Jednoduchá metoda k posílení bezpečnosti Bitcoins | Czech.Lamareschale.org

Jednoduchá metoda k posílení bezpečnosti Bitcoins

Jednoduchá metoda k posílení bezpečnosti Bitcoins

Vždycky je tu hodně mluví o tom, jak, aby se vaše Bitcoins bezpečí. V dnešním příspěvku chci představit novou peněženku, že právě byly k dispozici, které budou drasticky zvýšit bezpečnost vašich Bitcoins.

Multisig - nukleární Launch protokol svého Bitcoins

Pokud jste se zabývá Bitcoin dost dlouho jste pravděpodobně slyšeli termín „Multisig“. Není to tak dávno Bitpay zahájila Copay- si Multisig Bitcoin peněženku. Ale co multisig vlastně znamená?


Multisig adresy nebo multisig peněženky jsou peněženky, které potřebují autherization určité množství lidí za účelem provedení transakce. Jen si to představit jako své vlastní duální potvrzovacím řízení osobního jaderné startu. Zde je příklad:

Řekněme, že chci založit Bitcoin společnost s 3 dalšími partnery. Jste se rozhodli otevřít si Bitcoin účet pro tento účel a definovat, že za účelem výběru peněz z peněženky alespoň 3 ze 4 jsou potřebné podpisy. Tímto způsobem nikdo nemůže provádět žádné finanční rozhodnutí sama se souhlasem alespoň 2 více lidí.

Zaregistrujte se s Copay

Otevření účtu u copay je snadné. Pro účely tohoto tutoriálu jsem použil ve webové verzi Copay ale je tu i Android verze, že následná rozšíření prohlížeče. Za prvé, jen jméno vaší peněženky, rozhodnout, kolik lidí bude k němu připojen a kolik to bude vyžadovat podpisy. To není doporučeno používat Copay bez jakýchkoliv účastníků.

Pozvat účastníky pen¾ence je

Jakmile je vytvořen peněženky budete mít tajný klíč, který budete muset poslat do jiného účastníka. Budou zase připojit k již existující peněženku a vložte tento tajný klíč jako jejich zadání hesla. Poté, co všichni účastníci se připojili, můžete začít pracovat s peněženkou (věřím, že byste měli být schopni tak učinit ještě před všemi 4 přišli na palubu).

Je doporučeno, aby všichni účastníci zálohování peněženku a udržovat zálohu nejméně ve 2 různých místech - například e-mail a flash disk.

Proč je to tak důležité pro bezpečnost mých Bitcoins'?

Můžete použít multisig peněženku, aby se zabránilo krádežím Bitcoin. V případě, že někdo hacky váš wallet'sprivate klíč Bitcoin stále nebude moci ukrást vaše Bitcoins protože nebude mít dostatek podpis k autorizaci jakékoli transakce. To je důvod, proč vás udržet mincí v peněžence multisig je velký bezpečnostní opatření. Pro podrobný návod, jak používat Copay sledovat video v horní části tohoto videa.

Související zprávy


Post Altcoin

Průvodce: 4 Nasty Programy, které budou útočit na vaše soubory pro Bitcoins

Post Altcoin

Jak můj Bitcoins: jednoduchý průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Tutorial: Jak používat peněženku Darkcoin a Darksend

Post Altcoin

Gavin Andresen vám ukáže, jak implementovat dvoufaktorovou ochranu souborů peněženky

Post Altcoin

Jesse Powell Ripple odstoupí

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) je nyní vyzbrojen multisig

Post Altcoin

Ripple Implozion

Post Altcoin

Bitcoin Scam Test - 10 nástrojů pro určení, zda je Bitcoin Business Legit

Post Altcoin

Bratislava podzemní převzetí Worldcoin Ačkoli WDC Alliance vyrazí revoluční Drunk Turtle Peněženka Release

Post Altcoin

Představujeme Ekvádorovu oficiální vládou schválenou kryptopřenosnost

Post Altcoin

Stát Dogecoin

Post Altcoin

Co je to Dogecoin