Nepotvrzená Bitcoin Transaction? Zde je návod, jak zkrátit dobu transakcí společnosti Bitcoin | Czech.Lamareschale.org

Nepotvrzená Bitcoin Transaction? Zde je návod, jak zkrátit dobu transakcí společnosti Bitcoin

Nepotvrzená Bitcoin Transaction? Zde je návod, jak zkrátit dobu transakcí společnosti Bitcoin

Poznámka od autora: Naše předchozí guideexplains jak se vyhnout přilepená transakce: po zaplacení poplatku správné pro aktuální síť okolností. Tato příručka vysvětluje, jak se vypořádat s přilepená transakcí a snížených poplatků.

Doporučujeme přečtení těchto průvodců v pořádku, protože první část se zabývá nějaké foundational pojetí. Tato příručka předpokládá určitou znalost peněženky operací-zejména nacházet ID transakce (TXID) a vstupy a výstupy.

Bitcoin je Rocket Ride vytvořil mnoho věřících a vyvrácené hodně kritiky. Bitcoin je futures se nyní obchodují na tradičních trzích a Bitcoin řadí 2ndin Google vyhledá 2017. Takže je jasné, že Bitcoin se daří nad očekávání všech ale nejoptimističtějších časných adoptivních rodičů.

Ale to není vše dobré zprávy! Výměny jsou vzpěr pod tlakem nového uživatele registrací (které jsou údajně vyšší řád než loni). Ještě o: The Bitcoin síť je rychlý růst přinesl ji až na hranice své kapacity nemodernizované měřítka.

Problém: vysoké poplatky a pomalé Transakce

Pokud jste poslal Bitcoin transakce na začátku prosince, je pravděpodobné, že jste zaplatili poplatek opravdu vysoké dokonce rekordní transakci. A pokud tomu tak není, pak jste možná zažili zpožděné transakce.

Zde je způsob, jakým pracuje Bitcoin: omezený počet transakcí, lze potvrdit v každém bloku. Jak asi víte, horníci vyrábět nový blok každých 10 minut nebo tak, a transakční poplatky jsou „úplatky“, které přesvědčí horníky zahrnout transakce v jejich nových bloků. Je vložený transakce je známý jako potvrzení.

Je-li cena je opravdu volatilní, mnozí lidé často pokusí odeslat transakcí najednou. Takže soutěž na tomto omezeném prostoru bloku přijíždí poplatků. Čím vyšší je poplatek připojen k transakci, tím větší je pravděpodobnost, že bude potvrzen v dalším bloku.

Johoe je Bitcoin Mempool Statisticssite poskytuje vizuální reprezentaci počtu nepotvrzených operací v průběhu času a napříč různými úrovněmi poplatků. Je to skvělý zdroj.

Poznámka: Vzhledem k tomu, mempoolfills objevují nové kapely a rozšířit, a poplatky jsou poháněny nahoru. Vzhledem k tomu, mempool vymaže, nejvýše položené poplatek v rozmezí mají tendenci být zpracovány a uzavřen jako první, neboť představují nejvýnosnější transakce pro horníky. Tento ekonomický proces je označován jako trh poplatku.

Nezbytné Concepts

Víme, že jste pravděpodobně netrpělivě opravit transakci, ale přitom vyžaduje určité znalosti o tom, jak Bitcoin funguje. Budeme se snažit udržet technobabble na minimum...

1. Mempool

Grafický výše znázorňuje, co je známé jako fondu paměti (mempool): sadě nepotvrzených transakcí, které čekají které mají být zapsány do blockchain. Mempool uložen v paměti (RAM) všech Bitcoin plných uzlů (tj počítačů, které jsou součástí sítě Bitcoin).

Všimněte si, že různé uzly mají různé verze mempool, podle toho, které transakce vědí oa pamatovat. Takže každý mempool se liší pro každý uzel. Je-li transakce nepotvrdila po dlouhou dobu, bude to nakonec slábnout z mempool uzlu. Aktuální výchozí časový limit je 72 hodin. (Dříve bylo 2 týdny). Ale uzly mohou nastavit vlastní dobu. Tyto transakce s nejnižší hodnotou bude rovněž upuštěno od mempool, jak jsou zapsány vyšší transakce poplatek.

Je možné, že určitý uzel (asi svůj vlastní) nikdy zapomenout na své transakce, a může dokonce občas rebroadcast to, který připomíná ostatní uzly o tom.

