Jste některá z těchto 8 obchodních osobností Bitcoin? | Czech.Lamareschale.org

Jste některá z těchto 8 obchodních osobností Bitcoin?

Jste některá z těchto 8 obchodních osobností Bitcoin?

S více lidmi, kteří přijíždějí do Bitcoin světě každý den, jsme se rozhodli podívat se na druh obchodníků venku. S miliony uživatelů od teď, měli byste očekávat, že mnoho různých osobností, ale tam jsou některé typy, které se zdají, aby se blíží.

load...

Není to jen horníci, které mají podivné způsoby, jak jednat, pravidelné obchodníci kryptoměna se nijak neliší. Na webových stránkách Coindeskmade seznam 8 Bitcoin osobnosti, ty, které vystupují nejvíce, a my jsme se inspirovali. Jste jedním z nich? Jsou některé z vašich přátel, jako je tento? Možná jste rozpoznat určité známky (nebo možná jste si dělat starosti, protože jste poznat sami sebe...)!

load...

1. Trendy obchodník

Typ obchodníka, který jde s proudem a platí toto pravidlo pro téměř vše, co ve svém životě. Módní Obchodník je to ten druh jednotlivce, který rozhoduje podle toho, co dělají jiní, a také na to, co se očekává od něj. Říká se hmota chování a většina z nás má tendenci se jím řídit, je to součást našeho genetického kódu. Chcete-li vám rozumný příklad, bude trendy obchodník s největší pravděpodobností někdo, kdo si koupí určitý výrobek, aniž by to opravdu potřeboval, jen proto, že všichni ostatní má jeden. Nicméně, toto je nebezpečný způsob, jak působit na trhu jako Bitcoin.

2. Ovce

load...

Ten je velmi podobný módní obchodníka, ale to posiluje negativní strany některých obchodníků. Tento typ obchodníka bude ten, který sedí pohodlně v polovině svého stáda a najednou vše, co má, je pro jednu ovce pláč a „obchodníci ovce“ bude následovat a rozběhnou zoufale. Proč být ovce je horší než být trendy obchodník? Protože účinky na trh Bitcoin jsou mnohem horší. „Ovce“ jsou ty, které se dostanou zoufalý a rozběhnou bez plánu během havárie trhu nebo finanční bubliny. A jsou s největší pravděpodobností k pádu z útesu, protože jsou tak bojí nemohou vidět, kde jsou v čele.

3. „Je to lepší, méně než nic“

Tento druh obchodníka je velmi podivné, a to především proto, že má odpor k ztráty peněz. Raději by snížit své ztráty a okamžitě prodat něco, co v hodnotě větší - v rozporu se čeká a jak se ještě více peněz - a držet něco, co ztratil hodnotu ve falešné naději, že obnovení své investice. Pro tuto chvíli, Bitcoin je stále hra, a tito lidé nejsou připraveni hrát.

Obchodník 4. The Wall Street

Ach, ta ironie... Obchodník Wall Street je typ obchodníka, který potřebuje pouze jeden tip o pohybech na trhu a už si myslí, že přesně ví, co má dělat. Mnoho lidí si myslí, Bitcoin je jako na akciovém trhu, když tomu tak není. Tento obchodník potřebuje jen malý kousek inteligence a budou používat to jako jejich průvodci. Například, pokud slyší ze zdroje, který považují za spolehlivý, že hodnota Bitcoin klesá, tento obchodník bude dělat jeho akce jít tímto směrem, takže všechno, co může, aby vydělávat peníze.

5. Bob Marley

Proč Bob Marley? Vzhledem k tomu, tito obchodníci se nemusíte starat o věci, které opravdu věří každá maličkost bude v pořádku. Jsou optimisté, jejichž sklenka Bitcoins je vždy z poloviny plná. Nicméně, oni mají tendenci ignorovat první známky katastrofy a obecně skončit utrpení s tímto druhem postoje.

6. „to může jít jen odsud“

Sebejistý obchodníci myslí přesně takhle. Pro ně, když věci jsou špatné, oni mohou jen lepší. A když věci jsou dobré, mohou jen získat lepší stejně. Jsou to obchodníci, které se největší pokles, kdy se všechno začne hroutit, ale jsou také ty, které okamžitě zapomenout na minulost, kdy se začne opět zlepšovat.

7. Pštros

K dispozici je také tento druh obchodníka, který nám připomíná pštrosa. Zejména proto, že věří, že pokud se zaboří hlavu do písku a čeká, až se bouře projít, bude v bezpečí. Nováčci a nezkušení obchodníci často to dělají, ale popírat tvrdé situace nebude mít kdekoliv.

8. Jeden plný lítosti

Být politováníhodné obchodník není snadné. Jsou neustále myslí a přehodnotit, co udělali špatně. „Proč to dělám, že investice? Proč jsem udělal ten druhý?“... To není opravdu jedno, co dělají, nebo ne, budou mít vždy něco litovat.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Správná analýza cen Bitcoin: Úvod do ocenění USD do BTC

Post Bitcoin

Bitcoins Growing Acceptance: 6 způsobů využití BTC

Post Bitcoin

Bitcoin vysvětlil v 3:30 minutách

Post Bitcoin

Bitcoin jako komodita: Daňová licence?

Post Bitcoin

Bitcoin selhává jako měna - Engadget

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

OP-ED: Potřebujeme větší profesionalizaci na trhu analýz cen Bitcoin

Post Bitcoin

Hlavní proud Bitcoin část 2: Academia a laici

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 28. září 2014 - 4. října 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - Co to jsou, jak používat tabulky BTC

Post Bitcoin

Výhodný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin těžba bez potíží