Jak vydělat peníze s Bitcoin - 99Bitcoins Případové studie | Czech.Lamareschale.org

Jak vydělat peníze s Bitcoin - 99Bitcoins Případové studie

Jak vydělat peníze s Bitcoin - 99Bitcoins Případové studie

Můj odhad je, že jste si pravděpodobně již prošel všechny „obyčejné“ věci, jako, obchodování Bitcoins, snaží se je moje, možná dokonce zvažuje arbitraging různé směnné kurzy (vím, že jsem to udělal). Ale myslím, že mnoho lidí přehlédnout jeden z nejvýnosnějších způsobů, jak můžete vydělat peníze z Bitcoin dnes.

load...

Pro ty z vás, kteří nemají tento blog pravidelně číst, rád vás poznávám. Jmenuji se Ofir a já jsem byl spuštěn 99 Bitcoins za poslední 2 roky. Možná se divíte, jak mohu spustit blog, který nevykazuje žádné reklamy a přesto zůstat ziskoví.

Tak tady je místo, kde to začíná být zajímavé:

I používat affiliate marketing uvnitř Bitcoin průmyslu s cílem získat konstantní opakované výnosy z mého blogu. Affiliate marketing, pro ty, kteří nejsou obeznámeni s termínem, je forma marketingu, kde jsem dostat zaplaceno za solném láku v platící zákazníky, aby stávající Bitcoin podniky.

load...

Takže i když nemám vlastní podnikání Bitcoin, mohu stále využívat existenci dalších Bitcoin podniků a přináší jim nové zákazníky. I dostat zaplaceno za tyto nové zákazníky, a to, jak jsem vydělat peníze z Bitcoin průmyslu.

Ale to všechno by nebylo zajímavé, kdybych neměl ukázat vám některé aktuální výsledky by to?

Nevěděl jsem, že ano.

Takže pojďme se podívat na posledních 12 měsíců, že jsem se zabývají to. První příklad budu vám dát je z TREZOR, což je společnost, která se už asi víte, pokud jste se zabývá Bitcoin. TREZOR vyrábí Bitcoin hardware peněženky.

Zde jsou mé TREZOR výnosy z posledních 6 měsíců:

load...

Jak můžete vidět za posledních 6 měsíců jsem udělal skoro 6 Bitcoins celkem. Průměrný Bitcoin kurz kolem tomto časovém horizontu se pohybovala okolo 300 $. To znamená, že jsem udělal $ 300 / month v průměru od jedné marketingové metody (které jsem odhalí brzy).

$ 300 / měsíc není něco, co psát domů

Vskutku, ale jak se o $ 3000 / měsíc? Pojďme se podívat na jinou obchodníka jsem podporující - Plus500. Plus500 je obchodní platforma Bitcoin CFD. Jednoduše řečeno, je to místo, kde se lidé jít do obchodu Bitcoins za účelem dosažení zisku na směnný kurz. Nemají dostat k udržení skutečné Bitcoins sami (více o tom zde).

Zde jsou mé příjmy z minulého roku podporující Plus500:

Celkový počet těchto plateb přidává až do výše $ 29.036 - zhruba 2419 $ za měsíc. Dodávají, že na $ 300 / měsíc od TREZOR a můžete vidět můj bod - je zde velké peníze, které mají být provedeny uvnitř Bitcoin průmyslu. Samozřejmě mám mnoho více společností, které poskytují další zdroje příjmů.

Zde je žalobníček vrchol do toho, jak dělám, co dělám,

Hlavní myšlenkou vytvořit firmu, která bude generovat peníze z Bitcoin je poměrně jednoduchý:

  1. Narazíte na problém, který potřebuje řešení Bitcoin
  2. Dej to řešení
  3. Zpeněžit z roztoku

Jak jsem slíbil předtím, dovolte mi ukázat vám příklad toho, co jsem udělal s affiliate program TREZOR je. TREZOR je skvělý produkt (já používám to sám), ale většina lidí před koupí něco, co on-line obvykle vypadají recenze výrobku.

Takže problemwould se stát, že lidé potřebují TREZOR recenze a mysolutionis dát svůj vlastní recenzi TREZOR které mohu pak také monetizeinto partnerský vydělávat.

Konečným výsledkem by bylo, že toto hodnocení dosáhne 1. Stránku Google, když někdo hledá „přezkoumání TREZOR“. Tento způsob, jak učinit pasivní tok příjmů z affiliate program TREZOR od té doby mi Google přináší volný provoz.

Teď ne se chlubit, ale než jsem jít dál, bez obav přejít na Google a hledat „TREZOR review“ a řekni mi, co vidíš přichází v prvních 3 výsledků.

Jak se tam dostanu? no je to dlouhý příběh, ale jeden praktický tip Mohu vám dát, je toto:

Lidé obvykle hledat „společnost X vs. Společnost Y“ - i když napíšete příspěvek, který popisuje takové srovnání můžete dělat to na první stránce na Googlu docela rychle.

Samozřejmě jsem také podporovat Ledger (TREZOR konkurent) na této stránce prostřednictvím affiliate program. Tento způsob, jak mohu zpeněžit své úsilí a zároveň zůstat objektivní.

Chceš mi říct, to vše jen proto, aby chlubit?

