Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice | Czech.Lamareschale.org

Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice

Jak dosáhnout až 20% zisk z vašeho Bitcoins prostřednictvím investice

Jedna z nejčastějších otázek, které jsem ptají našimi uživateli je, jak mohu investovat své Bitcoins. Začnu se tím, že nejsem žádný investiční expert, ale v průběhu celého roku a půl jsem se zabývá Bitcoins jsem získal určitou představu o různých možnostech investování. Tento příspěvek uvádí svůj vlastní osobní a nevzdělané opinionabout Bitcoin investice - použijte ji na vlastní nebezpečí.

load...

Varianta # 1 - Držte Bitcoin dlouhodobě

Tato možnost je tak jednoduché, jak to zní. Koupit co nejvíce Bitcoins, jak si můžete dovolit ztratit (není vůbec investovat částku, kterou si nemohou dovolit ztratit) a držet se k nim, dokud nedosáhnou ziskový cíl cíl. Například jsem si koupil své první Bitcoins když byli $ 120. Dokonce i když jsem jim prodat teď bych ještě na zisku 350%. Můj osobní názor je, že cena Bitcoin poroste, jak to bude stále více a více hlavního proudu, takže dávám přednost použití takových chvílích, kdy je cena nízká koupit a čekat na zisk alespoň 20% před prodejem. Nenajdete lepší ROI (Return On Investment) kdekoli jinde.

load...

Varianta # 2 - Úvěrové Bitcoins na „cizí“ za stálou měsíční výnos

Jeden z slibnější startech jsem se setkal v poslední době je BTCJam. Portál funguje jako peer to peer lending sítě byly můžete půjčit své Bitcoins s cizími lidmi, které jsou v případě potřeby úvěru a jsou odhodláni platit zpátky za určitých podmínek. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) pro tyto typy úvěru může dosáhnout téměř 20%, která je obrovská.

Tato investice metoda je trochu risker protože jste věřit někoho, koho neznáte, aby vám splatit. Z uvedeného vyplývá, mějte na paměti, že všechny transakce jsou prováděny prostřednictvím BTCJam a že loaners mají specifické úvěrové skóre v závislosti na množství důvěryhodnosti mají (ověření totožnosti, vyplacené předchozí úvěry atd.).

load...

Půjčil jsem první Bitcoins tento měsíc a jsem v současné době čeká na můj první platba přijde, jakmile jsem si to budu aktualizovat, jak velký zisk I z této transakce. Výhodou použití této metody je, že pokud vše půjde dobře jste aktivně zvýšit svou počtu Bitcoins měsíc po měsíci. Pro pořádek - já nepřidružený jakýmkoli způsobem souvisí s BTCJam.

Varianta # 3 - HYIP (High Yield Investment Programs)

Asi před 2 měsíci jsem byl představen koncept HYIP. Základní myšlenkou je, že budete investovat nějaké peníze a získat vysoký výnos o ty peníze docela rychle. Téměř všechny z těchto programů jsou kompletní podvod. V té době jsem si nebyl vědom toho, a rozhodne risknu na webové stránky s názvem MyDailyBitcoin (místo již není aktivní). Na stránkách slíbil, že vám návratnost 10% denně za částku, kterou investoval.

Protože jsem byl dost skeptický jsem původně investovali malé množství 0,1 Bitcoins. Čekal jsem po dobu 2 týdnů a zjistil, že jsem se vlastně dostal zaplaceno to, co bylo slíbeno. Pak se investovaly větší množství 1 Bitcoin. Asi týden nebo tak po webu se stal nepřístupný. Já jsem hledal Bitcointalk fórum a našel místo diskutovat o legitimitu MyDailyBitcoin. Čtení přes závity se zdálo, že MyDailyCoin bylo uzavření obchodu a několik lidí uvedlo, že pokud posíláte svou veřejnou adresu na jméno ženy Alana Tor budete pravděpodobně získat náhradu.

Váhal jsem o tom, protože email byl jen obecný e-mailová adresa () a to ani v souvislosti s doménou MyDailyBitcoin.com - to je typické pro Bitcoin podvody. Také, žádná skutečná kontrola byla nutná jiná než odesláním veřejnou adresu a e-mailovou adresu. Po projednávání této chvíli jsem se rozhodl, aby skutečně dát ho zastřelili. Je ohromující jsem dostal náhradu, ale jak jsem četl dál poštou na BitcoinTalk viděl jsem, že jsem měl štěstí - mnoho lidí nedostal žádnou odpověď nebo náhrady od MyDailyCoin.

Kdybychom měli shrnout podstatné bych poradit, aby se zabránilo HYIP investice, které najdete. Pokud tuto možnost stále zvažuje bych hledat informativní „o“ stránky firmy, která zahrnuje skutečné lidi a jejich osobní profily na LinkedIn nebo Facebook. Také bych dotazem trochu o investičním procesu a samozřejmě, že ne utrácet více, než si mohu dovolit ztratit.

Máte-li jakékoli jiné formy investic, pomocí kterého se profitovat z vašich Bitcoins Rád bych pro vás sdílet své myšlenky o nich komentáře části níže.

Aktualizace: Po tomto příspěvku jsem dostal spoustu e-mailů s jinými různých investičních příležitostí, které budu seznam zde. Nejsem přidružený žádným způsobem s těmito místě ani já doporučuji jim, protože jsem neměl žádné zkušenosti s nimi. Na těchto stránkách na vlastní nebezpečí

Bitcoin Trader - Další HYIP, že doposud se zdá být vyplácení pro většinu lidí, kteří mě kontaktovali a také některé posudky na Google +, které se zdají být legitimní.

BTC Zapůjčení Club - Zdá se, že nějaký druh HYIP (400% + APR), i když tvrdí, aby se jejich peníze prostřednictvím úvěrů a půjček, stejně jako BTCJam.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Bitcoin a krátkodobé výnosy

Post Altcoin

Jak nakupovat hvězdné světlomety ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Šifrování PGP - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Kompletní příručka k používání Bitcoin anonymně po webu

Post Altcoin

Rozhovor s Joshem Garzou, zakladatelem a generálním ředitelem GAW Miners

Post Altcoin

Čtyři fakta o Bitcoinových peněženech, které musíte znát

Post Altcoin

6 Bitcoin obchodní školení stojí za čtení

Post Altcoin

Přístup do Darknet do 2 minut - průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Jak koupit cardano (ADA) ve 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Anonymita kryptocurrencí Část II - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Reddcoin oficiálně zpravuje POSV - začne 2. srpna (nyní žije)

Post Altcoin

6 nejlepších Bitcoin dolování software