Arbitraging Bitcoin - Jak jsem dosáhl ROI 12,12% za 1 hodinu | Czech.Lamareschale.org

Arbitraging Bitcoin - Jak jsem dosáhl ROI 12,12% za 1 hodinu

Arbitraging Bitcoin - Jak jsem dosáhl ROI 12,12% za 1 hodinu

Tak jak jsem ti slíbil Měl jsem v úmyslu vzít hlubší pohled do možností arbitraging Bitcoins mezi jednotlivými výměnami. V podstatě, co chci udělat, je koupit „levný“ Bitcoins v BTC-E, kde je směnný kurz je nižší. Poté přeneste Bitcoins na Mt.Gox a prodat se ziskem alespoň 10% (takže můj zisk nebude mít jíst až se všemi transakčních poplatků). Snažil jsem se najít odkaz pro někoho, dělá to na webu delší dobu a nemohl najít žádné. Takže tady je moje případové studie o tom, jak jsem generované 12,12% návratnost investic se v 1 hodinu.

load...

(11:46) Krok 1 - Výchozím bodem

Začal jsem se s těmito prostředky na BTCe:

A to je výchozí účet mého GOX je:

(11:51 GMT) Krok 2 - Nákup "levné" Bitcoins na BTCe:

Takže v tomto okamžiku jsem si koupil 0.488BTC při kurzu 141.999 USD. Transakce byla do značné míry dokončen okamžitě a BTC byla převedena na můj účet. Cena byla 69.295512 $ 

(11:53) Krok 3 - převod na můj fond Mt.Gox

load...

Teď jsem inicioval BTC odstoupení od BTCe a pohnul 0.488BTC do Mt.Gox

(13:01) Krok 4 - Peníze dorazí MtGox

Trvalo asi hodinu, dokud nedorazí peníze na Mt.Gox - To je rozhodující bod a dostaneme se k tomu později. Jak vidíte, už jsem ztratil kolem 0.001BTC kvůli poplatkům.

(13:02 GMT) Navrhujeme Bitcoins se ziskem

Na tomto místě bych prodal 0,486 za $ 77,7. Vám připomenout, počáteční výdaje bylo 69.295512 $. Což nás přivádí k zisku ve výši $ 8.404488 - ROI o 12,12% na zhruba jednu hodinu.

Posledním krokem - Vytáhněte peníze z Mt.Gox

Jsem přidáním tohoto odstavce, jak jsem se dostal hodně připomínek, pokud jde o skutečnost, že nemůžete vybrat peníze z Mt.Gox snadno. To je skutečně případ dnes, ale způsob, jakým to vidím já, to všechno přijde na to, jak moc věříte v Mt.Gox. To znamená, pokud si myslíte, že gox se nebude dál v dohledné době pak tyto peníze dosáhne svého majitele nakonec, ale pokud ne, pak tento proces je pravděpodobně není pro vás. Také důvod, proč to arbitráž je to možné, je pravděpodobně mnohem kvůli strádání lidé čelí, když se snaží vybrat peníze z GOX. Osobně se domnívám, že i když to trvat 2 měsíce, peníze dosáhne svého majitele. Budu aktualizovat, jak to chodí v dalších funkcích.

load...

Takže je arbitráž možné Bitcoin?

1. Ano. To je možné, ale ne nutně ziskový. (Uvidíte, proč za minutu).

2. Z on-line posudky a přátel vím existuje mnoho otázek týkajících se odstoupení USD z Mt.Gox. To je také jeden z důvodů cenového rozdílu mezi těmito výměnami. Význam lidé cení své peníze na BTCe více než na GOX. Je potřeba vzít v úvahu. Vzhledem k tomu, že může trvat až 3 měsíce, jak dostat své peníze to bude těžké reinvestand takže to nebude stát o arbitráži „per-se“, ale spíše úvěr dáváte gox se ziskem.

Poznámka: Jeden z čtenářů blogu je navrhl použít pružnější výměnu jako VirWox. Nejsem si jistý, jestli by to fungovat, ale možná pohybující se peníze do tam vám umožní získat peníze rychleji. Budu se po aktualizaci na toto téma v jednom ze svých dalších pracovních míst.

3. 2. Důležité poplatky nejsou zahrnuty - Poplatek pro vklad peněz na BTCe a poplatek za odstoupení od Mt.Gox. Přesto, protože tyto poplatky jsou stanoveny, lze snadno vypočítat v souladu se svými metodu přenosu.

4. Tam jsou některé programy, které se říká, že dělat přesně to, co jsem právě udělal na autopilota. Nezkoušel jsem jim. Máte-li - tak bych rád slyšel o své zkušenosti s nimi.

5. V případě, že cena BTC bylo náhle poklesnout při čekání na peníze, aby se dospělo k gox bych přišel o peníze, takže mějte na paměti. Který uvedl, že jiné než „velký crash“ z května 2013 Nepamatuju Bitcoin cen měnící se tak dramaticky v 1 hodinu, takže můj odhad je, že nejhorší možný scénář můžete skončit lámání dokonce.

6. K tomu, aby to bylo opravdu výnosné budete muset vyměnit velké množství peněz, což by znamenalo větší riziko. Ale představit, kolik byste profitovat, pokud jste udělali to samé s $ 10,000 (upozornění: kolem 1212 $)...

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečí zlomkového rezervního bankovnictví

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

27. dubna 2015

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzestupu Následující turbulentní měsíc!

Post Bitcoin

Deflace Část 1: Deflaceční povaha ceny Bitcoin

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

Evropská komise bude prosazovat nařízení Bitcoin

Post Bitcoin

První sada bankomatů v Los Angeles tento týden

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Rumunská nadace Bitcoin Foundation, dominikánská populace, která obdržela bitcoin a další

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Profitable v roce 2018?

Post Bitcoin

Bitcoin: Francouzský ekonom předpovídá den počítání - Irish Times

Post Bitcoin

Účinky Bitcoin na systému D - Stínová ekonomika