věci, jako rukojmí, a kryptoměna bude pravděpodobně pokračovat ve vyplácení volby.

Tak co byste měli dělat, když i když jsou šifrované soubory? Bohužel, v případě, že data jsou důležitá, možná budete muset zaplatit. Pokud tomu tak není, data mohou být ztraceny. Pokud jde o malware, že nejlepší způsob, jak se chránit, je, aby se zabránilo infekci v první řadě. Nikdy stahovat nový software, a to zejména mimo prodejny Android az jiné méně než důvěryhodných zdrojů. Počkat měsíc nebo dva a sledovat názory pozorně.

Také, pokud máte důležité soubory, říkají, že příští velký americký román, nebo se vaše daňové údaje, zkontrolujte, zda máte back up, včetně skladování v chladu (flash disky) a cloud-based. Tímto způsobem, i když některé z vašich souborů se stal ohroženo, budete moci obnovit data. Dalo by se také zvážit obtížnější proniknout několik operačních systémů, jako je Linux.

Od svého vzniku, Bitcoin terčem různých podvody, a rovněž nástrojem k tomu, aby podvody z důvodů uvedených výše. To by nemělo být velkým překvapením: tam, kde jsou peníze, tam bude lidí, kteří chtějí ukrást ty peníze, bohužel.

To není nutně narážet Bitcoin. S nebo bez all-digitální měně, bude hackeři a vyděrači vymyslet způsob, jak ukrást peníze, ale to je problém, že každý, ať už používají Bitcoin nebo ne, měli být vědomi.

Bitcoin: Perfektní vydírání měna

Tak proč se Bitcoin vydírání stále tak populární? Vzhledem k tomu, digitální měna je téměř dokonalý nástroj pro vydírání. Všechny tyto rysy anonymity Bitcoin uživatelů milovat dělat to velmi obtížné pro právní orgány nebo kohokoliv jiného vysledovat tok plateb. To platí zejména pro většinu lidí, kteří budou dost chytrý, aby spuštění systému vydírání.

Starý film klišé, že bude muset vzít tašku plnou neoznačených účty do skrytého místa je nyní zastaralé. Bitcoin automatizuje to vše a dělá to směšně snadné. Je téměř nemožné vystopovat umístění nebo identitu lidí, kteří používají Bitcoin transakce, zejména jsou-li přijata správná bezpečnostní opatření. Kdo co vlastní Bitcoins zůstává zcela anonymní.

Sečteme-li vše dohromady a je to téměř nemožné dohledat identitu osoby nebo platební Bitcoin organizace přijímat. To znamená, že příslušníci donucovacích orgánů téměř jistě nebude moci sledovat vydírání umělce náročné platbu v Bitcoin. To je důvod, proč jsou tak důležité bdělost a preventivní opatření.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: MNOs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin je nyní na Bloombergu a Yelp!

Post Bitcoin

Hlavní proud Bitcoin část 2: Academia a laici

Post Bitcoin

Bitvavý medvěd Peter Schiff se zdvojnásobí: Dokonce i za 4000 dolarů je to stále bublina - Coindesk

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

Post Bitcoin

5 způsobů, jak koupit Bitcoin s Paypal - Scams a Legit způsoby

Post Bitcoin

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečí zlomkového rezervního bankovnictví

Post Bitcoin

19 milionů dolarů stojí za aukci v Austrálii - Bitcoin trh reaguje!

Post Bitcoin

Bezpečná bitová peněženka: Bitcoin Security Tips