Armory Technologies uvolňuje aktualizovanou verzi své peněženky Bitcoin po zajištění investice ve výši 600 tisíc dolarů | Czech.Lamareschale.org

Armory Technologies uvolňuje aktualizovanou verzi své peněženky Bitcoin po zajištění investice ve výši 600 tisíc dolarů

Armory Technologies uvolňuje aktualizovanou verzi své peněženky Bitcoin po zajištění investice ve výši 600 tisíc dolarů

Společnost Zbrojnice Technologies, tvůrce peněženky softwaru Bitcoin, že firma tvrdí, že je nejbezpečnější na světě, právě oznámila dvě skvělá zpráva před několika dny: dokončení z $ 600.000 semen kole investice, částečně financovány v Bitcoins, a také vydání nové aktualizované versionof jejich software.

load...

Investice vedl Bitcoin expertní, novinář a Trace investor Mayer a také investory Kevin Bombino a Jim Smith. 600.000 $ umožní zakladatel a hlavní vývojář Alan Reiner a jeho tým věnovat projektu na plný úvazek, což dále rozvíjet zbrojnice Bitcoin peněženku.

„Jsme rádi, že získat finanční prostředky, které umožní větší talent rozvíjet zbrojnice bez tlaku produkovat příjmy. Trace je přesvědčen, že Bitcoin ekosystém zoufale potřebuje funkce zbrojnice a to je jeden z mnoha důvodů, proč jsme ho vybral jako svého investora. Hluboce chápe Bitcoin a jeho první prioritou je pro Armory tým soustředit na rozvoj kvalitní produkt, který přidává hodnotu,“uvedl Alan Reiner.

load...

Připomeňme, že zbrojnice propagoval pojetí „studená skladovací“ v roce 2011, která spočívá v ukládání a provádění transakcí fondů Bitcoin, kde jsou soukromé klíče uloženy pouze v počítači, který je udržován zcela v režimu offline a podporuje zálohování prostředky Bitcoin do tištěného zálohování papíru vysvětluje tisková zpráva o investici.

Být pod licencí ‚AGPL verze 3‘, zbrojnice a všechny jeho deriváty programy bude vždy open-source. Za dva roky, které zbrojnice bylo Bitcoiners k dispozici, došlo k žádné zprávy o jakýchkoli ztracených nebo odcizených Bitcoins mezi uživateli služeb, kteří důvěryhodné v tištěném funkci záložního papíru Spolecnost je.

load...

Po překonání spoustu problémů a budování bezpečných zdí kolem jejich peněženky, Zbrojnice je nyní zaměřena na uvolnění nové verze svého softwarethat dramaticky zvyšuje rychlost aplikace, stejně jako využití paměti RAM. Firma již podporuje více peněženky, adresa import a papírových záloh, mezi jinými službami, ale nové funkce bude zahrnovat podporu pro hardware peněženek a multi-podpis transakcí. Tato nová verze bude obsahovat funkce pro vytvoření fragmentované zálohy, které mohou být uloženy na různých místech pro zvýšení fyzické bezpečnosti, dodává tisková zpráva.

Podle Trace Mayer, společenské potřeby „aby urychlily vývoj pokročilých, komplexních a silných šifrovacích nástrojů. (...) Po tom všem, Bitcoin je inovativní průkopníkem kreativní destrukci finančního a měnového systému“.

Související zprávy


Post Bitcoin

Mince Stručná týdenní zpráva o cenách Bitcoin: 24. - 30. srpna 2014

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 pokroky přinášejí decentralizaci k realitě

Post Bitcoin

Hlavní proud Bitcoin část 2: Academia a laici

Post Bitcoin

27. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Bitcoin platby pro Newegg.ca, Apriva Partneři s GoCoin a další

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Bitcoin oficiálně legální v Kalifornii! Gov. Jerry Brown podepsal AB129!

Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží

Post Bitcoin

Jak zálohovat Bitcoin peněženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Bitcoin nadace rady volby: Jim Harper, Olivier Janssens, nebo to dokonce záleží?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Průvodce pro začátečníky

Post Bitcoin

Správná analýza cen Bitcoin: Úvod do ocenění USD do BTC