2. Transaction ID

Bez ohledu na to, zda je to potvrzeno nebo nepotvrzená, každý Bitcoin transakce (TX) je přiřazen jedinečný identifikátor, který je známý jako ID transakce (TXID). Vaše peněženka bude hlásit tuto TXID. Můžete konzultovat dokumentaci k peněžence, pokud si nejste jisti, jak se k nim dostat. Zkopírováním a vložením TXID do libovolného bloku průzkumník, získáte více informací o transakci.

Poznámka: bude třeba váš TXID pro některá řešení níže na které se vztahuje.

3. Satoshis na bajt (TV / B)

Poznámka: Velikost vaší transakce (což vám mnoho peněženky umožňují náhledu) je zastoupen v bytech či kilobytech. Najdete konečný poplatek budete platit horníků vynásobením velikosti podle výše poplatků (což se měří v satoshis).

Standardní velikost non-SegWit transactionis kolem 250 bajtů. Nicméně velikost Bitcoin transakcí se značně liší, na základě 3 hlavní faktory:

 • Počet vstupů
 • Počet výstupů
 • Složitost tohoto skriptu

Vstupy

Možná jste obdrželi tisíce malých BTC plateb v průběhu let, pak se pokusil, aby se jeden velký platbu. Pokud ano, bude vaše transakce pravděpodobně obrovské velikosti. (Zde je krátké vysvětlení o tom, proč.) Před pokusem o strávit mnoho vstupů, počkejte, až se mempool je poměrně jasné (méně než 50.000 nevyřízených transakcí), a poplatky jsou odpovídajícím způsobem nízká.

Poplatek Reduction Tip: Můžete konsolidovat své adresy zasláním mnoho malých vstupů na adresu, kterou vlastníte-v době, kdy poplatky jsou nízké. Tímto způsobem, budete výrazně snížit své budoucí poplatků konsolidací váš počet vstupů do jednoho.

Možná se budete muset pravidelně tento proces opakovat vždy při odesílání méně než úplnou bilanci peněžence na adresu. Pak budete dostávat nový vstup, aby se změny. Pro dosažení optimálních výsledků konsolidovat do SegWit adresu!

Výstupy

Poplatek Reduction Tip: Při vytváření více výstupů (jinými slovy, provádění plateb na více adres najednou), to dává smysl, aby šarže své transakce, namísto toho, aby více plateb. Tím, budete oba snížit poplatky (i když bohužel ne násobku svého zamýšleného příjemce adresa) a vaší velikosti transakce (nebo „blockchain stopy“).

Zde jsou návody pro posílání více transakcí v Bitcoin Coreand Electrum. U ostatních peněženky, konzultovat svou dokumentaci, s cílem zjistit, zda je tato funkce podporována.

Script Složitost

Pokud používáte složité podmíněné platby (například platby multi-sig, které zahrnují celou řadu signatářů), vaše velikost transakce budou také výrazně zvýšit.

Poplatek Redukce Tip: V tomto případě použití SegWit nebo tvorbě jednodušších podmínek budou oba pomoc.

Tyto faktory ovlivňují velikost transakce, a tak mají vliv na poplatek placený. Pro interaktivní Například, podívejte se na stránku Poplatky Coinb.in je.

Všimněte si, že pravidelné, non-SegWit vstupy jsou významným faktorem v konečné velikosti byte.

4. Poplatek Odhad

Peněženky pokusit se Vám přiměřený poplatek, na základě současných a stavy mempool. Poslední verze (0.15+) z Bitcoin jádra mají tendenci dělat většinu inteligentní odhady. Peněženky a služby, které jsou vyšší nabídka na trhu poplatků vyjet všech ostatních poplatků.

Většina peněženky vám umožní nastavit vlastní poplatky, a s praxí, můžete obvykle dělat lépe než jejich odhadu distribučních algoritmů. A samozřejmě, budete muset prohlédnout velikost vaší transakce, než budete moci nastavit poplatek.

Za pomoc při výběru správného poplatek, viz náš předchozí vedení, zejména části týkající se pomocí displeje mempool na Earn.com. Všimněte si, že vydělat dává mnohem přesnější pohled než místě Johoe, takže je lepší, týkající se volby poplatků dolů na 10 satoshis.

