27. dubna 2015 | Czech.Lamareschale.org

27. dubna 2015

27. dubna 2015

Poslední aktualizace: 14:20 EDT

(Wired) V pátek Salt Lake City-based on-line Overstock.com podala prospektu pro cenné papíry a burzy Commissionthat ukáže, že to může vydat až 500 milionů $ do akcií nebo jiných cenných papírů s použitím technologie podobný online softwarový systém, který je základem Bitcoin.

load...

(Fortune) Circle Financial se Bitcoin spuštění peněženka vedená Brightcove zakladatel Jeremy Allaire, je uprostřed zvyšování kolem 40 $ millionat pre-peněžní ocenění ve výši přibližně 200 milionů $, Fortune se naučil z více zdrojů.

(Bitcoin Magazine) Bitcoin politiky think tank Coin Center nárokuje roli rozhraní pro tvůrce politik a regulační orgány, se zveřejněním rámce pro státní regulace digitální měny.

load...


28. Dubna 2015Poslední aktualizace 15:23 EDT

(CoinDesk) miliardář podnikatel Richard Branson je nastaven, aby „největší mozky v kryptoměna“ togetherto diskutovat Bitcoin a blockchain na svém osobním soukromém ostrově v květnu tohoto roku.

(Wired) V otázce podané v pondělí odpoledne, soudce Katherine Forrest popíral pohyb z Ulbricht obranu na novou studii, sestřelovat řadu argumentů z jeho obranného týmu.

(BraveNewCoin) OneBit, který měl premiéru na MasterCard Masters of Code Hackathon v březnu, může být prvním skutečným kandidátem tvrdit, že můžete použít vaše bitcoins platit žádné obchodníkům, které přijímají karty MasterCard.

load...

(Mince Fire) Bitfinex a AlphaPoint oznamují, že po rozsáhlém testování, Bitfinex Integrace s obchodními enginehas AlphaPoint je dokončena a živé rollout je v plném proudu.


29. Dubna 2015Poslední aktualizace: 15:54 EDT

(Bitcoin Magazine) Investoři se zvyšuje tlak na získání akcií Bitcoin Investment Trust (VOP) s nabídkami pro 50.000 na $ 35 za akcii u Maxim Group. Self-popsal jako investiční banky full-service a Wealth Management firmy Maxim přijal nejvíce agresivní přístup jak přesto získat investory VOP prodat své akcie.

(CoinDesk) Švédsko směnný Nasdaq schválila Bitcoin bázi burzovní poznámku (ETN), otevírá investice do digitálního měně pro ty, kteří nechtějí, aby se přímo zakoupit a držet bitcoins.

(Mince Fire) iOS verze GetGems je nyní k dispozici na App Store.


3. Dubna 2015Poslední aktualizace 11:40 EDT

(Fusion) agent DEA naplněna Silk Road podvodu měl ‚jít tašku,‘ vytvořený únikový plán strašlivý pirát Roberts.

(The CoinTelegraph) angažovanou generální ředitel GAWminers a PayBase, Josh Garza, který pomohl nastartovat novou peněženku a exchangeservice zatímco přemístění činností do Hongkongu.

(CoinDesk) Muž z Hyannis, Massachusetts byl obviněn a zatčen při pokusu koupit $ 2,500 zbraň z darknet webové stránky pomocí Bitcoin.


30. Dubna 2015Poslední aktualizace: 13:59 PDT

(Business Insider) The New York Times uvádí, že Goldman „udeřil partnerství s hlavním čínském obchodníkovi s cennými papíry, IDG Capital Partners, aby vedl investice 50 milionů $ do kruhu Internet Financial, start-up, který si klade za cíl využít technologie podkladové Bitcoin na zlepšení plateb spotřebitelů.“

(Venture beat) Hedgy, je Bitcoin společnost, která doufá, že k řešení problémů volatility v kryptoměna to, vyplynulo z Adama Draperův Boost, urychlovače s $ 1,2 milionu v ruce.

(CoinDesk) Jako součást nově zveřejněného plánu pro Foundation Bitcoin, výkonný ředitel Bruce Fenton navrhl odstranění Bitcoin tvůrce Satoshi Nakamotoas zakládajícím členem.


6. Dubna 2015Poslední aktualizace: 13:41 EDT

(TechCrunch) Buttercoin, uvedení do provozu výměna Bitcoin podpořena Y Combinator a Google Ventures, se zavírá doorsat do konce tohoto měsíce poté, co nedokázal získat nové investice.

(CoinDesk) William Keep, děkan obchodní školy na College of New Jersey a znalec v trestním stíhání pyramidové naznačil, že tam byly některé aspekty LEO, které byly potenciálně způsobit k obavám.


7. Dubna 2015Poslední aktualizace: 14:59 EDT

(International Business Times) Tento Bitcoin Foundation, organizace usilující o podpoře kryptoměna, zvažuje rozdělení do dvou samostatných subjektů.

(Fortune) CIO Nike opustil a spojování Bitcoin spouštěcí Bitreserve.

(CoinDesk) Tento Bitcoin Foundation představenstvo vydáno nové statementon kontroverzi kolem jeho aktuální finanční situaci a navrhovaná restrukturalizace.


8. Dubna 2015Poslední aktualizace: 16:27 EDT

(Coinsetter) Wall Street na bázi Coinsetter bude pohybovat CAVIRTEX sídle úřadu pro Torontoand integrovat svůj směnný technologii institucionální třídy nabídnout kanadským obchodníkům Bitcoin best-in-třídě kanadský dolar výměna Bitcoin.

(ProgrammableWeb) Bitcoin peněženka a výměna prádla Coinbase dnes oznámila zahájení developerské portalalong s BitHack V2, šestitýdenní Hackathon.

(The CoinTelegraph) Podle interního dokumentu měsíců starý původně vypracované manažerský tým nadace Bitcoin a která byla nyní zveřejněná, základem je s ohledem na rozdělení do dvou samostatných organizací.

(ArsTechnica) Městečko policejní oddělení jen kousek od Bostonu nakonec souhlasil, že zaplatí 500 $ ransomto získat přístup k policejním serveru, který to bylo vyřazené z poté, co byl napaden CryptoLocker ransomware.

(CoinReport) Bitwage, Kalifornie-založený Bitcoin mzdové firma, vydala první mezinárodní Bitcoin mzdové debetní karty.

load...

Související zprávy


Post Bitcoin

Coin Brief Weekly Bitcoin Zpráva o cenách: 14.-20. Září 2014

Post Bitcoin

Bitcoin nemůže být regulován jako Internet

Post Bitcoin

Argentinská centrální banka se bojí Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Lawsky přehledy revidované BitLicense, GAW spouští Paycoin a další

Post Bitcoin

První sada bankomatů v Los Angeles tento týden

Post Bitcoin

Jak může Bitcoin urychlit nebo omezit inflaci Fiatu

Post Bitcoin

Bezprecedentní: Bitcoin Mining Network překračuje 100 PH

Post Bitcoin

Deflace Část 1: Deflaceční povaha ceny Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba může být výhodnější brzy

Post Bitcoin

Bitcoin denní zpráva: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 miliony dolarů, Bitcoin výdajů PAC a další

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvětleny: IJKs BTC

Post Bitcoin

Bitcoinova budoucnost je jasná: cena a vývoj