Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty | Czech.Lamareschale.org

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

Argentina Bitcoin Exchange Ztracené bankovní účty

  CoinDeskreported že Unisend

Jediný Bitcoinexchange přítomen v Argentině, má jeho bankovní účty vypnut obou bank to bylo partnerství se pro skladování fiat měn burzy. V důsledku jejich uzavírání účtů, výměna Bitcoin bude muset přestat vklady svých zákazníků a bankovní převody někdy příští týden.

load...

Unisend obdržel oznámení od dvou bank, Banco Santander Río a Banco Gailicia do tří dnů od sebe, že budou zavírat účty výměny Bitcoin; Banco Santander Río poslal své oznámení ze dne 28. Července a Banco Gailicia dal Unisend výpověď 31. Července Obě banky uvedené argentinský finančního práva, článek 792 argentinského kód obchodu, který umožňuje bankám, aby ukončit účty svých zákazníků z jakéhokoli důvodu, pokud banka poskytuje klientům 10 dní předem před uzavřením účtů.

load...

Podle CoinDesk, asi 90% uživatelů Unisend je převést peníze ze svých bankovních účtů ke svým účtům na burze Bitcion. Druhý 10% uživatelů uložit své peníze „prostřednictvím platebních procesorů jako RapiPago ARS, PagoFacil, CobroExpress a BaproPagos, mj.“ CoinDesk také poznamenal, že zákazníci Unisend budou moci používat své bankovní účty vložit peníze do svého Bitcoin výměnné účty za malou chvíli, Unisend bankovní účty se nebude ukončen až příští týden, podle požadovaného oznámení 10 dnů stanovenými podle argentinského finančního práva.

José Rodriguez, zástupce z Unisend, řekl CoinDesk že tyto uzavření účtu bude jen malá překážka, výměna Bitcoin má několik pohotovostní plány, které mají vypracován v očekávání této události:

load...

Máme jiné bankovní vztahy a snaží se otevřít nové, v případě nevzniká jakékoliv jiné nepředvídané události. Operace jsou pokračuje jako obvykle.

Nedávná Bitcoin Exchange aktivity v Argentině

 

Rodriguez řekl, že CoinDesk Unisend viděl největší aktivitu, co kdy měl ve dnech následujících po rozhodnutí argentinské vlády nedodrží státního dluhu. Za normálních okolností, řekl Rodriguez, výkyvy směnného Bitcoin činnosti plynou ze změn v cenách Bitcoin; lidé kupují, protože cena se zvedne se dostat do před tím, než jde dokonce ještě vyšší, oni prodávají v horní části, které prodávají v případě, že cena klesá, a koupí zpět, když se cena Bitcoin uklidní. Ale nedávná aktivita na argentinské burze Bitcoin nesledoval změny v ceně Bitcoin. V den, kdy Argentina prodlení se dluhu, Unisend došlo k nejvyššímu Bitcoin výměnné aktivity v měsíci.

Rodriguez věřil, že lidé ztratili víru v argentinské peso v důsledku prodlení a někteří se obrátil k Bitcoin jako místo pro zajištění své bohatství-uprostřed nejisté, kontrolované vládou měnového systému.

Myslíme si, že to bylo hlavně pro uživatele, aby jejich peníze v bezpečí někde jinde, a ne argentinské peso. Bitcoin uživatelé cítí bezpečněji v Bitcoin [...] vzhledem k vysoké inflaci, ekonom forthcomings, bankovní omezení a kontrole kapitálu, které omezuje volný pohyb kapitálu.

Nové nařízení Bitcoin Mohl by to být na vině za tento účet uzavírek

 

Nedostatek argentinského občanů víry v jejich kontrolované vládou měny učinila Argentina populární země k přijetí Bitcoin. Výsledkem je, že argentinský vláda nebyla přátelský k digitálnímu měně a pokusil se odradit občany od jejich používání na místě Argentinan peso. Před několika měsíci, centrální banka Argentiny i pasivně uživatelů Bitcoin threatenedthe země, připomínající jim ve veřejném prohlášení, že vedení transakce s bitcoins porušeny zákony dané zemi zákonným platidlem je.

Věrná argentinské vlády nepřátelského postoje vůči Bitcoin nové nařízení Bitcoin byl schválen před několika dny. V návaznosti na současný trend vlád navrhnout anti-praní špinavých peněz zákony (AML), regulační agentury AML Argentiny, Unidad de Información Financiera (UIF) uložila nové nařízení Bitcoin, že vyžaduje, aby všechny peníze, servisní podniky hlásit všechny své Bitcoin činnosti do vláda.

Vypracován minulý měsíc, a nabudou účinnosti dne 1. Srpna, toto nařízení Bitcoin umožňuje UIF sloužit jako „kanál“ pro Bitcoin činnosti ve finančním sektoru Argentině, která by zlepšila schopnost vlády sledovat používání Bitcoin v Argentině. José Rodriguez řekl CoinDesk, že věřil, že toto nové nařízení byl důvod, proč dva bankovní partneři Unisend je vypnut účtů výměny Bitcoin.

Spíše jsme podezření, že má co do činění s novým UIF rozlišením a ohlašovací povinnosti Resolución Č 300/2014.

Toto nařízení Bitcoin by vyžadovalo mnohem více papírování na straně peněžního servisní podniky, které by vyžadovala, aby najmout více zaměstnanců zvládnout práci navíc. Extra zaměstnanci by vedlo k dodatečným nákladům pro podniky; tedy bankovní partneři Unisend mohla zrušily účty výměny Bitcoin prostě proto, že by bylo výhodnější, aby tak učinily.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Nejlepší důlní hardware společnosti Ethereum (2018 aktualizováno)

Post Bitcoin

Jak přijmout Bitcoin dary na vašem blogu

Post Bitcoin

Bitcoin přijetí: Progrese mezi top 100 webových stránek

Post Bitcoin

Bitcoin analýza ceny: Tim Draper vyhrál aukce silniční silnice

Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

BetChain se stává prvním Bitcoin Kasínem, který nabízí bezplatné spiny v nejnovějších volných rotacích v pátek

Post Bitcoin

Flexibilní Bitcoin Supply nebude stabilizovat Bitcoin cenu

Post Bitcoin

Bitcoin Block velikost ekonomiky a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Když jsou zprávy a nejsou důležité

Post Bitcoin

Přechod AsiaCoin na důkaz sázení

Post Bitcoin

Bitová banka Centralizace: Trh se sama stanoví

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?