Nízký poplatek Solutions

Roztok 1: SegWit

Každý blok Bitcoin pojme asi 2500 pravidelné transakce, ale asi 8,000 SegWit transakcí. Vzhledem k tomu, že jsou menší, SegWit transakce mají mnohem nižší poplatky.

Tady je ta dobrá zpráva: Můžete využít SegWit právě teď pomocí peněženky a služby, které ji podporují.

Kdyby každý běžel SegWit, problémy s vysokým poplatkům a uvízl transakce by zmizely, alespoň do doby, několik milionů více lidí dostat do Bitcoin!

Poznámka: Aby bylo možné použít SegWit v kompatibilním peněženku, musíte nejprve poslat své mince ze své standardní adresa (y) na SegWit adresu, která je generován tímto peněženky. Stejně jako u konsolidace mince, tento proces by měl být proveden, když poplatky jsou nízké. Stejně tak, bude to ušetří spoustu peněz na budoucí transakce.

Dále si všimněte, že existují dva typy SegWit adresách:

 • P2SH (zaplatit skriptu hashe) adresy, které začínají s „3“
 • Bech32addresses, které začínají s „BC1“

Ačkoli bech32 transakce jsou o 10% menší, oni nejsou široce ještě podporováno tolik peněženky a služby jsou schopni poslat BTC na bech32 adresy. Nicméně bech32 adresy lze spolehlivě posílat BTC se všemi ostatními typy peněženku.

Pro maximální kompatibilitu, je to v současné době doporučeno použít P2SH „3“ SegWit adresy. Vzhledem k tomu, elektrum výchozí hodnota bech32 adresy, tento kompatibility lze dosáhnout změnou cestu derivační.

Varování: Některé airdrops a forkcoinsreward vám žetony, protože váš zůstatek Bitcoin nerozpozná SegWit adresy.

Řešení 2: Použijte GDAX pro výběry, namísto Coinbase

Máte-li Coinbaseaccount, přesunout mince GDAX (Coinbase pokročilý obchodní výměna), pak odstraňte je. Na rozdíl od zjednodušené straně Coinbase, GDAX neúčtuje poplatku za výběr. Vzhledem k tomu, že se objevily zprávy, že tento proces aplikace byl odložen, budete muset požádat o GDAX účet, pokud nemáte jeden.

Jednání s Stuck transakcí

Metoda 1: nahradit podle poplatek (RBF)

Pokud je vaše peněženka podporuje RBF, můžete povolit it-buď za dotyčné transakce, nebo jako výchozí volba. Potom můžete experimentovat s co největším počtem transakcí hubatý, low-Fee, jak vaše časová omezení dovolí.

Pokud je vaše transakce dostane přilepená, můžete snadno narazit na poplatek prostřednictvím RBF volby. Peněženku se pak automaticky rebroadcast transakci, s poplatkem zvýší na určité hodnotě. Samozřejmě, že byste měli nastavit úroveň výš, a odkazují na výše uvedených úsecích pro odhad poplatků.

Doporučujeme povolit RBF jako výchozí možnost pro všechny vaše transakce, pokud jste odesílání transakcí, které jsou určeny být přijímán bez potvrzení. V některých peněženkách, RBF je funkce opt-in. To vám může ušetřit spoustu bolesti hlavy poplatků souvisejících, takže to opravdu není nevýhoda k jejímu používání.

Tip: Electrum (software peněženka) a GreenAddress (web peněženka) mít jednoduché funkce RBF v jejich GUI, a také podporují SegWit.

Metoda 2: Nepoužívejte trávit nepotvrzených Mince

Pokud budete čekat přijímat mince, vyhnout se utrácení až dorazí. Zatímco většina peněženky nebude trávit nepotvrzených mince ve výchozím nastavení, může určité peněženky to umožňují. Poslední věc, kterou chcete udělat, je vytvořit novou transakci, která závisí na potvrzení předchozího jeden. To může vést k této ošklivé scénáře: řetězem nepotvrzených transakcí.

V Electrum, ujistěte se, že dno je zaškrtnuté políčko.

V Bitcoin jádro, ujistěte se, že tlačítko dno unticked.

Odlepování Transakce

Pokud žádný z výše uvedených možností pracovat pro vás, tady je to, co můžete udělat následující:

Metoda 1: Počkat

Někdy, čekání je to nejlepší, co má dělat. Pokud je vaše transakce není naléhavá, dát pauzu, a zapomenout na to na chvíli. Je tu dobrá šance, že to samo o sobě bude třídit, tím či oním způsobem.

