9. dubna 2015 | Czech.Lamareschale.org

9. dubna 2015

9. dubna 2015

Poslední aktualizace: 19:39

(CoinDesk) Mississippi elektrická společnost podala žalobu proti GAW Minersfor nezaplacení a porušení smlouvy.

(Digitální měna rada) Overstock.com je Judd Bagley říká DCC „bude brzy Bitcoin pouze pro prodej a slevy“

load...

(CoinDesk) Silicon Valley divize globální telekomunikační obří Orange plánuje investovat v Bitcoin prostoru.

(New York Times) V oznámení jeho kandidaturu na prezidenta v tomto týdnu, senátor Rand Paul of Kentucky brodili do nových vod, když řekl, že přijímat příspěvky na kampaň v Bitcoins, do značné míry Untraceable virtuální měnu, v množství až do výše $ 100.

load...

(Coin Fire) Dnes ráno PayCoin Foundation vydala tučné, „Prohlášení o Paycoin jeho nezávislosti.“ V dokumentu je uvedeno, že organizace si přál PayCoin zbavit některé z předchozího zavazadla a přesunout forwardin prohlášení zveřejněném na internetových stránkách Paycoin Foundation.Argentina získá třikrát více Bitcoin stažení v červenciZatímco celý svět sleduje, jak obecné počty Bitcoin stažení jít dolů, Argentina je boj s tímto negativním příliv. Podíl země globálních stažení kryptoměna téměř tripledbetween červnu a červenci, které jdou od 1% do téměř 3%.

load...

A to není vše: v žebříčku top 50 zemí připojených k Bitcoin, jihoamerický národ je jediná, která zvýšila své sazby tento měsíc.

Náš oblíbený virtuální měnou se stává velmi populární v Argentině, a to především z důvodu některých známých důvodů, které 99Bitcoins již mluvili. Degradace argentinské peso, zvyšování kapitálových kontrol a mimořádně znepokojivé úrovně inflace, která je ochromující ekonomiku země, aby kryptoměna vypadat ohromující východu pro Argentinců.

Nejhorší na tom je, že místní vláda v čele s prezidentem Cristina Kirchner, neustále se snaží skrýt čísla a zavádění kontroverzních a poněkud sporné opatření. Rezoluce jako odporný občany, aby si vyměnily své pesos - přímo nebo prostřednictvím offshore koupě - jen dělá černý trh roste a tlačí některé technicky zdatné Argentinci vůči Bitcoin.

Není divu, že kryptoměna trasa in Buenos Aires jsou takový úspěch...

Přes thegenesisblock.com


Arnhem-založené Spar je první holandský supermarket přijímat BitcoinJeden supermarket součástí nizozemské řetězce Spar je nyní oficiálně přebírající Bitcoinvia rychlý a snadný systém zpracování plateb.

Jedná se o první ze supermarketů značku v Nizozemí přijímat platby kryptoměna. Tímto krokem je supermarket chce podpořit přijetí digitálního peněz ve městě Arnhem (poblíž Hlavního nádraží) a v České republice.

To Franšízovaná Spar obchod je nyní součástí projektu Arnhem Bitcoincity

Zahájen v květnu povzbudit obchodníky městským vzít platby Bitcoin, a také o masivním národní úsilí, které zahrnuje vytvoření Bitcoin Boulevard v Haagu, například. Arnhem supermarket je jedním z 40 podniků ve městě, který přijímá digitální peníze, impozantní číslo i v Nizozemsku.

NU.nl reportsthat systém zaveden v obchodě Arnhem pomáhat zákazníkům s jejich prvními BTC nákupy v ‚reálném světě‘, je poměrně jednoduché. Prohlášení, že je potvrzeno Luke van Gelder, vlastník tohoto Bitcoin-přátelské supermarketu.

Spar je první známý prodejna velkého řetězce v Nizozemsku, která přijímá Bitcoins. Bitcoiners lze načíst platbu na svém mobilním telefonu nebo tabletu. Supermarket má tablety, na které je zasáhlo množství. Kupující vyndá telefon a používá kód k provedení platby.

Gelder ukázal, že obchod bude zpracování plateb prostřednictvím systému point-of-prodeje poskytnutých holandská firma BitKassa. Také supermarket se rozhodl, že převede kryptoměna na euro, které se pak ukládají do svého bankovního účtu.

„Vypadá to zajímavý projekt, ale i zábavné podpořit. Já osobně očekávají získat velké množství dodatečných příjmů přijetím Bitcoin, ale snad budeme přitahovat několik nových zákazníků tímto způsobem“, majitel z supermarket řekl Coindesk. V prvních dvou dnech po zahájení přijímání kryptoměna úložiště zpracované asi 10 plateb.

Vybraný obrázek: Wikimedia


Ashton Kutcher je nejnovějším návykem Bitcoin (a investuje své dolary!)Další veřejná postava, která se vzdal Bitcoin sílu. Tentokrát to Ashon Kutcher obrátit, aby některé ze svých dolarů do digitálního měny světa.

Herec a zakladatel A-Grade rizikového firma odhalila svůj nový projekt nejpozději TechCrunch Disrupt konferenci, kde řekl, že „Bitcoins jsou samozřejmě stále více a více relevantní“.

A co „špinavých“ obchodů, které se provádějí s Bitcoin? „Myslím, že skutečnost, že si můžete koupit léky a munice s ním je vlastně validátor měny sám,“ dodal Ashton Kutcher.

A pak, v závislosti na herce, je tu také obrovský potenciál pro technologii, která je za tento Výroba decentralizované měny. 99Bitcoins tady o tom mluvili.

„Největší věc s Bitcoin Bitcoin není sám, ale co, že decentralizovaná technologie opravdu?“, Řekl Kutcher, kdo dal příklad kybernetické bezpečnosti.

Díky technologii máme v současné době používáte pro Bitcoin, lidé mohli sledovat navzájem anonymně na internetu. Cílem by bylo hledat kriminálního chování, což eliminuje vládní vniknutí.

Přes cnbc.com

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Bitcoin novináři: Etika vlastnictví Bitcoin

Post Bitcoin

Deflace Část 1: Deflaceční povaha ceny Bitcoin

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

Ashley Madison úniky: co dělat, když čelí Bitcoin vydírání

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvětleny - jsou Bitcoin Transakce skutečně zdarma?

Post Bitcoin

Deflace Část 2: Je bitová cenová deflace dobrá nebo špatná?

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátký průvodce

Post Bitcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: Fidor Bank pomocí nástroje Ripple, Huobiho důkazy o rezervách a další

Post Bitcoin

Denní zpráva Bitcoin: Partneři BitPay s aplikací Demandware, SpectroCoin přináší pohodlné řešení pro Evropany a další

Post Bitcoin

Miliardář Richard Branson investuje do procesoru plateb Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, žádné plány na krátký prodej: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Jak rychle vyskočit zisk Bitcoin s jedním krokem