Kdo podporuje SegWit2x (peněženky, výměny): Kompletní seznam | Czech.Lamareschale.org

Kdo podporuje SegWit2x (peněženky, výměny): Kompletní seznam

Kdo podporuje SegWit2x (peněženky, výměny): Kompletní seznam

DŮLEŽITÉ UPDATE: Nadcházející Segwit2x vidlice byla zrušena podle oznámení z 8. Listopadu 16:58:41 UTC.

2017 byl rokem Bitcoin vidlicemi. Pro přehlednost, tady je rychlý přehled:

1.Prior do 1. Srpna 2017, horníci aktivoval zpětně kompatibilní SegWitsoft vidličku. Tento upgrade protokolu Bitcoin zvýšilo transakční kapacity bloků, pevné vážnou chybu známý jako transakční tvárnost, a vydláždil cestu pro Lightning sítě a další zlepšení.

2. Dne 1. Srpna došlo k zpětně nekompatibilní Bitcoin Cashhard vidlice. Bcash rozkol od hlavního Bitcoin blockchain vytvořit altcoin s 8 MB, bloky a bez realizace SegWit. Všechny Bitcoin zůstatky na vidličku době, kdy byly připsány stejné množství Bcash (BCH). Podívejte se na naši Bitcoin hotovost articlefor další podrobnosti.

3. Dne 24. Října, došlo k zpětně nekompatibilní Bitcoin Goldhard vidlice. Bitcoin Gold těžké klikaté od hlavního Bitcoin blockchain vytvořit altcoin se změněnou, ASIC odolného dolování algoritmu známého jako Equihash. Všechny váhy Bitcoin se konala v době vidlice budou připsány stejným množstvím Bgold (BTG), když síťové starty Bgold (pravděpodobně v blízké budoucnosti). Podívejte se na naši Bitcoin zlato articlefor další podrobnosti.

4. SegWit2x (také známý jako S2X / B2X) zpětně nekompatibilní tvrdý vidlice je naplánováno nastat kolem 16. Listopadu B2X poběží z Bitcoin blockchain produkovat altcoin s 2 MB, bloků a podporu SegWit. Všechny váhy Bitcoin se konala v době vidlice budou připsány stejným množstvím B2X. Podívejte se na náš článek o dohodě o New Yorku (který připravil půdu pro SegWit2x) pro více informací.

SegWit2x Podrobnosti Breakdown

Když?

SegWit2x vidlice je naplánováno na Bitcoin blok 494,784, která bude těží někdy kolem 16. Listopadu 2017. Pro aktuální projekce datum a přesný čas těžbu bloku 494,784, navštivte stránku Odpočítávání 2x.

Proč?

Z pohledu Bitcoiner to, SegWit2x je útok velkými horníky a firemních zájmů, a to v úmyslu získat kontrolu nad vývojem Bitcoin. Je to vnímáno jako útok v první řadě kvůli nedostatku konsenzu a ochrany opakovaného záznamu, který bude téměř jistě povede k chaosu, zmatenost a ztrát. Výpisy z týmu S2X jasně ukazují, že S2X má nahradit stávající Bitcoin.

Kdo?

Reddit-user readish sestavují následující listof jednotlivců známých podporovat S2X veřejně:

Rozvoj

Bitcoin jádro a dalších klíčových vývojáři, kteří už vyjádřily svůj názor o SegWit2x jsou zde uvedeny (všichni jsou jednomyslně proti němu).

Bývalý jádro dev a CEO Jeff bloq Garzik je jediným SegWit2x developer. Garzik byl kritizován za současně pracuje na další ICO altcoin s názvem metronom.

„V současné době Bitcoin čelí existenciální hrozby z vidličky, vývojář drama, a tak dále.“
- Jeff Garzik na motivaci Metronome je

Je tu zřejmý konflikt zájmů, která je vlastní rozvoj sporné tvrdou vidlicí a zároveň vyvine ICO založen na omezení narušení z takových vidlic. Reakce na Bitcoin komunity na tuto zprávu byla v drtivé většině negativní a byl shrnut nejlépe Samson Mow'soutraged tweet:

Kód

SegWit2x byl klonován z Bitcoin Jádra 0,14. Ačkoli jádrové nejnovější verze 0.15, byla oprava proti uzlů shazovat zneužít (disclosedby Chris Jeffry na konferenci Breaking Bitcoin [02:29]), klient SegWit2x (známý jako btc1) zůstává zranitelná.

Šance na úspěch

Každému, kdo sleduje vývoj, je jasné, že SegWit2x má malou organickou podporu. Jaký to má, je vysoká míra horník signalizace:

83% z bloků v současné době signalizuje podporu svých horníků na NYA. Statistiky z Coin.Dance.