Vlastně jsem ti to říct, aby vám vědět, že to, co dělám, je to opravdu zvláštní, a to lze provést kdokoli s trochou zdravého rozumu a ochotu učit se. V posledních 2 letech, že jsem pracoval na 99Bitcoins se mi podařilo ji pěstovat na téměř 100% automatizovaný obchod, který generuje $ 120K za rok.

Nemám velký úřad, nemám mnoho zaměstnanců (ve skutečnosti nemám pracovníky). Pracuji z domova a vypořádat se s něčím Jsem rád, že mi generuje stálý proud příjmů. Tolik lidí, kteří hledají způsoby, jak vydělat rychlý prachy s těžbou Bitcoin a obchodování, které se jim nepodaří se podívat na zřejmých metod, které byly po mnoho let!

Affiliate marketing byl asi od roku 1994! Je to osvědčený a testovaný model, aby se peníze z každého podnikání.

Dalším skvělým příkladem toho, jak podpořit podnikání Bitcoin

Coinbaseoffers $ 1 Bitcoin za každého nového platícího zákazníka přivedete na palubě. Nejsem velký fanoušek jejich affiliate program, protože jejich provize je poměrně nízká. Přesto jsem nikdy nezmeškáte nevyužitý příležitost :)

Chcete-li začít, přejděte na Google a zadejte „Coinbase vs a uvidíte, co to autocompletes. Je samozřejmé, že první návrh by byl‚Coinbase vs kruhu‘.

Nyní vše, co potřebujete udělat, je napsat příspěvek o Coinbase vs. Circle, nasadit nějaké další (velmi jednoduché) taktiky a jste na 1. Straně z Googlu. Dokážete odhadnout, jaké webové stránky se chystáte zjistit, zda budete hledat tohoto výrazu v Googlu nyní?

„Zpět do budoucnosti“ Způsob hodnocení na Googlu

To je v pohodě hack, aby se zařadil na Google extrémně populární hledaných výrazů, než se dostanou přeplněné s konkurencí. Například, pokud budete chtít zařadit do pojmu „Bitcoin cenové předpovědi“, že by bylo téměř nemožné, protože byste se soutěžit se zavedenými webových stránek, jako Nasdad, Coindesk a Pando Daily.

Ale je tu ještě způsob, jak porazit tyto lidi:

Co když jste se řadí na hledaný výraz, který ještě neexistoval? Například „Bitcoin cenové předpovědi 2016“. Myslím, že nikdo se o tom psát teď, protože nejsme v roce 2016 dosud. Ale pokud máte náskok poté, když lidé začnou hledat tohoto výrazu, hádejte, co webové stránky přijde?

Vlastně jsem použil tuto metodu na konci roku 2014, a napsal toto articleabout Bitcoin cenové předpovědi v roce 2015. To byl obrovský úspěch a až do poslední době se mi podařilo udržet svou 1. Strana pozici pro tento termín. Téměř 2000 lidí se zúčastnilo průzkumu, který byl na této stránce!

Samozřejmě, jakmile jsem se dostal lidi na mých stránkách jsem mohl povýšit různé nabídky týkající Bitcoin obchodování s nimi, myslím, už vím, že se zajímají o Bitcoin cenových předpovědí.

Takže myslíte, že o tom na chvíli, pokaždé citlivé hledaný výraz chcete zařadit do - můžete jen získat náskok tím, že píše o tom, než se dostane hledal na Googlu.

Můj nový eBook je vodítkem 278 stránky o tom, jak kopírovat svůj úspěch

Ano, celý tento příspěvek je nestydatá zástrčka, dostal jsi mě. Ale pokud jste našli informace o něm užitečné, možná byste chtěli vyzkoušet „Mé malé špinavé Bitcoin tajemství“. To je video kurz, který vysvětluje příklady, jako je ta, kterou jste právě přečetli a mnoho dalšího.

Nebudu dál o tom, protože všechny podrobnosti jsou na produktové stránce, ale pokud jste vážně o vydělávání peněz s Bitcoin by to pravděpodobně nejlepší způsob, jak začít.

BTW - Celková částka peněz jsem strávil na vytvoření 99Bitcoins z mé vlastní kapsy bylo jen 80 $. To je nejvíce peněz, co jsem kdy potřeboval k riziku s cílem vytvářet svůj úspěch v Bitcoin průmyslu. Máte-li jakékoli dotazy týkající se knihy nebo co jsem právě vysvětlil, neváhejte a zeptejte se jich na komentáře části níže.

load...

Související zprávy


Post Altcoin

Jak požadovat Bitcoin Gold (BTG): Podrobný průvodce

Post Altcoin

Kompletní průvodce výběru peněženky Litecoin

Post Altcoin

16 úžasných a užitečných Bitcoin kalkulaček

Post Altcoin

Šest nápadů Bitcoin a Altcoins potřebují přijmout část II

Post Altcoin

Kickstarter pro Sluice Box Vlastní šifrovací zařízení

Post Altcoin

Dogecova Dogecar u Talladega Superspeedway

Post Altcoin

4 důvody, proč úl je revoluční Bitcoin peněženka

Post Altcoin

Jak koupit Dash ve 3 jednoduchých krocích - Průvodce pro začátečníky

Post Altcoin

Reddcoin Social Broadcast

Post Altcoin

Příručka krok za krokem k vypalování vlastního Bitcoin uzlu

Post Altcoin

Cryptocurrency bitva zelených

Post Altcoin

Co je Feathercoin