Jak můj Bitcoins: jednoduchý průvodce pro začátečníky | Czech.Lamareschale.org

Jak můj Bitcoins: jednoduchý průvodce pro začátečníky

Jak můj Bitcoins: jednoduchý průvodce pro začátečníky

Takže, chcete, aby se stal horník... Vždy snil o tom, tráví své dny s přilbou na hlavě, hloubení hlubiny země krumpáčem? Pak jít hledat jiné vodítko, protože tohle je forthe nováčky, kteří chtějí, aby se stal Bitcoin horníci, ale nejprve je třeba pochopit základy tohoto umění.

load...

První věc, kterou uznávají: ne každý uživatel Bitcoin je horník, to jsou dvě různé věci. Za druhé, je nutné zvolit druh horníka, který chcete být: druh, který ji dělá pro zábavu a není hledá zisk, ale pro jiný zážitek, nebo ten, který má čas na to účinným způsobem a vyhrát peníze z něj. Připraven? Pojďme!

1. Základní informace o těžbě Bitcoin

load...

Jak jsme již bylo vysloveno, není krumpáč a přilba v tomto druhu těžby. Takže, je třeba se podívat na těchto základních informací se pochopit, co jste se dostal do. Představte si, že už mají všechno, co potřebujete, software a hardware v ceně. Po spuštění procesu dolování, bude váš počítač běžet šifrovací funkce hash (podívejte se na příklad zde), na základě hlavičky bloku. To znamená, že když se generuje, ty jsou také neustále hash záhlaví bloku, který je občas aktualizován, jak jste na tom pracuje (opět přečíst lépe porozumět definici).

Každá nová hash budou označeny těžební software s jiným číslem - tzv nonce- a stát se náhodný prvek hlavičky bloku. Po tomto procesu, bude každá funkce hash čímž hash.

load...

Hash je dlouhá řada, asi takhle: 93ef6f358fbb998c60802496863052290d4c63735b7fe5bdaac821de96a53a9a

Dále je tu potíž targetlevel. Chcete-li vytvořit platný blok, každý horník musí najít hash, která je nižší než odpovídající cílové obtížnosti. To je docela technická část, ale my jen uvést příklad:

V případě, že cílový potíž je 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 jakékoliv číslo, které začíná nulou by byl umístěn pod cílem, jako 0787a6fd6e0782f7f8058fbef45f5c17fe89086ad4e78a1520d06505acb4522f.

Nicméně, protože se jedná o takové obrovské množství, horníci přijat jednodušší systém: vytvoří několik v závislosti na těžebním obtížnosti, který odráží, jak těžké je vytvořit blok dnes ve srovnání s prvním blokem, těžené Satoshi Nakamoto. Obtížnost se mění každých 2016 bloků, což znamená, že když je síťový výkon stoupá, obtížnost také zvyšuje. Můžete to zkontrolovat pageto vědět aktualizovaného úroveň obtížnosti.

2. Jaké horníka chceš být?

Dále je nutné provést volbu: Koho chcete být v těžebním světě? Můžete dělat svou těžbu aloneand vzít na sebe rizika, ale také odměny, nebo canjoin dolování bazén. V současné době většina horníků jsou členy těžební bazénu, který je považován za nejefektivnější způsob, jak dělat svou práci a dostat to, co je na vás.

Máte několik skvělých příkladů bazénů jako BTC cechu nebo 50BTC, dva z největších na světě. Ale vybrat nejlepší bazén pro vás, podívejte se na tento úplné srovnání.

3. Vyberte si svůj software

Po rozhodování o tom, jaký typ horníka, který bude, je čas se dozvědět více o dostupného softwaru. Pokud těžba na vlastní pěst, je třeba nastavit klienta Bitcoin pro JSON-RPC. Pokud jste se rozhodli zapojit se do důlní bazén, budete muset vybrat jednu a registrovat zde.

Poté je na čase nastavit aktuální horníka, software. Můžete zjistit 99Bitcoins softwarový průvodce a vybrat, bez ohledu na operační systém používáte. Vždy budete potřebovat speciální software, který vás dopraví do blockchain a do svého dobývacího bazénu, pokud jste v jednom.

4. Vyberte si svůj hardware

Dávno pryč jsou doby, kdy první horníci museli potit těžké vytvořit Bitcoin, se svými starými laděných procesorů. S Bitcoin expanzi, lidé si všimli, že to bylo snadnější k těžbě s grafickými kartami (GPU), které umožnily 50x až 100x nárůst minging moci a uložených trochu energie ve stejnou dobu.

To byl krok, který nás vede k budoucnosti: za prvé, těžební svět postupoval k Field Programmable Gate Array (FPGA) - tato technologie nebyla tak docela mnohem výkonnější, ale dovolil uživatelům ušetřit spoustu energie - a poté k Application Specific Integrated Circuit (ASIC) éry. A to bylo na čase! ASIC je čip speciálně k těžbě Bitcoins.

Poté, co dorazil na trhu, foukal naše mozky out: tyto děti nabízejí 100x zvýšení zatřiďování moc, ale může také snížit spotřebu energie významným způsobem.

Poté, co věděl, to vše, co bude vaše „zbraň“ volby? Nedělají toto rozhodnutí nyní. Za prvé, podívejte se na tento výtěžek hardware srovnání.

Takže to jsou základní pravidla, co potřebujete vědět, aby se začít opět těžit své Bitcoins a vyvíjet do další úrovně odbornosti. Pokud jste zatím není připravena ke spuštění, ale chci vědět, jak to vypadá, bez nutnosti instalovat jakýkoli software, zkuste Bitcoin Plus. Je to prohlížeč založený CPU Bitcoin horník ai když to není efektivní pro seriozní těžby, je to perfektní, aby vám ukázat, jak to je moje uvnitř bazénu.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

SEC předběžné vyšetřování v GAW důlníci potvrdil, a informace unikly

Post Altcoin

Bitcoin základy

Post Altcoin

Bitový objem

Post Altcoin

Jak koupit Monero v 3 jednoduchých krocích: Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Příručka krok za krokem k vypalování vlastního Bitcoin uzlu

Post Altcoin

Cryptocurrency bitva zelených

Post Altcoin

Anonymní kryptocity: jejich historie stručně

Post Altcoin

6 nejlepších Bitcoin dolování software

Post Altcoin

Stát Dogecoin

Post Altcoin

Segwit2x, UASF a možný vidlica - tady je to, co potřebujete vědět

Post Altcoin

Kompletní příručka k používání Bitcoin anonymně po webu

Post Altcoin

Bit-thereum - Potenciál Bitcoin, Ethereum a Orisi, druhá část