Nicméně, mějte na paměti, že signalizace je v tomto kontextu poměrně irelevantní. Signalizace pro nově vzniklou konsensus (také známý jako Bitcoin Unlimited vidlice, který nedokázal spustit) dosáhla 45% bez účinku. Přidání signál ke každému bloku těžené náklady horníky nic (a může dokonce vydělat jim peníze navíc, pokud S2X fanoušci jsou ochotni zaplatit), takže by neměl být považován za spolehlivý indikátor.

To, co nakonec záleží, je tento řetězec horníci budou moje; všechny ukazatele poukazují na to, že řetěz s největší hodnotou (pro většinu uživatelů a ekonomické aktivity). To je vysoce nepravděpodobné, že by strana S2X.

Trhy jsou v současné době oceňování B2X futures mezi 15% a 25% BTC:

Bitfinex současní pricefor B2X futures proti Bitcoin je 14,5%.

HitBTC současný pricefor budoucnosti B2X proti Bitcoin je mírně vyšší u 23%.

Exrate současní pricefor B2X futures proti Bitcoin je 15%.

Podpora SegWit2x Exchange

Pokud chcete obchodovat SegWit2x teď můžete posílat své stávající bitcoins na některou z výše uvedených burz (Bitfinex, HitBTC nebo Exrates) je rozdělit do Bitcoin a B2X futures žetonů. Tato možnost je pouze pro pokročilé obchodníky; pokud půjdete all in na B2X futures a vidlice se tak nestane, budete přijít o všechno. Prostudovat podmínky nabízené těchto výměn těsně před zvážením této možnosti; aplikovat četné úlovky a komplikace.

Snadný způsob, jak získat B2X

Nejjednodušší (v protikladu k nejbezpečnějším způsobem) pro držitele Bitcoin dostat SegWit2x mince je poslat bitcoins k nosnému výměnu dříve, než dojde vidlice. Pouze bitcoins držené výměnou v době vidlice bude připsáno SegWit2x.

Poznámka: Síť Bitcoin může být pomalé, pokud je tu nával lidí pohybujících se mince před vidlice. Je doporučeno, že jste poslat své mince v dostatečném časovém předstihu za přiměřený poplatek.

Tyto výměny mohou připsat uživatelům B2X pokud se domnívají, že je to bezpečné:

  • CryptoFacilities (pokud je implementován plnou ochranu replay) - neoficiální prohlášení
  • CoinCheck (je-li plná ochrana proti replay je implementována a pokud jsou splněny různé jiné bezpečnostní podmínky) - prohlášení
  • CoinJar (od ledna 2018 při nejbližší) - Prohlášení

Udržování mince na burzovním trhu je něco, co obvykle nedoporučují, pokud nechcete řídit soukromý klíč, nemusíte ovládat bitcoins. Výměny se mohou v rozporu s jejich tvrzení tím, že nepřijme technicky, zbankrotovat, nebo získat počítačový pirát, kromě jiných možností, a všechny tyto možnosti by mohlo vést ke ztrátám. Pravděpodobnost, že výměny dochází k problémům se zvyšuje během ničivé události, jako je například příští vidlice.

Nejbezpečnější způsob, jak dostat své B2X mince je, aby se vaše bitcoins ve svém osobním peněžence a tvrdí jim pouze přes oficiální doporučenou procesu vaše peněženka je.

Poznámka: To může trvat nějakou dobu, peněženky implementovat správné řešení. Do té doby se cena B2X žetonů se může pohybovat proti vám.

Ať už se rozhodnete spolehnout na burze vám kredit B2X nebo tvrdí, že přes své vlastní Bitcoin peněženku, pokud máte v úmyslu ji obchodovat, pak budete potřebovat, aby ji udrželi v nebo jej poslat na nosnou výměnu. Ne všechny burzy, které vydávají B2X uživatelům nabídne trh v něm.

Poznámka: To je, jak se situace stojí od 6. Listopadu, na našeho nejlepšího vědomí. Další výměna se očekává, že oznámí své pozice do budoucna. Zkontrolujte, zda se pro aktualizace tohoto článku.

Související zprávy


Post Altcoin

Fluttercoin: nová myšlenka v alternativách k Bitcoin

Post Altcoin

Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice

Post Altcoin

Jak nakupovat IOTA: Základní příručka pro začátečníky

Post Altcoin

Lex Cryptographia, Bitcoin a Revoluce otevřeného bazaru

Post Altcoin

Multisig: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

6 nejlepších Bitcoin dolování software

Post Altcoin

4 jednoduché kroky k přijetí Bitcoin ve vaší firmě

Post Altcoin

Vysvětlení nízké ceny Reddcoinu a výzvy k transparentnosti

Post Altcoin

Cryptocurrency bitva zelených

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Úterý - Staňte se expertem Bitcoin Safety Expert

Post Altcoin

4 důvody, proč úl je revoluční Bitcoin peněženka

Post Altcoin

Reddcoinova revoluční změna: doklad o rychlosti výkyvu (PoSV)