Práce pro Bitcoins - 4 způsoby, jak získat Bitcoin Online | Czech.Lamareschale.org

Práce pro Bitcoins - 4 způsoby, jak získat Bitcoin Online

Práce pro Bitcoins - 4 způsoby, jak získat Bitcoin Online

Ať už chcete pracovat uvnitř Bitcoin průmyslu nebo jen udělat pár koncertů pro Bitcoins více a jsou k dispozici více možností. Po našem příspěvek o tom, jak získat zdarma Bitcoins jsem stále hodně e-mailů, žádají o to, aby dnes budu si, co Bitcoin práce jsou vlastně naše zde.

load...

Najít práci uvnitř Bitcoin průmyslu

Jedním z nejžhavějších trendů, aby Bitcoin jev přinesl s ním je hledání Bitcoin pracovních míst. Fráze „Bitcoin Jobs“ je hledán zhruba 2000 krát každý měsíc a je jednoznačně na vzestupu (podle Keword Planner Google):

Pokud hledáte pro skutečné práce na plný úvazek v Bitcoin průmyslu zde jsou některá místa dávat pozor na.

load...

Coinalityis webové stránky, které jsou uvedeny různé Bitcoin pracovních míst pro vývojáře, spisovatelé, makléři, obchodníci a další. Můžete také sledovat, že je to twitter profilein s cílem získat aktuální aktualizace pracovních míst.

Další skvělý způsob, jak najít zaměstnání Bitcoin je přes volné noze webové stránky, jako Upwork, Freelancerand Elance. Ačkoli Coinality obvykle sjednocuje ty stejně, stále můžete používat různé filtry na těchto webových stránkách, takže nalezení nejvhodnějšího řešení pro vás. Dalším způsobem, jak jít by bylo hledat Indeedfor Bitcoin pracovních míst. Ve skutečnosti je jedním z předních desek pracovních míst po celém světě.

load...

V poslední době jsem také informoval Cointelegraph pracuje na nové personální služby pro související Bitcoin pracovních míst. Zkontroloval jsem to, ale myslím, že je stále v rané fázi.

Pracujte pro Bitcoins Online

Pokud jste právě zájem dělat nějaké Bitcoins máte několik možností. Dílčí Reddit nazvaný Jobs2Bitcoins zobrazuje Bitcoin pracovní desku, kde si mohou vyměňovat své dovednosti pro Bitcoins. Webové stránky BitGigsis, která je podobná Fiverr kde lidé místo toho, co jsou ochotni udělat pro malé množství Bitocins. Můžete se pokusit, aby se stal prodejce na BitGigs, ale nemyslím si, že místo má tolik provoz.

XBTFreelanceris 100% Bitcoin pouze volné noze stránky, můžete přidat pracovních míst placené výhradně v Bitcoin a nezávislých na druhém konci dostat zaplaceno pouze Bitcoin.

Vyměnit svůj čas pro Bitcoins

Posledním typem způsob, jak vydělat Bitcoin je přes ztrácet čas na internetu. Říkám tomu „ztrácet čas“, protože tyto typy pracovních míst mají obvykle jdeš kolem klikání na odkazy nebo sledování zbytečné reklamy. Přesto, pokud je to něco, co byste chtěli pokračovat, tady jsou vaše možnosti (pro úplnost bych zůstat daleko od některého z nich):

BitVisitor | VisitBit - Pays vám Bitcoins k návštěvě jiné webové stránky.

CoinWorker- Kompletní krátké analytické úkoly online, získávat body a převést je na Bitcoins.

CoinAd | BtcClicks- Nechte si platit za sledování reklamy.

Vydělat Bitcoins tím, že pomáhá lidem na fórech

Asi nejzajímavější způsob, jak jsem zjistil, jak vydělat Bitcoins je tím, co je známo jako podpisový kampaň uvnitř BitcoinTalk fóra. Základní myšlenkou je, že pokud jste aktivním členem BitcoinTalk fórum můžete umístit odkaz na váš podpis podporovat společnost a dostat zaplaceno podle nich. Platba se obvykle odpovídá vaší BitcoinTalk člen úrovni, takže pokud jste nováček budete vydělávat méně než Hero Member. Zde je kompletní listof všechny podpisové kampaně k dispozici na fóru.

Mít i jiné způsoby, jak vydělávat Bitcoins, které nejsou uvedeny v tomto příspěvku? Zanechat komentář sdílení své zkušenosti.

Související zprávy


Post Altcoin

Hledáte práci a zaplatíte v Bitcoinu? Zde je šest webových stránek, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Jak Darkcoin je anonymní DarkSend pomáhá Bitcoin

Post Altcoin

Jak nakupovat EOS v 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Beta recenze - Reddcoin sociální peněženka se sociální integraci sítě

Post Altcoin

Jak analyzovat Bitcoin cenu jako Pro

Post Altcoin

6 tipů, které vám pomohou cestovat s Bitcoin

Post Altcoin

Mince Stručná denní zpráva: Twitch.tv a Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware a Tecnisa

Post Altcoin

Co je Primecoin? Hunter Prime Number

Post Altcoin

Co je Digibyte?

Post Altcoin

Systém GAW Miners je konečně odhalen

Post Altcoin

Dogecon SF: strana, která byla překvapivě vážná

Post Altcoin

SEC předběžné vyšetřování v GAW důlníci potvrdil, a informace unikly