Pochopení Bitcoin Arbitrage | Czech.Lamareschale.org

Pochopení Bitcoin Arbitrage

Pochopení Bitcoin Arbitrage

Nejjednodušší definice arbitráže kupuje něco levného na jednom trhu a prodávat jej nákladně na jiném trhu. Je to v podstatě vydělávání peněz z neefektivních trhů.

Řekněme Bitcoins se prodávají za $ 100 na BTC-E, ale oni se prodávají za $ 110 se konalo v Mt.Gox. V takovém případě byste mohli koupit Bitcoins na BTC-E a okamžitě prodat na Mt.Gox, aby zisk z rozdílu cen na obou burzách. Tento jev se nazývá arbitráž a to je výhodný způsob, jak vydělat peníze. The A pohled na vteřinu o Bitcoin Ticker na pravé části této stránky a vidět velké cenové rozdíly.

load...

Tak proč jsou jejich arbitrážím v Bitcoin?

By neměly ceny jsou stejné na všech trzích? Akcie, například, být často obchodovány na více trzích, ale ceny jsou téměř vždy téměř stejný. Tak proč pak může cena Bitcoin lišit tolik trh trhem? V současné době je velký rozdíl v cenách je způsoben spíše na rostoucí bolesti, kterou utrpělo burzách, jako je Mt. Gox. Jednoduše řečeno, Bitcoin exchangesaren't stejně vyvinutý jako burzách, a úrovně obchodní nejsou tak vysoké, nebo regulována přirozenými tržními silami. V budoucnu příležitost k arbitráži bude zmenšovat masivně.

load...

Dále, někteří obchodníci tvrdí, že peníze na některých burzách, jako je Mt. Gox, stojí méně než peníze na jiných burzách, jako Bitstamp. Důvodem pro to je, protože to je ve skutečnosti složitější vybrat peníze na Mt. Gox a může skutečně trvat i několik měsíců, aby tak učinily. Výměny, které umožňují lidem odstoupit rychleji se tak více vysoce ceněn obchodníky kvůli likviditě a schopnost rychle přístup k finančním prostředkům.

Kopat v trochu hlouběji do lokalit, jako je stoh exchangeI've našel tvrzení o arbitráž bytí nemožné, aby provedla od června 2013, kdy Mt.Gox pozastaven stažení USD ze svých účtů. Vzhledem k tomu, Mt.Gox má obvykle vyšší ceny to samozřejmě poškozeny snahy arbitráži. Ještě jedna tvrzení uvádí, že je možné arbitráži, ale protože marže jsou tak nízké, budete muset hluboko do kapsy, aby se značné množství peněz.

load...

Je arbitráž riskantní?

Tyto rozdíly v cenách, nicméně, dělat vytvořit jedinečné arbitrážní příležitosti. My vás varovat však, že zatímco někteří lidé tvrdí, že arbitráž je „bez rizika“ způsob, jak vydělat peníze, skutečně existují rizika. Za prvé, Bitcoin obchodování a výběry jsou stále v rodící se fázi vývoje. To může trvat dlouhou dobu vést a dokončit obchod, i když jej okamžitě zahájit. Mezitím, jak váš obchod probíhá, mohou ceny divoce houpat a může změnit tolik před provedením transakce, které mohou mít za následek ztráty.

Cenové rozdíly mohou být také vytvořeny kvůli rozdílům v poplatcích na různých burzách. Jestliže jeden burzovní poplatky vyšší poplatky zrušit nebo provádět transakce, cena Bitcoins bude s největší pravděpodobností nižší, aby odrážely náklady na tyto poplatky. Zároveň, pokud jiný burza má nižší poplatky, ceny budou pravděpodobně vyšší. Někdy je rozdíl v ceně mezi těmito dvěma výměnami je dostatečně velký, nicméně, stále nabízejí příležitosti k zisku. Jen ujistěte se, že budete trávit čas studiem poplatků na různých burzách a vzít ty v úvahu při provádění obchodování.

Mohu spoléhat na arbitráž v dlouhodobém horizontu?

Jako Bitcoin vyvíjí a stane se více široce použitý a přijal, ceny na různých trzích by měla přijít blíž k sobě. To znamená, že v průběhu příležitosti, jak vydělat peníze prostřednictvím arbitráže bude pravděpodobně snižovat. Zatímco příležitosti bude nadále k dispozici, budete muset více pozorně sledovat a monitorovat trhy častěji všímat nesrovnalosti.

Pokud jste se zapojily do arbitráže, měli byste také udržet si aktuální informace o významných změnách na trhu. Je možné, že měnící se okolnosti jsou vlastně příčinou za cenových pracovních míst na jedné výměně, a druhá výměna prostě dosud reagoval. Například, pokud ceny na burze zvýhodněný evropskými obchodníky náhle klesne o $ 10 by mohla kvůli zpráva o skandálu v Evropě jen zlomil a North American obchodníci dosud reagoval.

Sečteno a podtrženo - mám dělat, nebo ne?

Já jsem hledal webové dost dlouho najít odpověď na tuto a dospěl k závěru, že stejně jako většina věcí v životě budete muset vyzkoušet sami zjistit. Takže jdu provést experiment v tomto týdnu, který budu dokumentovat a post zde se svými závěry. Do té doby jsem zjistil, že Bitcoin Analytics poskytuje několik užitečných informací o arbitrážních příležitostí. Tam jsou také některé obchodní roboty, které tvrdí, že může udělat automaticky za vás, ale od té doby jsem se snažil některé z nich (zatím) nemohu říct s jistotou.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak obchodovat s Bitcoins a NEZabezpečení

Post Altcoin

Kalifornie o krok blíž k legalizaci Bitcoin

Post Altcoin

Bitcoin základy

Post Altcoin

Analýza Bitcoin proti Litecoin a Gold proti Silver

Post Altcoin

6 Bitcoin obchodní školení stojí za čtení

Post Altcoin

Tutorial o tom, jak přejít na peněženku Reddcoin POSV

Post Altcoin

Úvod do obchodu Bitcoin

Post Altcoin

Hledáte práci a zaplatíte v Bitcoinu? Zde je šest webových stránek, které vám mohou pomoci

Post Altcoin

Denní zpráva společnosti Bitcoin: BitFury Capital investuje do společnosti BitGo, společnost KnCMiner uzavře investiční kolo $ 14M série A a další

Post Altcoin

Mince Stručná denní zpráva: Twitch.tv a Dogecoin, Apple Pay, Gavin AMA, Bitcoin Ransomware a Tecnisa

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) je nyní vyzbrojen multisig

Post Altcoin

Bytecoin (BCN), stav umění, anonymní kryptocurrency