Metoda 2: rebroadcast

Možná jste si všimli, že poplatky klesly, a transakce s podobnými poplatků jsou stále potvrzují. Pokud ano, to dává smysl, aby rebroadcast své poplatků (pokud jsou starší než 72 hodin).

Existuje mnoho způsobů, jak rebroadcast transakcí. Například můžete zadat „resendwallettransactions“ do konzole, pokud používáte Bitcoin jádra peněženku. Ostatní peněženky může také nabídnout tuto funkci, takže můžete konzultovat své dokumentaci pro více informací. Je také možné využít on-line službu pro rebroadcast. Jednou z možností je Broadcast stránku Coinb.in je:

Všimněte si, že web očekává transakce hex kódováním. Můžete snadno získat pomocí následujících 4 jednoduchých kroků:

 1. Zadejte své transakce ID (TXID) do bloku průzkumníka Blockchain.info, jak je vysvětleno výše.
 2. Všimněte si, že URL v adresním řádku se změní na https://blockchain.info/tx/, následuje své celé TXID.
 3. Poté, co se váš TXID do adresního řádku zadejte následující text: format = hex.
 4. Blockchain zobrazí velký kaňka hexadecimálním kódu. Zkopírujte a vložte jej do stránky vysílání, a klikněte na tlačítko Odeslat. Vaše transakce pak bude rebroadcast.

Metoda 3: Transakční Akcelerátory

Urychlovače transakce jsou spojeny s těžební bazénů. Budou přidat TXID na seznam těch, které jsou zahrnuty v dalším bloku, které důl, pokud mají schopnost učinit. Některé z nich jsou zdarma. Jiní jsou zdarma pod určité velikosti. Jiní účtovat předem, a ještě jiní požádat tipy.

Vaše poslední střediska jsou:

 • Dvakrát výdaje
 • Provedení dítě Platí pro Parent (CPFP) transakce na příchozí transakce

Dvakrát výdaje opět pošle stejné transakce, ale s vyšším poplatkem. Je to podobně jako RBF, ale s tím rozdílem: RBF transakce v souladu se zavedenými pravidly protokolu, a jsou začleněny v několika provedeních peněženky. Mezitím, double-výdaje jsou považovány za neplatné. (Ve skutečnosti je to jeden z hlavních problémů, které Bitcoin byl vytvořen pro řešení!) A všechny peněženky jsou navrženy tak, aby jim předcházet.

CPFP transakce v podstatě strávit mince, které jsou příchozí, ale nepotvrzené, což je přesně to, co jsme nedoporučená při prevenci uvízl transakcích metodu 2. Poplatky z nových obchodů jsou dostatečně vysoké pro pokrytí sebe a nepotvrzené transakce, které jsou závislé na. V případě, že poplatek je dostatečně vysoká, může být horník láká k dobývání staré, nízký poplatek, nepotvrzenou transakci, aby se žádat o nový, high-poplatek CPFP transakci (jak je to možné uplatnit nárok na novou transakci, než ten starý je potvrzeno).

To Bitcoin wikidetails metody pro oba procesy.

Upozornění: Mějte na paměti, že tyto procesy jsou poněkud zamotané, složité postupy, které mohou umístit své finanční prostředky v ohrožení.

Budoucí řešení pro poplatky a rychlostí: Lightning síť!

I když to není zcela připraven pro běžné přijetí Lightning Network slibuje téměř okamžitý, volné transakce na všechny Bitcoiners.

Související zprávy


Post Altcoin

6 Bitcoin obchodní školení stojí za čtení

Post Altcoin

Jak vydělat peníze s Bitcoin - 99Bitcoins Případové studie

Post Altcoin

Co je Dogecoin, Charitativní mince?

Post Altcoin

Rebranding, rozhovory a úplný seznam mincí

Post Altcoin

Jak vytvořit Bitcoins z vašeho domácího počítače

Post Altcoin

Tipy pro nové investory

Post Altcoin

Multisig: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak požadovat Bitcoin Gold (BTG): Podrobný průvodce

Post Altcoin

Hledání zástupců mincí z kryptografických komunit

Post Altcoin

4 důvody, proč úl je revoluční Bitcoin peněženka

Post Altcoin

Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost

Post Altcoin

Bitcoin základy